Ga naar inhoud

Te koop: 2 wiegdekentjes (nieuw) rood/oranje


Aanbevolen Berichten

Geplaatst

Met mijn hormoonhoofd ben ik zo snugger geweest om wiegdekentjes te kopen voor ons ledikantje (over zwangerschapsblunders gesproken).

 

Kan ze helaas niet meer ruilen, dus bij deze te koop aangeboden: 2 nieuwe wiegdekentjes van Jollein (kunnen ook in de wandelwagen!)

  • een kant rood, andere kant oranje, afgewerkt met rode steek
  • 75x100 cm
  • 100% katoen

 

Ze zijn nieuw, nog niet gewassen, wel uit de verpakking (toen kwam ik er pas achter dat ze te klein zijn).

 

Voor 24 euro excl. evt. verzendkosten mag je ze beiden hebben, mogen ook per stuk weg.

 

Groetjes,

Henne

 

[ATTACH=CONFIG]4951[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]4952[/ATTACH]

Geplaatst

Henne, moet stiekem wel een beetje lachen, is wat met die hormonen hè? Wat ik je wil zegge, extra dekentjes zijn nooit verkeerd: meenemen op visite, zodat de kleine even kan spelen/liggen. In de maxi cosi als extra lekker warm dekentje. Extra dekentje voor in de wandelwagen, zeker met die koude maanden. Straks lekker in het gras in de achtertuin. Het is natuurlijk aan jou, maar net als hydrofiele luiers, zijn dekentjes ook een must.

Succes met de laatste loodjes, 2013 wordt jullie jaar, eindelijk......

Geplaatst

Lach gerust hoor :-)

 

Ik kan ze idd gebruiken in de wagen, box etc. maar daar heb ik ook al eea voor en mijn moeder is nog aan het breien... Het is kortom geen ramp om ze te hebben, maar als ik iemand er blij mee maak, heb ik ze niet echt nodig.

 

En praat me niet van hormonen, ben de laatste weken echt totaal mezelf niet. Besluiteloos, verkeerde keuzes, zeer lichtgeraakt (of ik ontplof, of ik jank), echt bizar.

Geplaatst

Tja Henne... morgen 35 weken je bent nu toch echt hoogzwanger!

 

Ik heb ook allerlei extra dekentjes liggen maar in de praktijk gebruik ik die niet echt sinds ze uit de reiswiegen zijn, omdat ze op het speelkleed liggen maar wie weet gebruik jij ze wel. Ze zijn wel mooi!

Geplaatst

Ik heb hier ledikantdekens in de ledikantjes maar die zijn echt veeeel te groot met die kleine babietjes! Heb ze dubbelgevouwen en dan nog hou ik over. Ik denk dus dat je in t begin misschien juist beter wiegdekens in je ledikantje kan hebben. Je moet t bedje zo kort opmaken... Is maar een ideetje hoor! Hier dekens zat dus kan je er helaas niet vanaf helpen.

Geplaatst

Arme Henne, met je hormoonhoofd! Maar mooi wel 35 weken! Ik ben heel blij voor je! Nou, dit hormoonhoofd wil ze wel hebben hoor. Nee, ik heb geen spannende mededelingen, helaas. Gewoon voor mijn kattenkinderen, ik vind het een leuk kleurtje, misschien word ik er vrolijk van! Wil je ze naar mij opsturen? Je hebt mijn mailadres toch? Mail even je bankrekeningnummer, dan maak ik het over en stuur ik je mijn adres.

Liefs,

Floor

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.



  • Berichten

    • Hoi allemaal, Wij zijn vier masterstudenten Klinische Psychologie aan Tilburg University en doen onderzoek naar hoe vrouwen hun zwangerschap beleven, zowel op psychosociaal als seksueel vlak. Zwangerschap wordt vaak neergezet als iets alleen maar moois, maar veel vrouwen ervaren ook onzekerheden, veranderingen in welzijn, relatie- of intimiteitsvragen. En juist daar is nog verrassend weinig onderzoek naar gedaan. Daarom zijn wij op zoek naar vrouwen (18+) die op dit moment zwanger zijn, zowel na een spontane zwangerschap als na IVF, IUI of ICSI, en die de Nederlandse taal goed beheersen. Het invullen van de vragenlijst duurt ongeveer 30–40 minuten en is volledig anoniem. Je kunt op elk moment stoppen of vragen overslaan. 💻 Meedoen kan via deze link: https://tilburgss.co1.qualtrics.com/jfe/form/SV_eXUeNCATdqLcOeW?Q_CHL=qr Met jullie deelname helpen jullie om meer kennis te verzamelen over hoe vrouwen hun zwangerschap écht ervaren – zodat professionals in de toekomst beter kunnen aansluiten bij wat er speelt. Heb je vragen? Dan mag je altijd mailen naar: Welzijntijdenszwangerschap@tilburguniversity.edu Alvast heel erg bedankt 🤍 Maaike  Namens de onderzoeksgroep Jij en je Zwangerschap Tilburg University   ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Het onderzoek is goedgekeurd door de Ethics Review Board van Tilburg University (TSB_RP1810). Deelname is vrijwillig en volledig anoniem. Deelnemers vullen online vragenlijsten in (ongeveer 30–40 minuten) en kunnen op elk moment stoppen of vragen overslaan
    • Good morning ladies, does anybody here have some feedback and experience doing ICSI at LUMC? What are the questions and test that I should ask for in the first appointment? We have already done ICSI for multiple years (at AMC and C&C), now LUMC will be our last possible round, so I want to be as prepared as possible. Many thanks!
    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
  • Topics

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden