Jump to content

Recommended Posts

Posted

http://www.nu.nl/binnenland/2416638/boetes-verkoop-hormoonafslankmiddel.html

 

Dit doet mij nou deugd! Al die lieve dames die voor ons hun urine opvangen mogen niet het idee krijgen dat ze dit doen voor te rijke en te dikke vrouwen.

 

Ik las overigens in een artikel dat Caroline Tensen wel eens reclame heeft gemaakt voor zo'n HcG-afslankkuur; en nu presenteert ze Babyboom. Ik mag toch hopen dat ze dat spul nu niet meer gebruikt om af te vallen...

 

Groetjes,

Breden

Posted

Een collega van me gebruikte dat ook....terwijl ik bezig was met de 1e icsi. En toen wilde ze het gezellig over de bijwerkingen hebben :-)

Posted

Henne,

 

Wow, wat een lef van je collega. Ik weet nog wel dat ik hier voordat ik zwanger wilde worden ook al eens van had gehoord. Toen maakte ik me hier ook al vreselijk kwaad over. Sommige mensen willen ook gewoon nergens over nadenken lijkt het wel.

 

Groetjes,

Breden

Posted

Ik had het laatst ook over dat ik zo graag wil afvallen. Nou toen wist mijn tante nog wel een kliniek waar dat kon en ´het werkte echt´.

Dus ik op de site kijken bleek dat ze ook met hcg werkten dus ik dacht het niet dat ik daar heen ga. Ik probeer het wel anders.

Posted

t bestaat nog, onze oude buurman heeft een eigen drogist en die kan ook aan die dingen komen. Hij is zelf ook zo afgevallen....en weer aangekomen....echt te belachelijk gewoon...Tis dat zijn vrouw meedeed met mvm :-)

Posted

Henne, wat een vreselijke collega zeg!!!!

Ik vind het zo onwijs belachelijk dat dit gebruikt wordt om af te vallen!!

Schandalig gewoon!!!

Ik ben heel blij met deze maatregel; laat ze maar flink betalen!!!

Leuk zo'n buurman Sab, goed dat je verhuisd bent hahahahaha.

Posted

Nou 't was eigenlijk een heel erg leuke collega. Die ik trouwens ook niet echt te dik vond, maar oke. Alleen stond ze er gewoon totaal niet bij stil waar hcg voor stond en hoe het middel gemaakt wordt. Ik raakte er toen wel geiriteerd over. 't Is nog best een hoeveelheid pregnyl die ze prikken hoor, daar heb ik me toen nog over verbaasd!

Posted

En dan vraag ik me dus af waar ze die urine vandaan halen. Moeders voor Moeders distantieert (of hoe je dat ook schrijft) zich hier volledig van. Ik kan me geen zwangere vrouw indenken die haar urine vrijwillig inleverd voor zulke onzin.

Posted

Werd tijd. Buurvrouw van mij had ook een kuur in huis voor een paar honderd euro, alles verteld en ze heeft het dus niet gebruikt maar ingeleverd bij de apotheek. Vriendin van haar ook. Kon ik erg waarderen.

Leuke collega Henne.

Posted

Haha, Testr, moet erg lachen om je opmerking! Bij mij heeft het helaas ook omgekeerd gewerkt. Na de laatste twee IVFbehandelingen geeft mijn weegschaal toch ook serieus meer aan dan ervoor.

 

Toen ik kort zwanger mocht zijn, deed ik ook mee aan MvM maar de adviseuse die bij ons thuis kwam, vertelde tijdens de intake wel direct dat "ons" HCG niet gebruikt zou worden voor afslankmiddeltjes. De vraag blijft dan inderdaad waar ze het wel vandaan halen...

Posted

Volgens mij zijn jullie niet helemaal goed voorgelicht....

MvM kan je niet garanderen dat jouw urine niet gebruikt wordt voor het produceren van de afval injecties.

Hier heb ik persoonlijk heel veel moeite mee gehad. Maar heeft me niet weerhouden om 2x mee te doen met MvM.

Het kan dus zijn dat ik heel veel geld verdiend heb voor iemand anders.

Posted

Ik weet het al, helemaal zelf bedacht. Maar de rare afval artsen schrijven een recept uit voor pregnyl natuurlijk en de apotheek weet niet dat het dan voor afslanken gebruikt wordt neem ik aan. Dus daar kan MvM niets aan doen. Die zeggen ook niet dat het daarvoor niet gebruikt wordt, in de folder van hun staat en ik citeer:

 

Belangrijk om te weten, een zeer gering percentage van deze geneesmiddelen wordt oneigenlijk gebruikt als afslankmiddel. MvM betreurt dit en distantieert zich hier nadrukkelijk van. De urine wordt niet voor dit doel ingezameld.

 

Heeft die adviseuze het niet goed uitgelegt Zara.

Posted

Goed dat het nu aangepakt wordt. Ik twijfel nog steeds of ik mee zal doen. Dit gedoe met dat misbruik van HcG, daar kan ik me wel overheen zetten.

Daarom een andere vraag voor de dames die hier ervaring mee hebben: is het niet zo dat gelijk iedereen kan zien dat je meedoet? Er staat immers zo'n krat met flessen voor je deur, toch? Wij hebben geen voortuin, de stoep ligt tegen de voorgevel. Dus iedereen struikelt er (letterlijk) over. Nieuwsgierige kids kunnen de flessen openmaken. Wie kan hier iets zinnigs over zeggen?

Posted

Hm Nanoes, dat lijkt me dan idd wel een beetje lastig. Je kunt wel met ze afspreken dat ze het op een bepaalde plek zetten, maar in jouw geval is dat bijna niet mogelijk... Mijn MvM dame vertelde dat er ook vrouwen zijn die bij haar thuis de flessen komen afleveren en ophalen. Dat is natuurlijk ook een mogelijkheid, maar dan moet ze niet al te ver van je vandaan wonen!

Overigens kan ik me niet voorstellen dat veel mensen die flessen herkennen. Zou jij het hebben geweten? een kratje met vier donkerblauwe plastic flessen? Ik niet voor ik er zelf mee startte.

Posted

Bij ons is geen ophaalservice. Ik moet het gewoon 1x inde week naar een bepaald punt brengen.

 

geen buren dus die de kratten zien staan of eroverheen struikelen. Hooguit zien ze ons ermee lopen.. Nou ja.. jammer dan ;-)

Posted

Ik kon ze ook naar een bepaalde plek brengen, maar had wel een voortuin dus had afgesproken dat ik ze een beetje verstopte achter een struikje, haha.

 

Over Caroline Tensen: ik heb een keer in een interview gelezen dat zij zelf veel is afgevallen met dat hormoon. Vertelde ze zonder blikken of blozen, als het waar is natuurlijk want je moet de bladen niet altijd geloven maar ik vond het wel raar...

Posted

Caroline Tensen is ook ooit een keer bij Jensen geweest om het te vertellen. Ze was veel afgevallen door het hormoon!

En dan vervolgens met haar huilerige ogen babyboom presenteren. Schijnheilig gedoe!

  • 4 months later...
Posted

Jeetje dat wist ik helemaal niet van Caroline Tensen, maar ik woon in België dus dan krijg je niet veel van de NL tv mee.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Posts

    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
    • Hi @Aisiya, Ik begin binnenkort met mijn tweede ronde IVF/ICSI! En ik ben 42... 🙂 Ben jij al begonnen of begin je ook binnenkort?  Ik heb mijn eerste ICSI behandeling gedaan 4 jaar geleden, met als resultaat een hele mooi dochter van nu bijna 3 jaar.  Toen heb ik veel steun gehad aan deze forum, en om verhalen te delen en lezen van andere die hetzelfde meemaken.  Het lijkt mij fijn om elkaar te ondersteunen! 
    • Ik begin binnenkort voor de tweede keer met IVF ./ ICSI en ik ben benieuwd of er andere zijn die ook beginnen of net zijn begonnen?  Ik heb 4 jaar geleden mijn eerst ICSI ronde gehad, met de resultaat een hele mooie dochter van bijna 3. 
  • Topics

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use