Ga naar inhoud

Renata Zwanger


Aanbevolen Berichten

  • Reacties 231
  • Aangemaakt
  • Laatste Reactie

Top Posters in dit Topic

Geplaatst

Ja Renata, zal enorm aan je denken straks/morgen. Moet helpen al die meiden die met je mee gaan leven. Heel veel succes en heel weinig pijn en gedoe toegewenst. We zijn heel benieuwd naar je verhaal als je weer op aarde bent! groetjes, niki

Geplaatst

heej renata!

 

 

 

Ik zag op hyves de foto van je prachtige dochter!

 

 

 

Gefeliciteerd!!

 

 

 

Is de bevalling een beetje goed verlopen?

 

 

 

en nu lekker genieten!

 

 

 

Liefs

 

Desiree

Gast estrhalita
Geplaatst

Nou Renaat gefeliciteerd met je dochter. Hopelijk heb je gauw even tijd om hier een foto van je dochter te plaatsen.

Geplaatst

Hoi Renata,

 

 

 

Van harte gefeliciteerd met jullie dochter!!!

 

Toch fijn dat er via hyves al wat meer bekend is, want het was te merken hier op het forum dat meerdere mensen in afwachting waren... Ook zelf heb ik de afgelopen dagen telkens even gekeken of er al goed nieuws was. Je bent dan toch benieuwd, niet waar?

 

 

 

Meid, wat zullen jullie genieten nu... een wonder blijft 't, niet dan?!

Geplaatst

Hi Renata, super nieuws, van harte gefeliciteerd met jullie dochter.

 

Ik hoop dat alles vlot verlopen is voor jou en voor haar en nu wens ik jullie enkel maar rust toe en heel heel veel genieten van het kleine wonder.

 

 

 

Wij wachten op een foto !!:sunny:

Geplaatst

Renata, gefeliciteerd met je dochter!!! :binkybaby:

 

Erg benieuwd naar je bevallingsverhaal en natuurlijk nog meer naar de foto's van je kleine meisje!

Geplaatst

Hey Renata,

 

Gefeliciteerd met je kleine meid!!! He, he, ze is er!

 

Ik ben ook erg nieuwsgierig naar de verhalen en de foto's, want ik heb je niet bij mijn hyves staa... Heb haar dus niet kunnen bewonderen!

 

Hopelijk kan je lekker van je kleine grote wonder genieten!!!

 

 

 

Groetjessssssssssssss

Geplaatst

Jaaa er is nieuws! Van harte gefeliciteerd! We zijn erg benieuwd naar je verhaal! En naar haar naam natuurlijk!

 

 

 

Hoop dat je snel opknapt en lekker geniet in je kraambed!

 

 

 

Liefs Pien

Geplaatst

van harte gefeliciteerd met de geboorte van jullie dochter, geniet er lekker van !!!!!

 

 

 

wat mooi toch om dat kleine wondertje in je armen te zien, geweldig.

 

 

 

dikke kus

Geplaatst

Vanochtend een berichtje gekregen van Renaat.

 

Haar dochter, Ilona, is gisternacht via een keizersnede geboren.

 

Zodra ik meer weet zal ik het hier laten weten.

 

 

 

Liefs Diana

Geplaatst

Gefeliciteeerd!!!!

 

Wat een mooi meisje.

 

 

 

Idd Hilde, dan heeft de bevalling niet meegezeten...

 

Gelukkig is het allemaal voorbij nu, en kunnen ze genieten van hun prinsesje!

Geplaatst

Wow wat een wolk van een baby!!! Van harte gefeliciteerd! Ik hoop dat je snel opknapt en naar huis kan en heerlijk van je kindej kan gaan genieten.

 

Liefs, niki

Geplaatst

Hey meiden,

 

 

 

Even een update over Renaat.

 

Morgen mag ze samen met Ilona naar huis, alles gaat goed.

 

Ilona woog bij de geboorte 3960 gram, maar Renaat weet de lengte niet (is niet gemeten).

 

 

 

Tijdens de bevalling is Renaat na 12 uur weeen op 6/7 cm ontsluiting blijven steken, en bleven de weeen weg, de gyno heeft dit een paar uur aangekeken maar uiteindelijk is het dus een keizersnede geworden.

 

 

 

Liefs Diana

Geplaatst

Fijn dat ze weer naar huis mag! Is toch veel fijner, lekker met je eigen spulletjes, in je eigen omgeving.

 

 

 

Welkom thuis Renata, als je dit leest! En nogmaals enorm van harte gefeliciteerd!!! Je hebt het nu gehad, je babietje is er nu! Heerlijk van genieten, van harte MAMA!!!

 

 

 

(En terwijl ik het typ biggelen de tranen over mijn wangen. Wat een indrukwekkend tijd is het toch voor ons allen. Na al dat zwoegen weer één over de streep! Ik hoop met heel mijn hart dat je nu eindelijk een beetje mag gaan genieten.)

 

 

 

liefs, niki

Geplaatst

Welkom thuis renata en nogmaals gefeliciteerd!

 

 

 

Succes met je herstel, laat je lekker verwennen en vooral niet vergeten te genieten van je prachtige dochter!

 

 

 

Liefs Pien

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.




  • Berichten

    • Hoi allemaal, Wij zijn vier masterstudenten Klinische Psychologie aan Tilburg University en doen onderzoek naar hoe vrouwen hun zwangerschap beleven, zowel op psychosociaal als seksueel vlak. Zwangerschap wordt vaak neergezet als iets alleen maar moois, maar veel vrouwen ervaren ook onzekerheden, veranderingen in welzijn, relatie- of intimiteitsvragen. En juist daar is nog verrassend weinig onderzoek naar gedaan. Daarom zijn wij op zoek naar vrouwen (18+) die op dit moment zwanger zijn, zowel na een spontane zwangerschap als na IVF, IUI of ICSI, en die de Nederlandse taal goed beheersen. Het invullen van de vragenlijst duurt ongeveer 30–40 minuten en is volledig anoniem. Je kunt op elk moment stoppen of vragen overslaan. 💻 Meedoen kan via deze link: https://tilburgss.co1.qualtrics.com/jfe/form/SV_eXUeNCATdqLcOeW?Q_CHL=qr Met jullie deelname helpen jullie om meer kennis te verzamelen over hoe vrouwen hun zwangerschap écht ervaren – zodat professionals in de toekomst beter kunnen aansluiten bij wat er speelt. Heb je vragen? Dan mag je altijd mailen naar: Welzijntijdenszwangerschap@tilburguniversity.edu Alvast heel erg bedankt 🤍 Maaike  Namens de onderzoeksgroep Jij en je Zwangerschap Tilburg University   ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Het onderzoek is goedgekeurd door de Ethics Review Board van Tilburg University (TSB_RP1810). Deelname is vrijwillig en volledig anoniem. Deelnemers vullen online vragenlijsten in (ongeveer 30–40 minuten) en kunnen op elk moment stoppen of vragen overslaan
    • Good morning ladies, does anybody here have some feedback and experience doing ICSI at LUMC? What are the questions and test that I should ask for in the first appointment? We have already done ICSI for multiple years (at AMC and C&C), now LUMC will be our last possible round, so I want to be as prepared as possible. Many thanks!
    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
  • Topics

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden