Ga naar inhoud

wie allemaal in afwachting van TESE


Aanbevolen Berichten

  • Reacties 6,4k
  • Aangemaakt
  • Laatste Reactie

Top Posters in dit Topic

Geplaatst

@all zn dr al

Hebben wifi in t hotel

Ff langs uz gent geweest

Papiere cz waren in orde

Superaardig weer

Morge om 5 uur opstaan,half 8 operatie

Vanavond eten we lekker in t hotel

en gaan t songfestival maar als ontspanning kijken haha

Ps we hebbe wel 2 aparte bedden in t hotel hahaha

Geplaatst
@all zn dr al

Hebben wifi in t hotel

Ff langs uz gent geweest

Papiere cz waren in orde

Superaardig weer

Morge om 5 uur opstaan,half 8 operatie

Vanavond eten we lekker in t hotel

en gaan t songfestival maar als ontspanning kijken haha

Ps we hebbe wel 2 aparte bedden in t hotel hahaha

@ anna heel veel suc6 we gaan voor jullie duimen

Geplaatst

@ Essie; in DD heb ik nooit hoeven wachten, maar ik weet niet hoe het hier in NL is.

 

@ Annaatje; ooeeeh super spannend allemaal. Ik duim voor jullie!!!!

Geplaatst

@Annaatje, heel veel succes vandaag!

 

Ik was erg druk de de afgelopen dagen dus heb niet kunnen reageren. Mijn voor gevoel over ongesteld worden klopte. Woensdagavond is het begonnen. Het is echt k. Ik zie zo op tegen weer die hele behandeling en het op en neer rijden naar Dusseldorf iedere keer. Vandaag maar even bellen over hoe nu verder.

 

@Amy, wanneer mag jij testen? Ik ga voor je duimen!

Geplaatst

Aaaaah, twinkelstar, wat enorm bale he; je weet zo goed de kansen maar ja gaat het toch zien als een 'nu-of nooit' kans he, en dan is het vertrouwen even helemaal weg maar dat komt echt wel weer meis; en idd, ik zie ook enorm op tegen het heen en weer rijden naar Nijmegen, het weer moeten vertellen op het werk; de invloed die het heeft op mijn sociale leven (afspraken afzeggen, angst dat vriendinnen wel zwanger zijn enz.) en alle emoties en onzekerheden; bah, bah, bah...

 

Twinkelstar, ik ben nog niet ongesteld maar dat komt door de progynova, dit is een soort van de pil. Ik word 99% zeker ongesteld dus voor mij is deze poging gevoelsmatig ook al over, ik mag er alleen nog niet naar leven en het liefst zou ik dit weekend lekker genieten van een glaasje wijn maar ja, dat voelt lichtelijk onverantwoordelijk;-)

 

Annaatje, nu ligt bij jouw manlief onder het mes, we duimen hier KEIhard voor jullie!!!!!!!!!

Geplaatst

@ Annaatje; duimen draaien!!!!!!!!!

 

@ Twinklestar; KL*TE! Ik hoop voor jullie dat jullie snel weer mogen starten. Maar voor nu heel veel sterkte...

Geplaatst

@ laloutje en @ Amy,

Ik had op het wachtbankje al gevraagd hoe het nou met jullie gaat.

 

@ annaatje succes meis ik duim.

 

@ twinkelstar ik heb ook voor jou op het wachtbankje gereageerd dikke knuffel.

Geplaatst

Helaas..

Bedankt voor t duimen

We waren er al op voorbereid en gaan gelijk door nu. We staan voor 100% achter kid

Eind juni al gesprek daarvoor

We voelen ons beide opgelucht waar we aan toe zn en kunnen nu verder met kid

Al vrij snel kunnen we door maar eerst samen begin juni ff weg

Man heeft bijna geen pijn gelukkig

 

Er zaten nog 2 andere nederlandse stellen in wachtkamer. Liedje kan t zn dat ik jouw gezien heb...

Je zat op de grond bij de lift,ik had rood vest aan

Geplaatst

@anna he helaas, maar het lijkt er op dat jullie er al op gerekend hadden. Heel veel succes met het vervolgtraject!!

Amy en laloutje ik duim voor jullie

 

twinkelstar las je berichtje op het wachtbankje, echt k

Geplaatst

Annaatje, wat erg moet evengoed een klap zijn. Sterkte hiermee. En heel veel suc6 met KID

 

@all. Vandaag in het ziekenhuis geweest alles was goed dinsdag mag ik starten met de purogon.

Hopelijk gaat deze rond wel goed nu.

Heb best veel last van de deca heb veel hoofdpijn ervan rare bijwerking iemand hier nog meer last van?

Geplaatst

Moedeloos, de decahoofdpijn is zeer bekend, heel veel meiden hebben er last van, ik ook. Meestal gaat het weg als je aan de puregon gaat. Ik begin hier vanavond mee, dus we gaan gelijk op b

Geplaatst

@Annaatje, balen dat er niks gevonden is. Wel goed dat jullie gelijk verder kunnen met KID. Hopelijk komt jullie wens daarmee wel uit.

 

Bedankt voor jullie lieve berichtjes. Ik heb vanmorgen gebeld met Dusseldorf en volgende maand kan ik starten met een nieuwe icsi behandeling. Nu even een paar weekjes rust tot de volgende menstruatie.

 

@Lisa, hoe gaat het bij jou? Kan je al een beetje zien dat je zwanger bent?

Geplaatst

@all bedankt allemaal voor jullie medeleven

Met mn man gaat t goed. Net verband afgehaald.

Ik blijf jullie hier volgen en laat ook weten aan jullie hoe en wat

 

Liefs

Geplaatst

Annaatje, jeetje wat heftig meis! Ik kan mij voorstellen dat het nu een combi van teleurstelling en opluchting is: jullie weten waar je aan toe bent maar je had het graag anders gehoopt. Anderszijds jullie kijken vooruit, jullie hadden er rekening mee gehouden en jullie gaan voor een gezin op welke manier dan ook, respect!!! Hoe gaat het nu verder voor jullie?

 

Twinkelstar, we blijven elkaar denk ik opvolgen! Ik zit er ook sterk aan te denken om hierna door te gaan met icsi 2, het loopt wel gelijk met de bijeenkomsten maar zeer ws. zal het er net nog voor vallen; het is veel en misschien zou ik rationeel moeten beslissen dat het teveel is maar ik heb na bijna drie jaar geen geduld meer, das een beetje opgeraakt:bigwink:

 

Meiden, hoe is het met de rest?

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.




  • Berichten

    • Hoi allemaal, Wij zijn vier masterstudenten Klinische Psychologie aan Tilburg University en doen onderzoek naar hoe vrouwen hun zwangerschap beleven, zowel op psychosociaal als seksueel vlak. Zwangerschap wordt vaak neergezet als iets alleen maar moois, maar veel vrouwen ervaren ook onzekerheden, veranderingen in welzijn, relatie- of intimiteitsvragen. En juist daar is nog verrassend weinig onderzoek naar gedaan. Daarom zijn wij op zoek naar vrouwen (18+) die op dit moment zwanger zijn, zowel na een spontane zwangerschap als na IVF, IUI of ICSI, en die de Nederlandse taal goed beheersen. Het invullen van de vragenlijst duurt ongeveer 30–40 minuten en is volledig anoniem. Je kunt op elk moment stoppen of vragen overslaan. 💻 Meedoen kan via deze link: https://tilburgss.co1.qualtrics.com/jfe/form/SV_eXUeNCATdqLcOeW?Q_CHL=qr Met jullie deelname helpen jullie om meer kennis te verzamelen over hoe vrouwen hun zwangerschap écht ervaren – zodat professionals in de toekomst beter kunnen aansluiten bij wat er speelt. Heb je vragen? Dan mag je altijd mailen naar: Welzijntijdenszwangerschap@tilburguniversity.edu Alvast heel erg bedankt 🤍 Maaike  Namens de onderzoeksgroep Jij en je Zwangerschap Tilburg University   ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Het onderzoek is goedgekeurd door de Ethics Review Board van Tilburg University (TSB_RP1810). Deelname is vrijwillig en volledig anoniem. Deelnemers vullen online vragenlijsten in (ongeveer 30–40 minuten) en kunnen op elk moment stoppen of vragen overslaan
    • Good morning ladies, does anybody here have some feedback and experience doing ICSI at LUMC? What are the questions and test that I should ask for in the first appointment? We have already done ICSI for multiple years (at AMC and C&C), now LUMC will be our last possible round, so I want to be as prepared as possible. Many thanks!
    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
  • Topics

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden