Ga naar inhoud

Wachtbankje april 2011


Aanbevolen Berichten

Geplaatst

@zara, als ik het zo lees, heb ik precies dezelfde bijverschijnselen als die jij omschrijft. Verschil is dat ik wel de Utro bolletjes gebruik. Ik test pas volgende week maandag zoals je misschien hebt kunnen lezen. Ik wil mijzelf (en mijn vriend) niet teleurstellen met valse of negatieve berichtgeving. Sinds gisteren heb ik best wel hoofdpijn. Ik hoop niet dat dit voortekenen zijn van een opkomende menstruatie...

  • Reacties 1,5k
  • Aangemaakt
  • Laatste Reactie

Top Posters in dit Topic

Top Posters in dit Topic

Geplaatst

Goedemorgen dames,

Ik heb vanochtend positief getest!

Ben twee keer, denk onbedoeld, van de overzichtlijst van april afgevallen maar gezien de uitslag kom ik het hier toch even melden! In de hoop dat er vele positieve testen zullen volgen. Zet m op dames!

Geplaatst

Suus congrats!!!

 

Ik lig met een zetpil in mijn ass in een wachtbed. Mijn man doet NU zijn ding. Echt pijnlijke punctie. Blij dat t klaar is.

Ze komen zo zeggen hoeveel eitjes er goed uitgekomen zijn. Pfffff I am very scared and nervous. En spr gespannen.

 

Elke jij hebt nu je tp. You go girl!

 

Ik kom straks terug op t forum. Bedankt voor alle succeswensen meiden!

Geplaatst

Hallo dames,

iets te snel afgesloten,heel veel succes voor de meiden met punctie en terugplaatsing!En hopelijk dat jullie snel met positief nieuws komt!

Geplaatst

Jeetje, wat een positief nieuws hier! Karin van harte! Wat een vruchtbare maand zeg en dan Armanda en Elke vandaag nog!

 

Nes, ik had ook hoofdpijn. Schijnt door de hormoonverandering te komen...

 

Suuske, mischien nog een tip. Bel je huisarts en vraag om een labformulier om je HCG en Progrestron te laten prikken. Mijn ziekenhuis raadde me dit aan ter geruststelling tot de eerste echo.

 

Armanda en Elke, ben zo benieuwd!!!

Geplaatst

O ja, en dat niet slapen, heb ik ook al vanaf de tweede wachtweek. En dan natuurlijk nog eruit moeten om te plassen. Maar meiden, allemaal goede tekens. Weet zeker dat heel veel mensen hier dit ook supergraag zouden willen voelen.

 

En Karin, dat lijstje is vast een ongeluk dus gewoon lekker mee blijven schrijven hier hoor. Of natuurlijk in het uitgerekend in december topic.

Geplaatst

Karin wat super een positieve test. GEfeLi!!!

 

De rest van de meiden ook veel succes.

 

Morgen heb ik mijn 1e echo om bms te meten dus hopelijk snel tp!!

 

Lfs

Geplaatst

Suuske!!! Karin!!!!! Wat een heerlijk nieuws!! Oh wat fijn!! Lieve meiden geniet van elke seconde, al weet ik nog zo goed hoe spannend het is tot de 1e echo. Maar dan kan ik je n geheimpje vertellen... dat blijft zo! Dan de 12 weken echo, dan de 20 weken tussendoor nog tripletest als je daar voor kiest, dan bevallen en dan.... het blijft spannend tot ze het huis uit zijn en lang daarna. Dus nu onbetamelijk genieten van je positieve test. Dat is stap 1, de rest gaat nu als een stoomtrein. Voor je het weet sta je luiers te verwisselen!! Jiiiiippppie!!!!

Ik ben heel blij voor jullie!

lieve groetjes

Geplaatst

Suuske en Karin!!Ontzettend gefeliciteerd meiden!!!Wat een bijzondere ervaring he?om positief te mogen testen. En geniet van de momenten dat je je gelukkig voelt.Tuurlijk zijn er momenten van onzekerheid!!Maar ik dacht bij mezelf ' als het dan toch fout ga, kan ik dat niet voorkomen, en kan ik er beter nu maar van genieten' en het werkt, want ik kan er van genieten!!En onzekere momenten hou je heus wel, maar geniet van de goede!!

 

liefs

Geplaatst

Karin, gefelici! Lijkt me heerlijk, zo'n posi uitslag!

 

Ja, ik weet al meer...

De pijnlijke punctie heeft wel wat opgeleverd gelukkig! Van de 7 follikels zaten er 4 goede eitjes.

Tuurlijk, had liever meer gewild, maar is een prima score. Hopelijk worden er iig 2 goed bevrucht! Of zelfs 3 en dan voor een keertje iets in de vriezer...?!

Voel me nu ook oke. Lig op de bank met een boek, psychologie magazine, bon bon bloc pure chocolade truffel, druiven, thee, dekentje, water, afstandsbedieningen, iPhone, paracetamol en mijn laptoppie. Hahaaa ik hoef voorlopig niet op te staan! Donderdag word ik vóór 11 uur of ik een TP heb op vrijdag.

Geplaatst

@zara, welke hormoonverandering hebben we het dan over???? Mijn pijnlijke borsten zijn overigens ook al een stuk minder en 's nachts lig ik me helemaal een waterbed te zweten..... ik weet het allemaal zo net nog niet..

Geplaatst

WHahaha, NEs, een waterbed te zweten.... Dat doe ik trouwens ook wel geloof ik.... Al lig ik al in een waterbed!!!

 

Suus en Karin, gefeliciteerd meiden!!! En het is echt zoals Noor zegt (Echt waar Zara), vanaf nu blijft onzekerheid, wachten, angst, zorg.... Hihihi, maar ja, dat willen we allemaal graag toch (nou ja, een kindje dan, de rest krijg je er gratis bij).

 

Hoopvol, ik bedoelde dat je gewoon alles lekker eruit moet gooien wat je dwars zit... Daar krijg je anders alleen maar last van.

 

Armanda, lekker klinkt dat hoor, dat bank verhaal met alles binnen handbereik! Heb je ook verdiend! En nu maar hopen dat je strakkies mooi bericht krijgt!

 

Hier hangt mijn koppie tegen een hoofdpijntje aan, maar verder alles oke!

 

Groetjesssssssssss

Geplaatst

Armanda, zo te horen gaat het echt heel slecht met jou. Haha, klinkt wel goed daar bij jou op die bank.

 

Nes, ik ben natuurlijk geen dokter dus ga zeker niet op mijn woorden af. Maar ik bedoel met hormoonverandering van niet zwanger naar wel zwanger.

Geplaatst

En Tweety, jou motto vind ik ook wel heel sterk! Ga er aan denken als ik weer loop te stressen. (Nu bijvoorbeeld...)

 

Hoe is het met de dames in de wachtweken?

Geplaatst

ik mag ook bijna op het wachtbankje! op 11 april hebben we de tp van onze cryo's.. (mits ze goed ontdooien maar daar hoefden we niet zo voor te vrezen zei de arts vanochtend.

spannend.. ik zie dat er ook weer dames positief hebben getest.. super leuk!! daar doen we het uiteindelijk toch allemaal voor??

 

zet em op..

 

liefs

Desiree

Geplaatst

Suuske en Karin,

Wat een super nieuws!!! Gefeliciteerd!!!

 

Dee,

We houden een plekje voor je warm op de bank :-D

 

Armanda,

4 eitjes, mooi! Bij mijn eerste ICSI had ik 3 eitjes en 1 tp en daar is mijn dochter uitgeboren, dus houd moed!!

 

Hier is alles goed gegaan. Geen telefoon gehad en dus een tp!! Ik ben nu te trotse mama van mijn morula cryo, genaamt Harrie, hahaha

Van de 4 hebben ze er maar 1tje hoeven te ontdooien!! Ik ben blij en zit nu met beide billen op de bank!!

 

Liefs Elke

Geplaatst

Joehoe Elke,

Wat super dat je een tp hebt gehad en dat meteen de eerste cryo perfect was voor een tp!!

Succes maar weer tijdens die ellendige wachtdagen. (klinkt korter dan wachtweken, toch)

 

Natuurlijk ook voor alle andere meiden succes!

Geplaatst

nou armanda dat klinkt goed, moet je na een punctie een paar dagen rusten? of mag je meteen werken?

 

Elke gefeliciteerd, een morula heeft extra kans toch?

 

x

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.




  • Berichten

    • Hoi allemaal, Wij zijn vier masterstudenten Klinische Psychologie aan Tilburg University en doen onderzoek naar hoe vrouwen hun zwangerschap beleven, zowel op psychosociaal als seksueel vlak. Zwangerschap wordt vaak neergezet als iets alleen maar moois, maar veel vrouwen ervaren ook onzekerheden, veranderingen in welzijn, relatie- of intimiteitsvragen. En juist daar is nog verrassend weinig onderzoek naar gedaan. Daarom zijn wij op zoek naar vrouwen (18+) die op dit moment zwanger zijn, zowel na een spontane zwangerschap als na IVF, IUI of ICSI, en die de Nederlandse taal goed beheersen. Het invullen van de vragenlijst duurt ongeveer 30–40 minuten en is volledig anoniem. Je kunt op elk moment stoppen of vragen overslaan. 💻 Meedoen kan via deze link: https://tilburgss.co1.qualtrics.com/jfe/form/SV_eXUeNCATdqLcOeW?Q_CHL=qr Met jullie deelname helpen jullie om meer kennis te verzamelen over hoe vrouwen hun zwangerschap écht ervaren – zodat professionals in de toekomst beter kunnen aansluiten bij wat er speelt. Heb je vragen? Dan mag je altijd mailen naar: Welzijntijdenszwangerschap@tilburguniversity.edu Alvast heel erg bedankt 🤍 Maaike  Namens de onderzoeksgroep Jij en je Zwangerschap Tilburg University   ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Het onderzoek is goedgekeurd door de Ethics Review Board van Tilburg University (TSB_RP1810). Deelname is vrijwillig en volledig anoniem. Deelnemers vullen online vragenlijsten in (ongeveer 30–40 minuten) en kunnen op elk moment stoppen of vragen overslaan
    • Good morning ladies, does anybody here have some feedback and experience doing ICSI at LUMC? What are the questions and test that I should ask for in the first appointment? We have already done ICSI for multiple years (at AMC and C&C), now LUMC will be our last possible round, so I want to be as prepared as possible. Many thanks!
    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
  • Topics

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden