Ga naar inhoud

Aanbevolen Berichten

Geplaatst

Hallo,

 

Onlangs onze 2e ICSI-poging gehad.

Ik had 25 december a.s. mogen testen, maar ik ga ongesteld worden.

 

Pfff, ik ben zo teleurgesteld; ik had zo graag een positieve test in de kerstboom gehangen...

Eigenlijk mag ik niet klagen als ik lees wat anderen allemaal moeten doorstaan...

 

We hebben nu nog 1 ICSI-poging over, de vorige keren waren er ook geen top-embryo's.

De laatste ICSI gaat zwaarder wegen en ik weet ook nog niet wanneer ik die zou willen starten.

Voor nu voel ik vooral teleurstelling en boosheid.

 

Nou ja, ik wilde het gewoon even kwijt.

Geplaatst

Natuurlijk mag je klagen!!!!

Dit is jouw pijn en jouw gevoel!!!

Het is gewoon k*t dat het niet gelukt is en het had geweldig mogen zijn als je een positieve test had gehad!

En wees maar even goed boos hoor, misschien lucht het op!

Ik wens je alvast heel veel succes toe voor jullie volgende poging.

Geplaatst

Oh meid wat vreselijk rot voor jullie. Ik weet er helaas alles van.

 

Een dikke knuffel voor jou

Laad jezelf eerst maar weer even op en verwerk deze teleurstelling. Het is niet niks allemaal

Geplaatst

Wat een tegenslag en natuurlijk mag je mopperen en klagen. We hebben al zoveel te verduren. Bijna iedereen weet hoe jij je nu voelt en dat is niet leuk.

Neem even de tijd om het een plekje te geven, je zult zien dat je sterker terugkomt.

Succes.

Geplaatst

Hai Meid

 

Logisch dat je je hart wilt uitstorten, het is gewoon erg klote en ellendig!

De derde poging zal inderdaad extra spannend zijn, maar houd goede hoop hoor, nu tijd voor jezelf om dit te verwerken, veel sterkte!

 

groetjes

Babeth

Geplaatst

.. ik ga ongesteld worden.. ben je het nog niet? ik had namelijk ook (net als nu) ongie krampen en wel een positieve test!!

En ben ook van de 3de poging zwanger geworden.. maar wij wisten al zeker dat we na de 3de nog wel door wilden gaan. en we hebben ook acuputuur erbij gedaan en dat voelde ook heel goed. deze keer geen acupuntuur, mede omdat het gewoon teveel gereis is, en met dit weer al helemaal niet.

maar voel me nu ook prima hoor!

 

en natuulijk ook jij mag klagen!!

liefs en een knuff

Desiree

Geplaatst

Ben inmiddels ongesteld geworden. Ik voelde het niet aankomen, maar ik had gisteren al rozige afscheiding; zo begon het de vorige keer ook.

 

Hopelijk lukt de 3e ICSI wel.

Ik hoop dat ik niet over een 4e na hoef te denken, maar ik sta er wel voor open, maar dat is ECHT het uiterste.

 

Voorlopig wil ik de 3e nog niet opstarten. Kan maar zo mei/juni a.s. worden.

 

Maarre wel gaaf dat je zwanger bent geworden bij de derde ICSI ondanks de ongie-krampen.

Succes met het testen straks de 3e!

Geplaatst

He meis,

da's erg he, die ongi...de teleurstelling... al die moeite, het gedoe en de spanning. Steeds een enorme afknapper. ik zit er nu ook mee. dit is wel mijn derde poging al. Ben wel heel blij met mijn dochtertje (nu 1,5), maar een brusje was zo fijn geweest.

k*t

Geplaatst

Klagen helpt juist altijd!

Maar ik begrijp hoe je je voelt.

 

Op een gegeven moment ga je je toch al verheugen op t vertellen tegen je ouders/vrienden dat je zwanger bent.

Je wilt niet op de feiten voorlopen, maar je gaat toch fantaseren over hoe ze zullen reageren of over hoe je het zal vertellen.

 

Sterkte en succes met de volgende poging!

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.



  • Berichten

    • Hoi allemaal, Wij zijn vier masterstudenten Klinische Psychologie aan Tilburg University en doen onderzoek naar hoe vrouwen hun zwangerschap beleven, zowel op psychosociaal als seksueel vlak. Zwangerschap wordt vaak neergezet als iets alleen maar moois, maar veel vrouwen ervaren ook onzekerheden, veranderingen in welzijn, relatie- of intimiteitsvragen. En juist daar is nog verrassend weinig onderzoek naar gedaan. Daarom zijn wij op zoek naar vrouwen (18+) die op dit moment zwanger zijn, zowel na een spontane zwangerschap als na IVF, IUI of ICSI, en die de Nederlandse taal goed beheersen. Het invullen van de vragenlijst duurt ongeveer 30–40 minuten en is volledig anoniem. Je kunt op elk moment stoppen of vragen overslaan. 💻 Meedoen kan via deze link: https://tilburgss.co1.qualtrics.com/jfe/form/SV_eXUeNCATdqLcOeW?Q_CHL=qr Met jullie deelname helpen jullie om meer kennis te verzamelen over hoe vrouwen hun zwangerschap écht ervaren – zodat professionals in de toekomst beter kunnen aansluiten bij wat er speelt. Heb je vragen? Dan mag je altijd mailen naar: Welzijntijdenszwangerschap@tilburguniversity.edu Alvast heel erg bedankt 🤍 Maaike  Namens de onderzoeksgroep Jij en je Zwangerschap Tilburg University   ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Het onderzoek is goedgekeurd door de Ethics Review Board van Tilburg University (TSB_RP1810). Deelname is vrijwillig en volledig anoniem. Deelnemers vullen online vragenlijsten in (ongeveer 30–40 minuten) en kunnen op elk moment stoppen of vragen overslaan
    • Good morning ladies, does anybody here have some feedback and experience doing ICSI at LUMC? What are the questions and test that I should ask for in the first appointment? We have already done ICSI for multiple years (at AMC and C&C), now LUMC will be our last possible round, so I want to be as prepared as possible. Many thanks!
    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
  • Topics

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden