Ga naar inhoud

Wie start er ook in Juni 2010


Aanbevolen Berichten

Geplaatst

@ Angelique en Moi, spannend, heel veel succes!

 

En Angelique en een 12/16 cellige is ook prima hoor!

 

 

 

@ Wens, ook heel veel succes. Ik hoop voor je dat je maandag kan beginnen!

  • Reacties 1,3k
  • Aangemaakt
  • Laatste Reactie

Top Posters in dit Topic

Geplaatst

ik vind het weer enorm spannend Moi! ik moet zeggen dat ik nu meer zenuwen heb als bij onze eerste tp maar ja het is en blijft afwachten natuurlijk,

 

 

 

@ Mart dank je ja ik weet niet precies hoe het zit met hoeveel delig nou goed is of niet onze artsen zeggen daar eigelijk niet zo heel veel over jammer genoeg, maar het is toch bij alles een kwestie van een hoop geluk hebben!

Geplaatst

Hoi dames

 

 

 

Angelique, super dat je er 2 hebt en wat je zegt, je moet ook geluk hebben!!!

 

Moi, jaqmmer geen cryootjes maar goed, je draagt een mooie emmy bij je, die is goud waard!!!

 

Martha, succes morgen met je 2de fm!

 

Cin, veel succes morgen met de punctie!

 

 

 

 

 

Liefs

 

Babeth

Geplaatst

Tamaar, hoe is het gegaan vandaag?

 

Is de punctiedatum bekend?

Geplaatst

Hoi Martha,

 

wat lief dat je er naar vraagt.

 

gister waren ze nog wat aan de kleine kant dus had me erbij neergelegt dat er in 1 nachtje niet veel zou gebeuren.

 

Dat had ik dus mis....nou ja, een beetje

 

het blijkt dat er in 1 nacht 5 kleintjes zijn bijgekomen...en dat er wel een aantal nu de juiste grote hebben.

 

Om 21.00 gaat de Pregnyl erin en dinsdag hebben we de punctie.

 

In totaal zijn er nu 35 geteld.....dus je snapt dat ik beetje moeite heb met lopen en erg!! veel last heb....maar nog even volhouden tot dinsdag....

 

Hoe gaat het verders met jou??...lees dat jij morgen de 2e fm hebt..succes!! en zal aan je denken.

Geplaatst

Wow Tamara, het worden er steeds meer. Pas goed op jezelf hè. Je bent een kanshebber voor OHSS.

 

Alvast heel veel succes dinsdag!!!

 

 

 

Ben inmiddels snipverkouden geworden, alles komt even tegelijk helaas...(voel me net een oud wijf15_4_122.gif(haha, kon niet een vrouwtje vinden).

 

 

 

Verder gaat het wel.

 

Morgen 2e fm, maar ik denk niet dat het meer follikels gaat opleveren dan de 1e fm.

 

Ik voel nog steeds erg weinig nl.

 

We wachten het maar weer af. Als de vier die er zaten in ieder geval maar hun best blijven doen, dan kunnen we tenminste verder.

Geplaatst

wow Tamaar, ik snap goed dat jij moeite hebt met lopen en bukken enzo, jeetje mina, het gaat maar door... Gelukkig is de punctie nu gepland, alvast veel succes meis en inderdaad, pas goed op jezelf!!! op naar heel wat mooie rijpe eicellen en mooie emmietjes!

 

 

 

Martha, hehe jij treft het ook zeg, wat balen, wie weet wat de fm je morgen breng, alvast succes, toch weer spannend en een stapje dichterbij de punctie...

 

 

 

liefs

 

Babeth

Geplaatst

haha Martha die smiley ;o)

 

vooral dat wiebelende kontje hihi...

 

 

 

Maar blijf hopen hoor....ik had ook nooit verwacht dat er zoveel kon gebeuren in 1 nacht en had het gister dus al beetje opgegeven in m'n hoofd...maar er kan dus heel veel gebeuren.

 

En al voel je ze (nog) niet....het kan evengoed.

 

Oh meid...ik hoop zo dat je morgen verrast wordt door de echo *duimduim*

 

en dat je je snel wat beter gaat voelen....ook niet geheel onbelangrijk ;o)

 

 

 

@ Babeth...

 

ben inderdaad erg blij dat er nu een datum staat voor de punctie want begon me toch wel beetje zorgen te maken over de aantallen....de arts keek vandaag ook even raar op het scherm toen hij zag dat het er nog meer waren.

 

Gister al de helft gemindert van de gonal....maar, daar ben ik nu klaar mee (yesss).

 

over 20 minuutjes gaat de pregnyl erin...ligt al op kamertemperatuur te komen (wat met dit weer wel snel zal gaan).

 

Ben benieuwd hoe ik dat ervaar....hoor er verschillende berichten over, dat het kan branden als je te snel spuit en dat het pijnlijk kan zijn.

 

Ik ga het gewoon heel rustig doen en dan zie ik het wel....moet er toch in tenslotte.

Geplaatst

Hai Tamaar

 

 

 

ik breek het glazen felsje in een washandje, mocht het glas breken dan niet direct in je blote hand, probeer te breken daar waar de stip staat.

 

Verder ontsmet ik de plek waar ik ga spuiten en als ik de luchtbel uit de spuit heb (meestal hangt er dan een druppeltje aan de naald) dan haal ik ook een ontsmettingsdoekje langs de naald.

 

Verder rustig inspuiten, ik moest donderdagavond nog een keer en ik voelde helemaal niets!!! succes!

 

Na het spuiten ga ik ook weer met een doekje over de plek, je kunt ook koelen met een ijsblokje

 

groetjes

 

Babeth

Geplaatst

Dank jullie wel voor de succeswensen! lief dat jullie er aan denken. Nog 12 uurtjes en dan is het bijna zover. Zie er best tegenop, ook al viel het de vorige keer heel erg mee.

 

Ik heb echt een balerige huildag vandaag, pffff, wordt er niet goed van!!

 

@Mart ik hoop dat je morgen nog iets meer hebt, je hoeft het echt niet altijd te voelen!

 

@Babeth hoe gaat het met jou?

 

@ Tamaar wat veel zeg!! snap dat jij last hebt ja, dat voel je wel!! Die spuit zetten komt echt goed, gewoon rustig de tijd voor nemen & in je buikplooi. scheelt veel.

 

 

 

Groetjes Cindy

Geplaatst

:icon_thumleft: tis gelukt hoor meiden....en ging erg goed....hoop alleen dat alles erin is gebleven want bloedde best erg erna....heb nu mooie pleister op m'n buik haha.

 

 

 

enne Kaartje...erg he dat wachten...succes met (on)geduldig wachten

Geplaatst
:icon_thumleft: tis gelukt hoor meiden....en ging erg goed....hoop alleen dat alles erin is gebleven want bloedde best erg erna....heb nu mooie pleister op m'n buik haha.

 

 

 

 

 

 

Maar hij zit er in!!! Toppie!

Geplaatst

Hoi dames

 

 

 

 

 

@Cin, ik denk dat de meeste wel wat tegen de punctie op kijken hoor, helemaal niet vreemd en dat huilen...pffff hormonen errug!!! maar morgen is het vast weer anders, dan misschien alleen nog de utrogestanbolletjes?

 

Met mij gaat het goed hoor (naar omstandigheden) mijn man is momenteel ook veel emotioneler, hij zei net nog als het raak is hoop ik eigenlijk een beetje op een dochtertje.. pfff nou dan houd ik het ook niet droog hoor!

 

Ik merk wel verandering maar dat kan net zo goed van de pregnyl komen, wel hetzelfde als tijdens de eerste weken van de zwangerschap, een misselijkheid die in de ochtend begint (niet spugen hoor) en de hele dag duurt tot vroeg in de avond, vooral als ik leger ben dan extra, het is gisteren begonnen, ik wijd het aan de pregnyl van donderdagavond.

 

Verder kan ik niet goed op mijn buik liggen en ik slaap veel, zelfs overdag...hormonen!

 

 

 

deze week vergaat me nog wel goed moet ik zeggen, komende week zal lastiger worden.

 

Vandaag een geboorte in "mij oude topic" gelukkig kon ik er goed mee omgaan!

 

 

 

Tamaar, ik ben trots op je! hihi goed gedaan!

 

kom maar op eicellen!

 

 

 

liefs

 

Babeth

Geplaatst

Cin, kom op hè.

 

Vandaag nog even lekker huilen en morgen met opgeheven hoofd de punctie ondergaan.

 

Voor je het weet is het weer voorbij.

 

We zullen aan je denken!

Geplaatst

@Babeth, Wat schattig van je man, kan ik nu al wel om huilen hihi.

 

Ik hoop voor je dat het echte zwangerschapssymptomen zijn! Heb je in Belgie ook hogere slagings% of is dat gelijk?

 

Tja die "ellende" van de topickindjes krijg jij natuurlijk ook nog, sterk van je dat het goed gaat!

 

 

 

@Mart, dank je wel, lief van je

 

 

 

Grtjs Cin

Geplaatst

@ Babeth, jij bent trots op Tamaar, maar ik ben ook trots op jou hoor! Er komt nog een pittige week voor jullie aan meis! Maar wie weet met wat voor resultaat. Ik kan me voorstellen dat je moest huilen toen je man dat zei. Zou het zelf ook niet droog houden. Kom op hè en hou de misselijkheid vast!!!!

Geplaatst

lieve meiden

 

 

 

 

 

ik weet het, weer een zware week,jeetje ben nu zelf weer emotioneel!

 

maar toch heb ik diep van binnen het gevoel dat we een negatieve test wel aan kunnen, tuurlijk ik zal teleurgesteld zijn maar ik geloof echt dat het er niet zo zal inhakken als de laatste keer (cryopoging mei-juni 2009)...maar goed, voor hetzelfde geld totaal een andere reactie...

 

Inderdaad Martha, ik hoop dat de misselijkheid aanhoudt, tot nu toe nog niet afgenomen..

 

 

 

bedankt voor jullie steun! :aaaflowersmiley:

Geplaatst

Gek om iemand veel misselijkheid toe te wensen maar bij deze Babeth!! Spannend hoor... Kan me ook voorstellen dat je het niet droog houdt bij die opmerking over een dochtertje (en kan me de opmerkimng ook wel voorstellen) hormonen... maar bij jullie nog wel meer dan dat.

 

Succes en dank je dat je weer zoveel reageert in mijn topic, kan altijd op je rekenen...

 

 

 

Caroline

Geplaatst

Ha meiden,

 

 

 

Ik ben alweer even niet op het forum geweest, maar leef zeker met jullie mee!

 

Wat een spannende tijden allemaal, vooral dat wachten, grrr.....

 

Heb mezelf ook aan het lijstje toegevoegd.

 

 

 

Duim voor jullie, succes!!!

 

 

 

 

 

Joske, 21 juni start Deca, start gonal, 29 juni

 

Mob, 20 juni start Deca.

 

Raba, 21 juni start Deca, 9 juli start Gonal-F

 

Wens, 30 juni start Gonal-F

 

Liek, 5 juni start Deca, 27 juni start Fostimon

 

 

 

Uitgangsecho

 

Wens, 28 juni

 

 

 

FM (Follikelmeting)

 

Martha, 25 juni 1e fm, 28 juni 2e fm

 

joske, 7 juli 1e FM

 

Raba, 18 juli 1e fm

 

Liek, 29 juni 1e fm

 

 

 

Punctie

 

Sandie, 7 juni

 

CenA, 8 juni

 

Jetje, 8 juni

 

Minoes, 8 juni

 

Marianne, 10 juni

 

miss mo: 10 juni

 

Daniella, 12 juni

 

Myron, 16 juni

 

Kaartje, 16 juni

 

Kaykay, 17 juni

 

Jessica 17 juni

 

Meiske74,19 juni

 

Moi, 22 juni

 

Cin, 28juni

 

 

 

TP

 

Jetje: 10 juni, 1 emmy

 

Minoes: 10 juni, 1 emmy

 

Sandie: 10 juni, 2 emmies

 

CenA: 11 juni, 2 emmies

 

Marianne: 12 juni, 1 emmy

 

Annejet: 13 juni, 3 embryo's

 

Daniella: 15 juni, 3 emmies

 

miss mo: 15 juni, 1 emmy

 

Kaartje, 19 juni, 1 emmy

 

Myron,19 juni, 1 emmy

 

Jessica, 20 juni, 1 emmy

 

Meiske74, 22 juni, 1 emmy

 

Moi, 26 juni, 1 emmy

 

Cin, 1 juli, 2 emmies

 

 

 

Testen

 

Sandy: 22 juni

 

Schattie: 24 juni (escape iui)

 

CenA: 25juni

 

Minoes:25 juni testen

 

Marianne: 25juni

 

Annejet: 26juni

 

Pien: 27juni

 

Jetje: 28 juni

 

Daniella: 28 juni

 

miss mo: 29 juni

 

Jessica: 2 juli

 

Kaykay: 2 juli

 

Kaartje: 3 juli

 

Myron: 4 juli

 

Meiske: 6 juli

 

Angelique: 10 juli

 

Moi: 10 juli

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.




  • Berichten

    • Hoi allemaal, Wij zijn vier masterstudenten Klinische Psychologie aan Tilburg University en doen onderzoek naar hoe vrouwen hun zwangerschap beleven, zowel op psychosociaal als seksueel vlak. Zwangerschap wordt vaak neergezet als iets alleen maar moois, maar veel vrouwen ervaren ook onzekerheden, veranderingen in welzijn, relatie- of intimiteitsvragen. En juist daar is nog verrassend weinig onderzoek naar gedaan. Daarom zijn wij op zoek naar vrouwen (18+) die op dit moment zwanger zijn, zowel na een spontane zwangerschap als na IVF, IUI of ICSI, en die de Nederlandse taal goed beheersen. Het invullen van de vragenlijst duurt ongeveer 30–40 minuten en is volledig anoniem. Je kunt op elk moment stoppen of vragen overslaan. 💻 Meedoen kan via deze link: https://tilburgss.co1.qualtrics.com/jfe/form/SV_eXUeNCATdqLcOeW?Q_CHL=qr Met jullie deelname helpen jullie om meer kennis te verzamelen over hoe vrouwen hun zwangerschap écht ervaren – zodat professionals in de toekomst beter kunnen aansluiten bij wat er speelt. Heb je vragen? Dan mag je altijd mailen naar: Welzijntijdenszwangerschap@tilburguniversity.edu Alvast heel erg bedankt 🤍 Maaike  Namens de onderzoeksgroep Jij en je Zwangerschap Tilburg University   ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Het onderzoek is goedgekeurd door de Ethics Review Board van Tilburg University (TSB_RP1810). Deelname is vrijwillig en volledig anoniem. Deelnemers vullen online vragenlijsten in (ongeveer 30–40 minuten) en kunnen op elk moment stoppen of vragen overslaan
    • Good morning ladies, does anybody here have some feedback and experience doing ICSI at LUMC? What are the questions and test that I should ask for in the first appointment? We have already done ICSI for multiple years (at AMC and C&C), now LUMC will be our last possible round, so I want to be as prepared as possible. Many thanks!
    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
  • Topics

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden