Jump to content

K_iek geboren zoon van Cjee


Recommended Posts

Posted

nog 1 uit het uitgerekend september topic:

 

 

 

Hi Ladies,

 

 

 

Wat zijn er al een hoop bevallen zeg!

 

 

 

Ben zelf afgelopen vrijdag bevallen van onze zoon K_IEK. Alles gezond en wel na een lange en heftige bevalling. Het is maar goed dat de natuur ervoor zorgt dat je de ellende snel weer vergeet als je zoon gezond en wel op je buik ligt. Zijn nu heerlijk aan het genieten in het kraamhotel.

 

 

 

Meiden die al bevallen zijn, geniet!!

 

Meiden die nog moeten, veel succes en het is echt allemaal de moeite waard als je die kleine op je buik hebt liggen!

 

 

 

Liefs

 

Cjee

 

 

 

 

 

 

 

ook voor jullie gefeliciteerd en geniet er van

Posted

Hoi Cjee en partner

 

 

 

van harte gefeliciteerd met de geboorte van jullie kanjer!!!! fijn dat alles goed gaat, geniet van jullie mooie gezinnetje!

 

 

 

liefs

 

Babeth

Posted

Hoi Cjee en hubbie,

 

 

 

Van harte gefeliciteerd met jullie kanjer van een zoon!

 

Geniet nu maar lekker volop van elkaar en laat je lekker verwennen.

Guest Sannie66
Posted

Gefeliciteerd met de geboorte van jullie zoontje. Geniet ervan...

Posted

Hey Cjee,

 

 

 

Dus ook bevallen vrijdag.....drukke dag...

 

Van harte met de geboorte van jullie zoon! Geniet ervan!

 

 

 

groetjes Annie

Posted

Cjee,

 

 

 

gefeliciteerd meid! En inderdaad als je kindje gezond op je buik ligt is al het andere niet meer belangrijk!

 

Geniet, geniet en geniet!

 

Laat je lekker verwennen!!!!!!

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Posts

    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
    • Hi @Aisiya, Ik begin binnenkort met mijn tweede ronde IVF/ICSI! En ik ben 42... 🙂 Ben jij al begonnen of begin je ook binnenkort?  Ik heb mijn eerste ICSI behandeling gedaan 4 jaar geleden, met als resultaat een hele mooi dochter van nu bijna 3 jaar.  Toen heb ik veel steun gehad aan deze forum, en om verhalen te delen en lezen van andere die hetzelfde meemaken.  Het lijkt mij fijn om elkaar te ondersteunen! 
    • Ik begin binnenkort voor de tweede keer met IVF ./ ICSI en ik ben benieuwd of er andere zijn die ook beginnen of net zijn begonnen?  Ik heb 4 jaar geleden mijn eerst ICSI ronde gehad, met de resultaat een hele mooie dochter van bijna 3. 
  • Topics

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use