Ga naar inhoud

Wie start er in maart/april 2014


Aanbevolen Berichten

  • Reacties 1,3k
  • Aangemaakt
  • Laatste Reactie

Top Posters in dit Topic

Geplaatst

summerbeach, vaak hoor je toch door de enorme voorraad eicellen.

Daarom willen ze in veel ziekenhuizen liever zo min mogelijk eicellen althans niet zoveel als bij jou en mij want verschillende ziekenhuizen zeggen dan echt dat t dan de kwaliteit aantast ofzo! Heb er verder ook geen verstand van. Maar wij hadden altijd goed zaad en toch was t teleurstellend!

Geplaatst

Dagg Damess.....

 

Ik lees alweer een aantal dagen mee...wat spannend allemaal zeg!!!!!

Ik heb mijn eerste IUI achter de rug en zit nu op wachtdag 11. Heb februari een HSG gehad en de maand erop begonnen met pregnyl op 7 april en inseminatie op 9 april.

 

Ik zal meelezen en ook proberen lekker mee te babbelen.

 

Groetjesss

Geplaatst

Ik had 8 eiblaasjes bij de 2e echo, 1 was al heel groot (22mm) maar er zaten nog 3 kleintjes naast en aan de andere kant zaten ook nog 4 niet zo heel grote. dus ze hebben besloten ze nog even door te laten groeien.

 

Lady-g, op wachtdag 11 al, wanneer ga je testen?

 

Gefeliciteerd met je trouwdag eslief!

Geplaatst

Gefeliciteerd met je trouwdag en je nichtje Eslief! Ik hoop dat je een goede echo krijgt, spannend weer allemaal...

 

Minima en Summerbeach hoe gaat het met jullie?

 

Verstuurd vanaf mijn GT-I9300 met Tapatalk

Geplaatst

Ik heb ook altijd veel eicellen waren altijd goed alleen waren er weinig embryo's maar deze keer had ik 11 goede waarvan 1 in me buik zit en 6 cryos ik vind dat een top resultaat.

Tot nu toe voel ik me top en wachten op de 1ste echo.

Iedereen heel veel succes in de wachtweken en geniet van de paasweekend.

Geplaatst

Hier een hele lekkere eerste paasdagen gehad, lekker van de zon genoten. Voel me verder erg goed. Nergens last van eigenlijk.

 

Mar-83 fijn dat jij je ook goed voelt.

 

Welkom meiden, leuk dat jullie meeschrijven. Lady-g heb je al wel wat symptomen?

 

maaike hoe is het nu met jou?

 

eslief hopelijk voor jou morgen een goede echo en dan klaarmaken voor het vervolg. Ik ga duimen voor je.

 

ja ik heb dat ook wel eens gehoord dat je beter rond de 8-10 eicellen kan hebben omdat ze dan van betere kwaliteit zijn. Ook denk ik dat het ziekenhuis echt alleen de hele goede invriest. We hadden uit een eerdere poging nog twee goede over maar die waren weer niet goed genoeg voor invriezen dus hier zijn ze selectief in.

 

fijne paasdag morgen!

Geplaatst

Fijn om te lezen dat goed met je gaat minima... met mij gaat het ook weer een stuk beter, heb vandaag alleen me neefjes verjaardag gehad verder lekker thuis samen met me man was even goed zo...

 

Verstuurd vanaf mijn GT-I9300 met Tapatalk

Geplaatst

Wij hebben ook lekker buiten gezeten. Ik voel me nog steeds niet fijn. Hangerig, laat van mijn buik, krampen vanmorgen.

Ik hang wat doelloos op de bank. Vanmorgen gedoucht toen was ik helemaal kapot ( zweten, kortademig, moe)

Geplaatst

Hey Minima, nee niet echt alleen krampen bij me lies en moe meer niet echt neee.....maar toen ik in verwachting was van me zoon was ik alleen misselijk en kon ik niet tegen bepaalde geurtjes en dat had ik pas rond de 3 maanden.......nog ff afwachten hahahaha

En was heerlijk weer idd zit jij ook in je wachtdagen??

Geplaatst

Lady-g spanend hoor. Ik heb eerder ook bij 11 dagen getest, hield het niet meer. Was toen positief... Ben benieuwd of je kan wachten tot dag 18. Wanneer is dit?

Ja ik zit nu op wachtdag 2. 2 mei testdag.

Geplaatst

Summerbeach vervelend dat je je nog zo belabberd voelt. Is dit nog van de punctie of heb je er misschien een griepje overheen? Geen koorts?

Geplaatst

Ohh minima wat spannend voel jij al wat??? volgende week zondag is me testdag......maar als ik niet eerder ongesteld wordt doe ik het vrijdag

Geplaatst

Hoe ist bij jullie? Ik knap eindelijk beetje op! Maar ik wil morgen weer werken maar mag niet van mijn man haha... Omdat ik thuis nog niks weer gedaan heb.Nu wel even bezig geweest * douchen wat opgeruimd en dan be de kramp in mijn buik ook zo weer....Niet heeel pijnlijk mja.... Als je s avonds veel kramp hebt was het een teken dat ik te veel heb gedaan.volgens ziekenhuis.*Dus weet niet zo goed wat ik moet. ...

Geplaatst

Summer ik zou toch thuis blijven gezien je toestand.. 30 eicellen is veel en de overstimulatie is nog altijd hoog aanwezig.. neem nog een paar dagen rust voor je lichaam

 

Verstuurd vanaf mijn SM-C105 met Tapatalk

Geplaatst

Zojuist mijn echo gehad.. ben opgelucht! Het was goed dus nu starten met stimuleren.. over een weekje terug

 

Verstuurd vanaf mijn SM-C105 met Tapatalk

Geplaatst

Eslief fijn dat alles goed was en dat je nu mag gaan beginnen. Spuit je nu ook decapeptyl.

 

summerbeach ik zou ook nog even thuisblijven als ik jou was, ( zegt degene die ook zo weer aan het werk zou gaan) doe je zwaar lichamelijk werk, dit zou voor mij wel uitmaken.

 

Hier er nog steeds alles goed. Geen bijzondere symptomen kleine beetje rugpijn. Vanmorgen maar na een goede wandeling in het bos hier niets meer van te merken.

 

Fijne paasdag.

Geplaatst

Ik spuit sinds gister de decapeptyl en ben nu begonnen met 225 menopur.. benieuwd wat er over een week te zien is.. ben allang blij dat de echo goed was

 

Verstuurd vanaf mijn SM-C105 met Tapatalk

Geplaatst

Eslief, wat goed om te lezen dat alles goed is en je door kan gaan met stimuleren! We lopen nu bijna gelijk, ik ben afgelopen donderdag begonnen met de menopur en puregon. Succes!!

 

Liefs,

Noes

 

 

Verzonden vanaf mijn iPhone met behulp van Tapatalk

Geplaatst

Tnx meiden wat lief!:) idd noes dan gaan we gelijk op.. vind de menopur wel erg spannend en wat een gedoe met al die spuiten en flesjes.. moet je ff handigheid in krijgen:)

 

Verstuurd vanaf mijn SM-C105 met Tapatalk

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.




  • Berichten

    • Hoi allemaal, Wij zijn vier masterstudenten Klinische Psychologie aan Tilburg University en doen onderzoek naar hoe vrouwen hun zwangerschap beleven, zowel op psychosociaal als seksueel vlak. Zwangerschap wordt vaak neergezet als iets alleen maar moois, maar veel vrouwen ervaren ook onzekerheden, veranderingen in welzijn, relatie- of intimiteitsvragen. En juist daar is nog verrassend weinig onderzoek naar gedaan. Daarom zijn wij op zoek naar vrouwen (18+) die op dit moment zwanger zijn, zowel na een spontane zwangerschap als na IVF, IUI of ICSI, en die de Nederlandse taal goed beheersen. Het invullen van de vragenlijst duurt ongeveer 30–40 minuten en is volledig anoniem. Je kunt op elk moment stoppen of vragen overslaan. 💻 Meedoen kan via deze link: https://tilburgss.co1.qualtrics.com/jfe/form/SV_eXUeNCATdqLcOeW?Q_CHL=qr Met jullie deelname helpen jullie om meer kennis te verzamelen over hoe vrouwen hun zwangerschap écht ervaren – zodat professionals in de toekomst beter kunnen aansluiten bij wat er speelt. Heb je vragen? Dan mag je altijd mailen naar: Welzijntijdenszwangerschap@tilburguniversity.edu Alvast heel erg bedankt 🤍 Maaike  Namens de onderzoeksgroep Jij en je Zwangerschap Tilburg University   ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Het onderzoek is goedgekeurd door de Ethics Review Board van Tilburg University (TSB_RP1810). Deelname is vrijwillig en volledig anoniem. Deelnemers vullen online vragenlijsten in (ongeveer 30–40 minuten) en kunnen op elk moment stoppen of vragen overslaan
    • Good morning ladies, does anybody here have some feedback and experience doing ICSI at LUMC? What are the questions and test that I should ask for in the first appointment? We have already done ICSI for multiple years (at AMC and C&C), now LUMC will be our last possible round, so I want to be as prepared as possible. Many thanks!
    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
  • Topics

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden