Jump to content

Recommended Posts

Posted

Wij zijn via een zij-weg terecht gekomen in 't ivf-projekt. M'n vriend en ik gebruiken al 5 jaar geen anticonceptie en nooit is er een zwangerschap geweest. Ik had wel grote problemen met m'n menstruatie (extreme bloedingen, hele lange menstruatie) en daarom zijn we naar de gynaecoloog gegaan. Die heeft onderzoeken gedaan en stelde voor met een ballon gevuld met gas de baarmoeder schoon te branden. Nee, want daarna kunnen we nooit meer kindjes krijgen was onze reaktie. Laten we dan eerst maar eens uitzoeken of 't überhaupt nog mogelijk is zei ze en zo zijn we na allerlei onderzoeken aan ivf begonnen.

 

Heel spannend allemaal en ook heel onwezenlijk. De 1e punctie hebben we gisteren gehad. Zaterdag volgt als 't goed is de terugplaatsing.

 

We hadden 4 eitjes, 1tje was te klein, dus 3 zijn er nog in de race om een embryo te worden :)

 

Ik ben 40+ inmiddels dus het is echt nu of nooit voor ons. Heel spannend dus!!

Posted

Hallo tochikweer, welkom op het forum!

Leuk dat je jezelf hebt voorgesteld aan de anderen; wij wensen je een goede tijd op Het IVF-Moeders Forum.

Posted

Oh wat spannend he of er een bevruchting optreedt?

Heel veel succes en sterkte en ik hoop dat jullie een terugplaatsing krijgen met cryo's en dat deze vervolgens heerlijk warm bij je blijft zitten.

Posted

Bedankt :) Ik houd jullie op de hoogte! Echt zenuwslopend is deze tijd. Iedere keer die schakelmomenten, keuzes die je moet maken. En straks het lange wachten natuurlijk. Zo'n gek idee dat er nu in een lab misschien 3 wannabee babytjes liggen van ons.

Posted

Misschien is het een idee om je aan te sluiten bij het wachtbankje van april, daar zitten ze allemaal te tanden knarsen en uit ervaring weet ik dat je er veel steun aan kunt hebben.

Op naar zaterdag.

Guest Hope30
Posted

Welkom hier! En erg spannend zeg, duim voor je!

Guest Guusje
Posted

Welkom hier op het fijne forum. Alvast heel veel succes morgen. Weet je al of er bevruchting is?

Posted

Bedankt voor jullie lieve welkom :). We hebben vandaag tp gehad van 2 embryo's. 1tje van 5 cellen en 1tje van 8. Geen cryo's want het 3e eitje was niet bevrucht. Spannend dus! Het lange wachten begint.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Posts

    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
    • Hi @Aisiya, Ik begin binnenkort met mijn tweede ronde IVF/ICSI! En ik ben 42... 🙂 Ben jij al begonnen of begin je ook binnenkort?  Ik heb mijn eerste ICSI behandeling gedaan 4 jaar geleden, met als resultaat een hele mooi dochter van nu bijna 3 jaar.  Toen heb ik veel steun gehad aan deze forum, en om verhalen te delen en lezen van andere die hetzelfde meemaken.  Het lijkt mij fijn om elkaar te ondersteunen! 
    • Ik begin binnenkort voor de tweede keer met IVF ./ ICSI en ik ben benieuwd of er andere zijn die ook beginnen of net zijn begonnen?  Ik heb 4 jaar geleden mijn eerst ICSI ronde gehad, met de resultaat een hele mooie dochter van bijna 3. 
  • Topics

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use