Ga naar inhoud

verlies groot stolsel?? na punctie


Aanbevolen Berichten

Geplaatst

Heb vanochtend de punctie gehad, waarbij ik best veel bloed heb verloren.

 

Toen ik net na het toilet ging kwam er ook een stolsel los ter grote van een pingpong bal. Direct het ziekenhuis gebeld, maar de dienstdoende arts is nu een operatie aan het doen, dus ik wordt pas later teruggebeld. Ik maak me nu best een beetje zorgen. Is het baarmoederslijmvlies? ik bedoel, als het dat is, kan het vast niet goed zijn, dat moet toch mooi dik zijn voor de terugplaatsing.

 

 

 

Het zal vast niets zijn, maar ik maak me gewoon een beetje zorgen.

 

 

 

Iemand een idee?

Geplaatst

Hai Dil.

 

 

 

 

 

Jeetje, ik heb er nog nooit van gehoord, begrijpelijk dat je je wat zorgen maakt!

 

Ik hoop dat je snel teruggebeld wordt en dat je reacties krijgt waar je iets mee kunt.

 

Sterkte meid, ik hoop dat de punctie verder een paar mooie eicellen opgeleverd heeft

 

 

 

groetjes

 

Babeth

Geplaatst

Ben net teruggebeld. Gelukkig veel vlugger dan ik had verwacht. Volgens de arts het het gewoon een bloedstolsel, dus niets om me zorgen over te maken. Jeetje, erg blij om het te horen :)

 

 

 

bedankt voor je snelle reaktie en sorry voor het onsmakelijke verhaal.

 

 

 

Ben erg opgelucht in elk geval!

Geplaatst

Goh, wat kan een mens zich ineens druk maken he?

 

 

 

Maar goed, over de punctie: 6 follikels waar 4 eitjes uit zijn gevonden, dus daar ben ik heel tevreden over (vorige stimulatie cyclus was omgezet in escape uiu omdat er maar twee follikels waren)

 

 

 

groetjes van een erg opgeluchte dil

Geplaatst

Gelukkig heeft het niks te betekenen Dilithium. Nu op naar de tp!!!

 

Ik reageer hier even op omdat ik het een beetje herken.

 

Na m'n laatste tp van een cryo had ik ook 4 dagen later zo'n enorm stolsel. Je schrikt je echt wezeloos!

 

Ik was op dat moment heel bang dat het alsnog van m'n mk daarvoor zou kunnen zijn, maar volgens de gyn. kon dit eigenlijk niet en ik hoefde me er geen zorgen over te maken.

 

Die cryo-poging is niet gelukt, maar ik vraag me nog steeds af wat het geweest is, ook omdat er toen wel hcg in m'n bloed gevonden is.

 

Raar toch...

 

 

 

Maar goed, dit is een negatief verhaaltje van mijn kant, maar volgens mij hoef jij je helemaal nergens zorgen over te maken hoor.

 

 

 

Alvast heeel veeel succes.

Geplaatst

Hei,

 

Ik snap dat het ziekenhuis je al heeft gerustgesteld maar misschien is het prettig om een 'ervaringsverhaal' te lezen.

 

Ook ik had veel bloedverlies na de punctie. En een dag later viel er een bloedklomp (stolsel) ten grote van een grote muis langs mijn been naar beneden. Ook heb ik nog kleinere stolsels gehad. Na een paar dagen was dit voorbij en ook het bloeden stopte. Zoals je kan lezen in mijn onderschrift heeft dit alles geen invloed gehad op succes, ben nu inmiddels al 9 maanden zwanger! Wel had ik tijdens de zwangerschap ook nog bloedverlies in de baarmoeder (week 16). Maar dat heeft de baarmoederwand zelf opgenomen nadat ik rust nam en is verdwenen zonder voor problemen te hebben gezorgd.

 

Ik wens je veel succes met deze poging! Laat je het ons weten?

Geplaatst

Ik heb dit ook gehad na de eerste punctie. Ik moest eerst plassen voordat ik naar huis mocht en toen kwam er allemaal bloed. De gyn heeft me toen gelijk onderzocht en zei dat het een stolsel was geweest. Het bloeden was daarna ook gestopt. Is het bij jou ook gestopt inmiddels. Succes!!

Geplaatst

Hoi allemaal,

 

 

 

@ursela, wat leuk om te lezen over het positieve resultaat! Als ik jouw datum lees wordt het nu toch ook weer heel spannend. Hoop dat alles voorspoedig gaat :)

 

 

 

Het bloeden is inmiddels opgehouden. Gisteren tegen het einde van de dag eigenlijk alleen nog bij het afvegen en nu niets meer gelukkig :)

 

 

 

Vandaag was ook de tp. Twee goeie emmies en die zijn ook allebeide teruggeplaatst, dus ik heb mezelf op het wachtbankje voor juni geplaatst.

 

 

 

Heel erg bedankt voor alle reakties!

 

liefs,

 

Dil

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.



  • Berichten

    • Hoi allemaal, Wij zijn vier masterstudenten Klinische Psychologie aan Tilburg University en doen onderzoek naar hoe vrouwen hun zwangerschap beleven, zowel op psychosociaal als seksueel vlak. Zwangerschap wordt vaak neergezet als iets alleen maar moois, maar veel vrouwen ervaren ook onzekerheden, veranderingen in welzijn, relatie- of intimiteitsvragen. En juist daar is nog verrassend weinig onderzoek naar gedaan. Daarom zijn wij op zoek naar vrouwen (18+) die op dit moment zwanger zijn, zowel na een spontane zwangerschap als na IVF, IUI of ICSI, en die de Nederlandse taal goed beheersen. Het invullen van de vragenlijst duurt ongeveer 30–40 minuten en is volledig anoniem. Je kunt op elk moment stoppen of vragen overslaan. 💻 Meedoen kan via deze link: https://tilburgss.co1.qualtrics.com/jfe/form/SV_eXUeNCATdqLcOeW?Q_CHL=qr Met jullie deelname helpen jullie om meer kennis te verzamelen over hoe vrouwen hun zwangerschap écht ervaren – zodat professionals in de toekomst beter kunnen aansluiten bij wat er speelt. Heb je vragen? Dan mag je altijd mailen naar: Welzijntijdenszwangerschap@tilburguniversity.edu Alvast heel erg bedankt 🤍 Maaike  Namens de onderzoeksgroep Jij en je Zwangerschap Tilburg University   ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Het onderzoek is goedgekeurd door de Ethics Review Board van Tilburg University (TSB_RP1810). Deelname is vrijwillig en volledig anoniem. Deelnemers vullen online vragenlijsten in (ongeveer 30–40 minuten) en kunnen op elk moment stoppen of vragen overslaan
    • Good morning ladies, does anybody here have some feedback and experience doing ICSI at LUMC? What are the questions and test that I should ask for in the first appointment? We have already done ICSI for multiple years (at AMC and C&C), now LUMC will be our last possible round, so I want to be as prepared as possible. Many thanks!
    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
  • Topics

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden