Ga naar inhoud

Voor de vroegtesters onder ons!


Aanbevolen Berichten

Geplaatst

Ow Erika, wat spaaaaaaaaaaaaaaanend! Dag 10 is al heel netjes zeg. Goed dat jullie jezelf kunnen inhouden. Het is toch al zo'n gekkenhuis, of je nu test of niet. ;-)

 

 

 

Succes alvast, we denken aan jullie!

  • Reacties 2,6k
  • Aangemaakt
  • Laatste Reactie

Top Posters in dit Topic

Geplaatst

Hoor net dat mijn vrouw moet overwerken....Grrrrrrr......

 

Moet ik nog langer wachten!!!!! Waaaaah!

 

Ben zo bang dat t weer negatief is:nerves:...

 

 

 

Lfs

Geplaatst

Hoi lady's

 

 

 

Wat een spanning allemaal Erika succes....Ff een vraag aan al deze vroegtesters experts "Ik heb 22-11 Tp gedaan wanneer kan ik het beste zelf gaan testen?" Ik ben ook zo nerveus en als ik het allemaal zo lees.... word het allemaal nog spannender.

 

 

 

Succes allemaal ik duim voor jullie

 

 

 

 

 

Gr Judith

Geplaatst

Erika.... grrrr! Heel veel succes...ik lees het strakjes wel

 

 

 

Meiden,

 

 

 

Ik ga er echt in geloven! Zojuist de normale CB digitaal gedaan en die gaf binnen een halve minuut ZWANGER aan!!!!!!!!!! Niet te geloven om CB digitaal op wd7 positief te hebben met middag-urine (ik heb het in ieder geval nooit eerder gehad), vind dat ik mezelf vanaf nu toch echt als zwanger mag beschouwen niet??

 

 

 

Ik pas vanavond het lijstje even aan, ook met jouw ervaringen IVF-mama. Ik blijf maar een uurtje langer doorwerken... heb teveel tijd verspilt met stiekem testen op het werk, dus lig een beetje achter ;-(

 

 

 

Een hele blije Pieneke (met nog steeds reserves hoor!)

Geplaatst

SORRY VOOR DE ANDEREN DIE ALLERLEI VRAGEN GAAN STELLEN OVER WANNEER TESTEN...IK BEANTWOORD ZE VOORLOPIG EVEN NIET, JE KUNT IMMERS OOK DIT TOPIC OP JE GEMAK EENS DOORLEZEN, MAAR VOORAL WIL IK ME NU EVEN OP MIJZELF RICHTEN.....

 

 

 

Liefs Pieneke

Geplaatst

@Sandra: Ik heb in het begin ovulatietesten gebruikt van testjezelf.nu gewoon van hun eigen merk. Hier kun je ook clearblue bestellen. De testen zijn mij altijd goed bevallen. Je moet wel met een pipetje de urine op het teststaafje doen....

Geplaatst

hai dames

 

 

 

ik ben jullie ellendige periode reeds door maar als ik zo meelees krijg ik helemaal de kriebelssssss

 

 

 

 

 

Kimmie, niet getreurd, je bent erg vroeg!

 

 

 

dames, succes!

 

 

 

groetjes

 

Babeth

Geplaatst

Pien, laat maar weten wanneer je dat vreugdedansje wilt ontvangen :bye:

Geplaatst

Hahaha Pien, wat ben je ook een mens he, hihi.

 

"De normale CB digitaal ga ik morgen of overmorgen maar eens uitproberen... "

 

Anderhalf uur later: "Zojuist de normale CB digitaal gedaan en die gaf binnen een halve minuut ZWANGER aan!"

 

 

 

Hahaha, prachtig!!

 

Het is je enorm gegund hoor meis, van harte!!

 

 

 

lfs, Nienke

Geplaatst

Lach me niet uit, maar een beetje obsessed is het wel, ik weet het Nienke ;-)

 

 

 

Pieneke's test-reeks

 

13/11 10.000 eenheden pregnyl

 

19/11 TP

 

wd 3 positieve KV- nog hcg van pregnyl in bloed

 

wd 4 negatieve KV- hcg-vrij van pregnyl

 

wd 5 positieve KV- zeer licht streepje

 

wd 6 positieve KV- licht streepje

 

wd 7 positieve KV- licht streepje + CB digitaal vroegtest- 1-2 weken zwanger + CB normaal digitaal- zwanger

 

 

 

 

 

@IVF-mama... de lijst is aangepast!

 

 

 

Goede ervaring

 

-CLEARBLUE (blauw +) - hcg 15 - licht + je.

 

-CLEARBLUE digitaal (zwanger/niet zwanger) - hcg 31- zwanger.

 

-KRUIDVAT lange teststaaf (blauwe II) - hcg 10 - licht blauw streepje.

 

-KRUIDVAT cassette (2 voor 5€)(roze II) - hcg 8 - licht roze streepje.

 

-PREDICTOR -hcg 12.5

 

-QUID-test Carrefour/GB (roze II) - hcg 8 - licht roze streepje.

 

-SENSITEST (paarse II) - hcg 19 - licht paars streepje

 

-SENSITEST cassette- hcg 8

 

 

 

Geen goede ervaring

 

-Delhaize liftest (geeft zowieso verkleuring aan zelfs bij eisprong).

 

-Praxis (geeft idem verkleuring aan zelfs bij eisprong).

 

-Matcare ultra (vage uitslag, test eerder vals negatief, dan vals positief)

 

-Mediq apotheek verkoopt een belabberde test (loopt erg langzaam door, wazig, amper af te lezen bij licht positief)

Geplaatst

haha, mooi toch!! Heel wat bladzijden terug zat jij om mij te gniffelen :icon_biggrin: Ik ben gewoon superblij voor je dat het toch echt de goede kant op lijkt te gaan! lfs, Nienke

Geplaatst

Het is echt niet te geloven!!! Netjes gewacht op mijn vrouw. Moest plassen en zeg tegen haar;"je zult zien dat ik nu bloed ga zien in mijn inlegkruisje...."

 

En ja hoor!!! Het was zo!

 

Kutzooi!

 

We hebben niet meer getest, het was helderrood bloed. Dus wederom van t bankje afgedonderd.

 

 

 

Erika

Geplaatst

Achnee toch. Erika, ronduit kut dit. Hadden zoveel goede hoop en het is jullie ook zo gegund!

 

 

 

Veel sterkte, neem de tijd om dit te verwerken... samen.

Geplaatst

Verdomme Erika... wat zeg je in godsnaam tegen iemand die al zoveel heeft moeten incasseren. Ik vind het heel erg voor jullie.. zo zou het niet mogen lopen.

 

 

 

Heel veel sterkte en een knuffel van mij

Geplaatst

Oh Erika, wat is dit gemeen! Ik weet even niet wat ik moet zeggen en wil je alleen even een dikke knuffel geven....

 

 

 

Liefs, Nine

Geplaatst

Volgens mij is de dag van TP wachtdag 0!

 

 

 

Geen domme vraag hoor. Wist ik zelf ook steeds niet goed.

 

 

 

Succes!

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.




  • Berichten

    • Hoi allemaal, Wij zijn vier masterstudenten Klinische Psychologie aan Tilburg University en doen onderzoek naar hoe vrouwen hun zwangerschap beleven, zowel op psychosociaal als seksueel vlak. Zwangerschap wordt vaak neergezet als iets alleen maar moois, maar veel vrouwen ervaren ook onzekerheden, veranderingen in welzijn, relatie- of intimiteitsvragen. En juist daar is nog verrassend weinig onderzoek naar gedaan. Daarom zijn wij op zoek naar vrouwen (18+) die op dit moment zwanger zijn, zowel na een spontane zwangerschap als na IVF, IUI of ICSI, en die de Nederlandse taal goed beheersen. Het invullen van de vragenlijst duurt ongeveer 30–40 minuten en is volledig anoniem. Je kunt op elk moment stoppen of vragen overslaan. 💻 Meedoen kan via deze link: https://tilburgss.co1.qualtrics.com/jfe/form/SV_eXUeNCATdqLcOeW?Q_CHL=qr Met jullie deelname helpen jullie om meer kennis te verzamelen over hoe vrouwen hun zwangerschap écht ervaren – zodat professionals in de toekomst beter kunnen aansluiten bij wat er speelt. Heb je vragen? Dan mag je altijd mailen naar: Welzijntijdenszwangerschap@tilburguniversity.edu Alvast heel erg bedankt 🤍 Maaike  Namens de onderzoeksgroep Jij en je Zwangerschap Tilburg University   ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Het onderzoek is goedgekeurd door de Ethics Review Board van Tilburg University (TSB_RP1810). Deelname is vrijwillig en volledig anoniem. Deelnemers vullen online vragenlijsten in (ongeveer 30–40 minuten) en kunnen op elk moment stoppen of vragen overslaan
    • Good morning ladies, does anybody here have some feedback and experience doing ICSI at LUMC? What are the questions and test that I should ask for in the first appointment? We have already done ICSI for multiple years (at AMC and C&C), now LUMC will be our last possible round, so I want to be as prepared as possible. Many thanks!
    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
  • Topics

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden