Ga naar inhoud

Wachtbankje december 2017


Aanbevolen Berichten

Geplaatst
Ladies.. hebben jullie tips? Kan al dagen niet meer naar de wc van al die hormoon pillen.

 

 

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Ik had zakjes macrogol die helpen goed. Vezels van de apotheek. Ik had twee zakjes op een dag nodig en moest ze frequent gebruiken, na drie dagen gewone ontlasting. Had precies hetzelfde. Ook een tijdje lactulose gebruikt maar dat vond ik zo vies.

 

Verstuurd vanaf mijn SM-G930F met Tapatalk

  • Reacties 915
  • Aangemaakt
  • Laatste Reactie

Top Posters in dit Topic

Geplaatst
@wensmama ahhh nee wat een klote nieuws ! Ik duim ook mee voor je! Sterkte aankomende dagen !
Stekte wensmama wat een domper. Ik duim voor je mee!

 

Verstuurd vanaf mijn SM-G930F met Tapatalk

Geplaatst
Ladies.. hebben jullie tips? Kan al dagen niet meer naar de wc van al die hormoon pillen.

 

 

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Ik had er ook last van Pien. Bij mij hielpen 3 gedroogde pruimen per dag heeel goed. En rennie deflatine tegen het opgeblazen zijn. Succes

 

Verstuurd vanaf mijn SM-A510F met Tapatalk

Geplaatst

Zijn er meiden die een 'trage start' gehad hebben met hcg of dit van iemand weten waarbij het goed afliep...?

Ik kan het eigenlijk niet geloven dat het kan.. maar wellicht?

Geplaatst

Hier zit de 1ste deca er weer in

Ik hou mij voorlopig ook even afzijdig van het bankje

Ook tijdens de feestdagen wil ik er niet mee bezig zijn

Ik lees af en toe wel mee hoor

Iedereen fijne dagen en succes voor degene op t wachtbankje

XX

Geplaatst

He bah wensmama wat vervelend die onzekerheid. Probeer wat afleiding te zoeken zodat je je gedachtes kan verzetten..

 

Vpk1988 groot gelijk! Succes komende periode en lekker van de feestdagen genieten!

Geplaatst
Zo dat zit erop. 9 rijpe eicellen gevonden. Maandag bellen en dan dinsdag de teruplaatsing

 

Verstuurd vanaf mijn SM-G930F met Tapatalk

Ahw was t erg vervelend. Het is in ieder geval een mooi aantal! Afwachten maar. ICSI OF IVF? Spannend! Fijne dagen!

 

Verstuurd vanaf mijn SM-G930F met Tapatalk

Geplaatst
Wij doen icsi. Mijn man had 16 milj opgewekt.

Er zat een knoepert van een ei bij.

Tja het was pijnlijk. Ademhalen met de zuster.

 

Verstuurd vanaf mijn SM-G930F met Tapatalk

 

Mooi aantal! Super spannend... succes di

 

 

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Geplaatst
Wij doen icsi. Mijn man had 16 milj opgewekt.

Er zat een knoepert van een ei bij.

Tja het was pijnlijk. Ademhalen met de zuster.

 

Verstuurd vanaf mijn SM-G930F met Tapatalk

Wauw wat een mooi aantal Beebwish. Heel veel beterschap met bijkomen. En nu duimen voor prachtige embryo's!

 

Verstuurd vanaf mijn SM-A510F met Tapatalk

Geplaatst
Thanks briar rose. Op weg naar huis en lekker door naar bed.

 

Verstuurd vanaf mijn SM-G930F met Tapatalk

 

Mooi aantal!! Succes en sterkte !

Geplaatst

BIBI SCHEMA

🦋Pien76: 19 dec tp2 jan td

 

ACJ1984:28dec cryo ontdooiing,

29 dec cryo tp

 

Beebwish: 25 dec zh bellen,

26 dec tp

 

Vpk1988: 21 dec start deca,

2 jan startecho

 

Pino81: 20 dec start deca,

28 dec scratching,

3 jan startecho + start meno,

10 jan 1e echo fm

 

♥️Amf: rustmaand, cryo

♥️EatPrayLove: rustmaand, cryo

♥️Alice123: rustmaand, cryo feb

♥️Ivydrew: rustmaand, cryo

♥️Cil: rustmaand, cryo jan

♥️Menace: rustmaand, cryo

♥️Lalautje: 12 dec start pil

♥️Christel81: 9 jan scratching,

11 jan start deca,

12 jan start meno

♥️Sharlee: rustmaand,

nieuwe poging

♥️Miranda13: rustmaand,

11 jan evaluatiegesprek

♥️Yamila: 4 jan start pil,

2 feb start deca,

14 feb start gonalf,

21 feb 1e echo fm

 

Dsr84: ZWANGER! td 5 dec

Petsy85: ZWANGER! td 6 dec

Bambi85: ZWANGER! td 10 dec

Briarrose: ZWANGER! td 12 dec

Anouk: ZWANGER! td 15 dec

Wensmama:ZWANGER?!td19dec

27 dec extra bloedprikken

Geplaatst
Fijne feestdagen allemaal!

Jij ook Lalautje!!! Voor jullie allemaal al het goeds voor 2018, dat onze wens dan uit mag komen.

 

Verstuurd vanaf mijn SM-G950F met Tapatalk

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.




  • Berichten

    • Hoi allemaal, Wij zijn vier masterstudenten Klinische Psychologie aan Tilburg University en doen onderzoek naar hoe vrouwen hun zwangerschap beleven, zowel op psychosociaal als seksueel vlak. Zwangerschap wordt vaak neergezet als iets alleen maar moois, maar veel vrouwen ervaren ook onzekerheden, veranderingen in welzijn, relatie- of intimiteitsvragen. En juist daar is nog verrassend weinig onderzoek naar gedaan. Daarom zijn wij op zoek naar vrouwen (18+) die op dit moment zwanger zijn, zowel na een spontane zwangerschap als na IVF, IUI of ICSI, en die de Nederlandse taal goed beheersen. Het invullen van de vragenlijst duurt ongeveer 30–40 minuten en is volledig anoniem. Je kunt op elk moment stoppen of vragen overslaan. 💻 Meedoen kan via deze link: https://tilburgss.co1.qualtrics.com/jfe/form/SV_eXUeNCATdqLcOeW?Q_CHL=qr Met jullie deelname helpen jullie om meer kennis te verzamelen over hoe vrouwen hun zwangerschap écht ervaren – zodat professionals in de toekomst beter kunnen aansluiten bij wat er speelt. Heb je vragen? Dan mag je altijd mailen naar: Welzijntijdenszwangerschap@tilburguniversity.edu Alvast heel erg bedankt 🤍 Maaike  Namens de onderzoeksgroep Jij en je Zwangerschap Tilburg University   ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Het onderzoek is goedgekeurd door de Ethics Review Board van Tilburg University (TSB_RP1810). Deelname is vrijwillig en volledig anoniem. Deelnemers vullen online vragenlijsten in (ongeveer 30–40 minuten) en kunnen op elk moment stoppen of vragen overslaan
    • Good morning ladies, does anybody here have some feedback and experience doing ICSI at LUMC? What are the questions and test that I should ask for in the first appointment? We have already done ICSI for multiple years (at AMC and C&C), now LUMC will be our last possible round, so I want to be as prepared as possible. Many thanks!
    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
  • Topics

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden