Ga naar inhoud

Uitgerekend Juni 2011


Aanbevolen Berichten

Geplaatst

ECHO

Mia 29 dec, echo/gyn

Suus77 6 jan, echo/ gyn

Lot 7 jan, pretecho

Meertje 18 jan, 20 wk echo

Lot 27 jan, 20 wk echo

Jetje 31 jan, 20 wk echo

Vriezen 1 feb '11, 20 wk echo

Ralletje 9 feb '11, 20 wk echo

 

VWP/VT
:

Rachel vwp 20 december

 

GYN/VK
:

Lot 10 jan (GYN)

Ralletje 12 jan (vk)

Meertje 18 jan

Jetje 26 jan vk

 

U
itgerekend
:

Meertje 3 juni 2011 (tweeling)

Jetje 17 juni
2011

Rachel 17 juni
2011

Lot 18 juni
2011 (uitslag Combinatietest 1:1040)

Vriezen 20 juni
2011

Ralletje 28 juni
2011

Suus 28 jun
2011

Mia 30 juni 2011

  • Reacties 1,3k
  • Aangemaakt
  • Laatste Reactie

Top Posters in dit Topic

Top Posters in dit Topic

Geplaatst

Dag meiden,

 

iedereen een te gek nieuw jaar toegewenst en dat iedereen een mooi en gezond kindje op de wereld mag zetten.

 

Hier gaat alles oke, ik zit in de avonddiensten en ik moet zeggen dat dat best wel vermoeiend is, ik ga ook zo mijn bedje in want morgen om 14:00 hebben we een afspraak bij de verloskundige wat ze gaan doen weet ik eigenlijk niet, en aangezien mijn ritme van de afgelopen week is dat ik pas om 13:30 uit bed kwam moet ik toch snel mijn bedje in kruipen.

Geplaatst

Goedemorgen, en een goede morgen is het!

Weet nu heel zeker dat dat gefriemel in mijn buik dat ik al een aantal dagen heb, mijn kleintje is! Elke keer als ik lach, nies of hoest komt er beweging.

Heel licht gekriebel aan de ene kant (handjes??) en wat sterker aan de andere kant (voetjes??).

:happydance:

 

Vrijdag de pretecho, als ik goede foto's of 'n filmpje heb zal ik ze plaatsen!

 

Fijne dag & liefs,

Lot

Geplaatst

Hai Lot,

 

Leuk he? Ik heb het sinds een week.

In het begin twijfelde ik nog of ik het wel echt voelde, of het niet mijn darmen waren maar

nu voel ik hem echt bewegen.

Heb jij ook al zo'n dikke buik?

Hoe voel je je verder?

Ik ben nog steeds wel erg moe s'avonds.

Geplaatst

Hey Rachel,

Ik moet elke keer lachen als ik 't voel. Zo grappig.

Mijn buik is onderaan heel duidelijk hard / voelbaar. Omdat ik van mezelf niet echt slank ben op mijn buik, duwt mijn baarmoeder mijn spekkies (zoals ik t altijd maar noem) behoorlijk omhoog en dan ligt het eraan wat ik aan trek: met een spijkerbroek aan zie je niet veel, maar zoals vandaag in een gebreid jurkje lijk ik wel 6 maanden! haha, doe ik expres zo af en toe, van mij mag iedereen 't zien.

Gisteren contact opgenomen met mijn acupuncturiste, ik slaap zo vreselijk slecht dat ik nu overdag bijna niet meer vooruit kom..... hoop dat ze me kan helpen.

Maar ach, als dat het enige kwaaltje is en blijft, hoor je mij niet klagen. De Roosvicee helpt enorm, dus daar geen problemen meer!

Genieten, genieten, genieten!!

Liefs,

Lot

Geplaatst

Ha meiden!

 

Allemaal een super2011 gewenst waarin we hopelijk eindelijk onze wondertjes mogen aanschouwen!

 

Lot & Rachel, wat leuk dat jullie beweging voelen! Heel speciaal gevoel is dat he? Heb het alleen in de 16e week gevoeld en kreeg dan echt een big smile op mijn gezicht! Msschien dat ik het afgelopen maandag ook heb gevoeld, maar zeker weten doe ik het niet. Zal het wel te hard hopen ;).

 

Mijn buik is de afgelopen twee weken ontzettend gegroeid, pfff. Heb stad en land afgelopen voor een nieuwe winterjas want paste echt in geen enkele van mijn jassen meer. Uiteindelijk ergens een toonbare jas in 3 maten groter weten te scoren, kan ik weer een paar weekjes vooruit! :) Nog 13 dagen tot de 20 weken echo... knijp hem hoe langer hoe meer, pfoei!

 

Suus mag morgen voor een echo zo te zien. Leuk! Lot, alvast veel plezier vrijdag, hoop dat je mooie beelden meekrijgt!!!

Geplaatst

Hai meiden,

 

Wat gaaf Lot en Rachel dat jullie het al voelen, hier jammer genoeg nog niks gevoeld, komt vanzelf. Enne Lot, ik moest lachen toen ik las over je "spekkies", zo noem ik het namelijk ook altijd (ik ben ook niet de slankste.), en idd ze worden aardig omhoog geduwd nu door die kleine haha! Vandaag had ik een gewone legging aan maar ik kreeg gewoon pijn in mn buik door die rotte band. Het wordt echt tijd voor wat positie-shoppen! Mooi dat het uitverkoop is! Hier verder niet veel kwaaltjes, merk wel dat mn darmen wat luier worden maar ik hoef nog niet aan de roosvicee laxo (mooi dat je dat zo goed helpt Lot). Over precies 3 weken mag ik weer naar de vk, wat duurt dat wachten toch lang he!

 

Meertje, fijn dat je toch een jas hebt gevonden, hopelijk kan je er even mee doen!

Suus, succes morgen en Lot, veel plezier bij de pretecho vrijdag!

Liefs Jetje

Geplaatst

Haha, ja die spekkies, heel herkenbaar! Kan de bovenste rand van mijn buik (= vetrand die normaal onderaan hangt) echt induwen. Heb jij verder nog geen positiekleding, Jetje? Ik loop er nu toch al een flink tijdje in, is echt een verademing! Vooral broeken/rokjes met een elastische band, heerlijk!!! :) Had mijn nieuwe winterjas ook met bijna 50% korting, echt top die uitverkoop! :)

 

Welterusten alvast, meiden!

Geplaatst

Ik heb me verwend met jurkjes en leggings van de HEMA, jeetje, dat zit lekker! En is ook erg betaalbaar!

 

@ Suus: kom maar op met die echo foto's!

 

Fijne dag!

Lot

Geplaatst

Ik moet nog een paar uren geduld hebben, mag pas om half 6, we hebben de kleine ook op dvd maar die opent alleen maar in de dvd speler niet op de pc, dat vind ik wel jammer, we mogen de dvd elke echo meenemen en dan wordt het erbij gezet, ik kan wel een plaatje alvast plaatsen van de 12 weken echo :)

[ATTACH=CONFIG]563[/ATTACH]

 

Groetjes suus

Geplaatst

Oh wat schattig Suus! Hij/zij ligt er prinsheerlijk bij zo te zien! Nog een paar uurtjes wachten en dan heb je weer nieuwe beelden! :)

 

H&M heeft ook leuke en betaalbare kleding! Verder heb ik veel online besteld van MamaLicious via Wehkamp. Die spijkerbroeken zitten super! Draag normaal nooit jeans (draag veel rokjes en jurkjes), maar deze zitten toch wel heeeeel erg lekker! En nee, ik heb geen aandelen hoor haha!

Geplaatst

@Meertje, ik heb nu 1 spijkerbroek van mamalicious en idd die zit heerlijk ,wil niets anders meer aan haha! Dat wordt shoppen zaterdag.

Geplaatst

Dames,

 

Net terug van het ziekenhuis alles was goed met de kleine, is nu 9 cm en alles was perfect zei ze.

Ze heeft zelfs gekeken naar de beentjes en maag en blaas, we weten zelfs al voor 80% wat het gaat worden, maar ze zei wel dat het met 20 weken pas echt zeker is..

Zetten jullie er ook foto's op zou wel leuk zijn om die ook te zien.

 

Hier nog een foto van de kleine:

 

[ATTACH=CONFIG]566[/ATTACH]

 

 

Groetjes suus

Geplaatst

ECHO[/u]

Mia 29 dec, echo/gyn

Lot 7 jan, pretecho

Meertje 18 jan, 20 wk echo

Lot 27 jan, 20 wk echo

Jetje 31 jan, 20 wk echo

Vriezen 1 feb '11, 20 wk echo

Suus77 3 feb '11, 20 wk echo/ gyn

Ralletje 9 feb '11, 20 wk echo

 

VWP/VT:

Rachel vwp 20 december

 

GYN/VK:

Lot 10 jan (GYN)

Ralletje 12 jan (vk)

Meertje 18 jan

Jetje 26 jan vk

 

Uitgerekend:

Meertje 3 juni 2011 (tweeling)

Jetje 17 juni 2011

Rachel 17 juni 2011

Lot 18 juni 2011 (uitslag Combinatietest 1:1040)

Vriezen 20 juni 2011

Ralletje 28 juni 2011

Suus 28 jun 2011( uitslag Combinatietest 1:2500)

Mia 30 juni 2011

Geplaatst

Helemaal happy! Vanochtend de pretecho gehad en de VK zei dat het er allemaal prachtig uitziet.

We weten nu ook wat het gaat worden, maar ik mag het niet vertellen.... maar weet je wat, ik "ken" jullie wel en toch ook niet dus......

JIEHAAA we krijgen een meisje! De roze wolk is compleet! Het is een kleine drukke en heel alerte tante, want toen de VK op mijn buik drukte gingen direct handjes en beentjes gestrekt de lucht in. En dus Suus in navolging van jouw toffe foto's hier is ze dan:

 

[ATTACH=CONFIG]567[/ATTACH]

 

Liefs,

Lot

Geplaatst

Geweldig Lot.

Gefeliciteerd.

Zelf vond ik het heel fijn om te weten wat het wordt.

Het valt dan allemaal een beetje op zijn plek.

Geniet ervan.

Geplaatst

Suus, super dat alles goed was, wat een mooie foto.

 

Lot, geweldig.. een meisje! Je mag nu lekker op je roze wolk gaan zitten. Lot ik begrijp dat jullie het aan niemand vertellen in je omgeving wat het geslacht is?

Geplaatst

:bcbbgirl2:

 

Jetje, nee in principe niet, alleen mijn moeder weet het. Verder niet, maar of ik mijn mond lang genoeg kan houden......

 

Liefs,

Lot

Geplaatst

hee Lot,

 

ook een super mooie foto van jullie meisje, zodra het zeker is wat het wordt dan laat ik het jullie ook weten.

Ik heb nu al moeite om mijn mond te houden tegen de buitenwereld dat worden nog 25 lange weken haha

 

Groetjes suus

Geplaatst

Lot en Suus, wat geweldig dat de echo's mooi waren! En wat een mooie foto's!! Zal er ook zo eentje proberen te uploaden van de 16-weken echo, van 1 van het duo want de foto's zijn verder niet echt herkenbaar vind ik (hadden blijkbaar geen zin in mooie close-ups :)).

 

Zodra we weten wat het wordt, laat ik het ook zeker weten. Verder denk ik niet dat we het aan de omgeving vertellen. Eerst dachten we van wel, maar nu denken we daar toch weer anders over ;).

 

Vanmiddag met mijn moeder op pad geweest, even lunchen en naar een babywinkeltje. Ben weer schandalig verwend! En de babies ook! Kwam ook nog een vrouw met een tweeling (j/m) binnen, gelijk wat ervaringen uitgewisseld, haha!

 

Nu met een kruikje op de bank, want mijn navel staat op springen (ploppen?!).

 

Fijn weekend dames!

Geplaatst

Suus en Lot, super dat jullie weer zo'n mooie echo hebben gehad!

 

Heerlijk om al die echo foto's te zien, ik mag woensdag weer naar de vk, ..eindelijk!!

Geplaatst

Hallo lieve meiden,

 

ik heb het hier allemaal gemist, ik ben even op wintersport geweest, heerlijk! Ik heb alleen maar van het zonnetje genoten hoor, ik durfde zeker niet te skiën. Even eruit is best lekker!

 

Wat heerlijk al die mooie echo's hier, ik word er helemaal enthousiast van! Lot, een meisje, wat leuk dat je het al weet! Ik ben ook zo nieuwsgierig! Wij hebben 25 januari de geslachts echo, samen met de moeders en BabyBoom, spannend! Ik heb werkelijk geen idee of voorgevoel. Het maakt me niks uit maar het is gewoon fijn om te weten!

 

Vriezen, iedereen krijgt inderdaad een 20 weken echo. ICSI is alleen een indicatie voor een nog uitgebreidere 20 weken echo door een gespecialiseerde gynaecoloog. Ik hoorde dit ook laatst pas.

 

Ik vind het leuk dat het goed met jullie gaat, met mij gaat het ook prima. Ik ben weer een beetje relaxed, dus dat is fijn. Ik heb op de wintersport een hele mooie beer gekocht (antiek achtig) voor onze mini, leuk hoor al die spullen!

 

Leuk ook dat er sommige van jullie al de kleine voelen! Zal nog ietsje langer duren bij mij, ik ben pas de 30e uitgerekend! Vorige keer zat de placenta aan de voorkant dus duurde het wat langer. Als ik nu luister met de dopler hoor ik de bewegingen ook en die voel ik dan ook, heel grappig! Zonder die dopler leg ik de link blijkbaar niet!

 

Lieve meiden, fijne zondag!

 

Kissie Mia

Geplaatst

ECHO

Mia 12 jan, meting baarmoedermond

Meertje 18 jan, 20 wk echo

Lot 27 jan, 20 wk echo

Jetje 31 jan, 20 wk echo

Vriezen 1 feb '11, 20 wk echo

Mia 3 feb, 20 wk echo.

Ralletje 9 feb '11, 20 wk echo

 

VWP/VT:

Rachel vwp 20 december

 

GYN/VK:

Lot 10 jan (GYN)

Ralletje 12 jan (vk)

Meertje 18 jan

Jetje 26 jan vk

 

Uitgerekend:

Meertje 3 juni 2011 (tweeling)

Jetje 17 juni 2011

Rachel 17 juni 2011

Lot 18 juni 2011 (uitslag Combinatietest 1:1040)

Vriezen 20 juni 2011

Ralletje 28 juni 2011

Suus 28 jun 2011

Mia 30 juni 2011

Geplaatst

Weten jullie of je met 16 weken ook al harde buiken kunt hebben? Ik heb zo tegen de avond een heel vol gevoel en vind ik mijn buik een stuk vaster aanvoelen. Zouden dit harde buiken zijn of hoe voelen die eigenlijk?

Morgen al weer 17 weken, de tijd gaat nu ineens best snel. En ik voel me heel goed, dat is nog het fijnst:-)

En we zijn ook al uit de namen, jullie ook?

 

Groetjes Vriezen

Geplaatst

Halllo,

 

Ik lees toevallig even mee,zag wat over harde buiken!

 

@vriezen: ik heb dit ook gehad en de dokter zie als het niet steeds met regelmaat komt is er weinig aan de hand.misschien wat spanning of stress?Soms ook door het groeien! Denk wel als ik het lees dat het harde buiken zijn!

En als je het niet vertrouwt altijd aan de bel trekken.

Succes!

 

Marlijn

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.




  • Berichten

    • Hoi allemaal, Wij zijn vier masterstudenten Klinische Psychologie aan Tilburg University en doen onderzoek naar hoe vrouwen hun zwangerschap beleven, zowel op psychosociaal als seksueel vlak. Zwangerschap wordt vaak neergezet als iets alleen maar moois, maar veel vrouwen ervaren ook onzekerheden, veranderingen in welzijn, relatie- of intimiteitsvragen. En juist daar is nog verrassend weinig onderzoek naar gedaan. Daarom zijn wij op zoek naar vrouwen (18+) die op dit moment zwanger zijn, zowel na een spontane zwangerschap als na IVF, IUI of ICSI, en die de Nederlandse taal goed beheersen. Het invullen van de vragenlijst duurt ongeveer 30–40 minuten en is volledig anoniem. Je kunt op elk moment stoppen of vragen overslaan. 💻 Meedoen kan via deze link: https://tilburgss.co1.qualtrics.com/jfe/form/SV_eXUeNCATdqLcOeW?Q_CHL=qr Met jullie deelname helpen jullie om meer kennis te verzamelen over hoe vrouwen hun zwangerschap écht ervaren – zodat professionals in de toekomst beter kunnen aansluiten bij wat er speelt. Heb je vragen? Dan mag je altijd mailen naar: Welzijntijdenszwangerschap@tilburguniversity.edu Alvast heel erg bedankt 🤍 Maaike  Namens de onderzoeksgroep Jij en je Zwangerschap Tilburg University   ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Het onderzoek is goedgekeurd door de Ethics Review Board van Tilburg University (TSB_RP1810). Deelname is vrijwillig en volledig anoniem. Deelnemers vullen online vragenlijsten in (ongeveer 30–40 minuten) en kunnen op elk moment stoppen of vragen overslaan
    • Good morning ladies, does anybody here have some feedback and experience doing ICSI at LUMC? What are the questions and test that I should ask for in the first appointment? We have already done ICSI for multiple years (at AMC and C&C), now LUMC will be our last possible round, so I want to be as prepared as possible. Many thanks!
    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
  • Topics

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden