Ga naar inhoud

wie start er in september 2012 met 2e ICSI?


Aanbevolen Berichten

Geplaatst

Helaas is de 1e ICSI mislukt, 1 verse terug geplaatst gekregne en een cryo.

Nu verdriet verwerken en opnieuw ervoor gaan, 1 september starten wij weer....Wie ook?

Geplaatst

Ik weet net dat de cryoterugplaatsing mislukt is. Ik start morgen met de decapeptyl en zondag 26 augustus met de Puregon. Spannend weer! Dit is voor ons de laatste keer...

Geplaatst

Hey Meiden,

 

Wij beginnen ook eind september, k wacht nu op mijn menstrustie en dan moet ik beginnen met de pil.

24 sept uitgangs echo en beginnen met prikken.

T is voor mijn alweer 1,5 jaar geleden dan we een icsi hebben gehad.

We beginnen weer met goede moed...

Geplaatst

Nou hier inmiddels gestart met de decapeptyl en vanavond gaat de eerste Puregon erin!

Volgende week zaterdag de eerste echo. Niemand hier die ook al gestart is ?

Geplaatst

Hoi meiden, wij starten 1 september weer met decapeptyl! Vol goede moed en positieve energie de 2e behandeling in! De hoeveelste is het voor jullie? @moedeloos; heb jij een pauze gehad van 1,5 jaar of een kindje gekregen?

Geplaatst

@nienos, nee helaas geen kindje gekregen. Wij moesten wachten omdat we naar Gent over gestapt zijn (we komen uit het AMC ).

Normaal gat het allemaal erg snel in Gent, maar mijn man kreeg eerst een tese in februari toen mocht ik eigelijk mei beginnen met stimuleren, maar omdat wij PGD doen moesten we wachten tot september/oktober. Om dat PGD heel weinig voor komt willen ze dat in 1 vaste maand plaatsen.

T was best moeilijk zo lang te wachten, want iedereen om me heen kreeg een kindje.

Maar we gaan er weer volle goed moed tegen aan.

Welk ziekenhuis lopen jullie?

Heel veel succes met spuiten en de hormonen... Ik heb er altijd veel last van.

Geplaatst

Wij gaan starten voor een brusje voor onze zoon.

Ik ben gisteren gestart met de decapeptyl. Ik begin 11 september met de puregon en heb 19 september 1e echo. Naar verwachting ongeveer 22 september de punctie.

Laten we allemaal er vol goede moed in gaan. Ik geloof er heilig in dat positiviteit bijdraagt aan het slagen van een behandeling.

 

Succes allemaal!

Geplaatst

Wij beginnen ook aan onze 2e Icsi + tese de afgelopen Icsi was december 2010 die helaas niet is gelukt. Ik heb gister me laatste pil genomen en nu wacht ik op me menstruatie zodat ik kan gaan beginnen met het spuiten van gonal F. Heeft iemand ervaring met gonal F ? Laatste keer heb ik puregon gebruikt. Veel succes allemaal!!

Geplaatst

Wat spannend allemaal aan het begin van een belangrijke maand ;-)

 

Ik heb vandaag mijn eerste echo gehad en zowaar weer (vorige keer ook) 13 folikels na een week stimuleren met 175 puregon. De grootte variëerde nog wel tussen de 12 en 17mm dus maandag weer een echo en naar verwachting woensdag of donderdag de punctie... Spannend weer hoor ;-)

Geplaatst

Nou net terug van echo nummer twee, na 10 dagen stimuleren met Puregon, en het folikelaantal is nu 19 (varierend tussen de 21mm en 13mm). Met hier en daar wat klachten van misselijkheid en natuurlijk een volle buik, wordt ik vanmiddag gebeld over het vervolg.

Er is bloed afgenomen en er volgt overleg... We wachten af... ;-)

Geplaatst

Het is rustig hier...

Vandaag heb ik de punctie gehad, 19 folikels gaven 7 eicellen. Een klein beetje teleurstellend maar we hopen maar op 7 goede eicellen en 7 goede bevruchtingen en 7 mooie Emmy`s ;-))

Geplaatst

Jeetje Roos, de punctie al gehad! Hoe is het gegaan? Deed het veel pijn of viel het mee?

Ik kan me voorstellen dat je teleurgesteld bent als je 19 follikels had en maar 7 eicellen. Ik hoop met je mee voor mooie bevruchtingen en een terugplaatsing van een mooie emmy.

 

Rustig aan zou ik zeggen en hopelijk krijg je morgen goed nieuws!

Geplaatst

Roos, ik zag trouwens net dat je al 2 kindertjes hebt. Mag ik vragen hoe oud ze zijn? En ik vraag me ook af of het een beetje te doen is met twee kleintjes en dan weer een nieuwe behandeling.

Omdat ik gok dat bij mij de punctie op zaterdag 22 september is (de vorige keren moest ik precies 9 dagen purgeon prikken) gaat Jorrit logeren bij mijn moeder onder het mom van: dan hebben manlief en ik een weekendje samen. De vorige keer had ik namelijk heel veel napijn en ik schat in dat ik Jorrit amper kan tillen die dag en mogeiljk zelfs nog lastig de dag er na.

Geplaatst

Mijn twee kinderen zijn 5 en 2 jaar. Ja ik heb ook wel wat napijn maar heb de eerste dag heel braaf op bed gelegen en papa pastte op de twee bengels ;-)

nu de tweede dag gaat het best weer okee met de pijn.

Nu wachten op het belangrijke telefoontje morgen ...

nog even spannend dus tot 22 september .....

Geplaatst

Wihoe jippie :happydance:, goed nieuws hier!!! Net een telefoontje gehad dat van de 7 eicellen er 7 zijn bevrucht en goed doordelen!

Zeven emmy`s waar we er morgen twee van ophalen en dan horen we welke er de vriezer in kunnen...

  • 3 weken later...
Geplaatst

Hallo

nienos,

 

Ik heb ook zo gevoel als jij!

Eerste ICSI ook mislukt,ik had maar 1 follikel en 2 kleine ei blaasjes.Terwijl ik 405IE Gonal gebruikt!

Nu binnenkort weer beginnen.Als dat zelfde verhaal is,dan hebben we geen hoop meer...

Maar wij gaan ervoor de 2de poging.

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.



  • Berichten

    • Hoi allemaal, Wij zijn vier masterstudenten Klinische Psychologie aan Tilburg University en doen onderzoek naar hoe vrouwen hun zwangerschap beleven, zowel op psychosociaal als seksueel vlak. Zwangerschap wordt vaak neergezet als iets alleen maar moois, maar veel vrouwen ervaren ook onzekerheden, veranderingen in welzijn, relatie- of intimiteitsvragen. En juist daar is nog verrassend weinig onderzoek naar gedaan. Daarom zijn wij op zoek naar vrouwen (18+) die op dit moment zwanger zijn, zowel na een spontane zwangerschap als na IVF, IUI of ICSI, en die de Nederlandse taal goed beheersen. Het invullen van de vragenlijst duurt ongeveer 30–40 minuten en is volledig anoniem. Je kunt op elk moment stoppen of vragen overslaan. 💻 Meedoen kan via deze link: https://tilburgss.co1.qualtrics.com/jfe/form/SV_eXUeNCATdqLcOeW?Q_CHL=qr Met jullie deelname helpen jullie om meer kennis te verzamelen over hoe vrouwen hun zwangerschap écht ervaren – zodat professionals in de toekomst beter kunnen aansluiten bij wat er speelt. Heb je vragen? Dan mag je altijd mailen naar: Welzijntijdenszwangerschap@tilburguniversity.edu Alvast heel erg bedankt 🤍 Maaike  Namens de onderzoeksgroep Jij en je Zwangerschap Tilburg University   ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Het onderzoek is goedgekeurd door de Ethics Review Board van Tilburg University (TSB_RP1810). Deelname is vrijwillig en volledig anoniem. Deelnemers vullen online vragenlijsten in (ongeveer 30–40 minuten) en kunnen op elk moment stoppen of vragen overslaan
    • Good morning ladies, does anybody here have some feedback and experience doing ICSI at LUMC? What are the questions and test that I should ask for in the first appointment? We have already done ICSI for multiple years (at AMC and C&C), now LUMC will be our last possible round, so I want to be as prepared as possible. Many thanks!
    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
  • Topics

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden