Jump to content

Hallo allemaal, hier ben ik..


Recommended Posts

Posted

Hallo allemaal:icon_flower:,

Na een tijdje offline op verschillende forums te hebben gelezen, nu de knoop doorgehakt en mij aangemeld.

In 2008 is bij mij endometriose geconstateerd, binnen een korte termijn lag in onder de scan, 1 dag voor onze vakantie. Ik ging door een moeilijke periode van onzekerheid. Opereren was geen optie voor ons, omdat de kans dat ik een stoma zou krijgen erg groot zou zijn. Dus gelijk in de sneltrein naar de 1e IVF, helaas mislukt.

Ik bleef maar moe, dus huisarts, uiteindelijk naar de homeopaat en die liet mij testen op pfeifer, dat bleek positief, nu (1,5 jaar later) eindelijk weer mezelf.

In januari 2011 onze enige cryo laten ontdooien, helaas mislukt.

Nu wil ik graag weer verder, maar eerst zoek ik een kliniek die goed bij mij past, ik ben de lange wachttijden, drukte, je een nummer voelen, etc. nu zat en wil persoonlijk en goed geholpen worden.

Ik hoop op dit forum veel te leren en steun te kunnen geven aan een ieder die dat nodig heeft.

Liefs van mij:blowkisses:

Posted

Hallo Vio-la, welkom op het forum!

Leuk dat je jezelf hebt voorgesteld aan de anderen; wij wensen je een goede tijd op Het IVF-Moeders Forum.

Posted

Welkom Viola, wij zijn ook overgestapt van het zkh naar een kliniek, MC Kinderwens in Leiderdorp en dat is echt een verschil van dag en nacht.

Hopelijk komen jullie er snel uit en kun je weer opstarten.

Veel succes.

Posted

Hoi Viola

 

Welkom op dit fijne forum en ik hoop dat je je hier wat kan orienteren om snel weer met een nieuwe behandeling te beginnen.

Alvast heel veel succes.

 

Groetjes

Daniella

Posted

Welkom op dit fijne forum!!!

Er komen hier verschillende klinieken voorbij waar meiden erg positief over zijn. WEet niet in welke richting je het zoekt?

Succes.

Posted

Hoi Viola

 

Welkom hier!

Ik zelf heb ook endo in erstige maten en wij zijn terecht gekomen bij het Vu die zijn nm erg goed met endo en hebben ook een geweldige ivf Kliniek!

Ik heb hier nu een vaste endo arts en een vaste ivf arts die samenwerken onder een dak , ik kan ze alle dagen bellen , en ze overleggen altijd wat voor mij het beste is.

Heb hier 1 ivf gehad , uit 1 eierstok hadden we 16 eitjes 11 bevruchtingen en 5 cryo's en 1 terug geplaats gekregen vers, waarvan ik van de cryo even zwanger ben geweest maar dat is misgegaan.

 

Ze hebben me zo goed ondercrontrole gehouden ik kon en mocht elke dag bellen en langskomen en heb nooit gevoelt dat ik vervelend was.

 

Ik raad je aan om hier eens te gaan kijken op beide vlakken staan ze erg goed aangeschreven.

 

Liefs Roos

Posted

Hoi Sylvie, bedankt voor je bericht. Ik heb inderdaad al gekeken op de site van MC kinderwens Leiderdorp, het spreekt me erg aan, vooral dat alles daar plaats vindt, ik heb het o.a. als niet prettig ervaren dat mijn man weg ging met ons koffertje en ik in mijn uppie achter bleef. (klinkt nu wel erg zielig haha..). Uiteindelijk heb ik mijn schoonvader gebeld of hij me wou komen halen (de lieverd). Hoe is je ervaring met drukte, op tijd geholpen worden volgens afspraak, open staan voor je verhaal? Ja, ik wil alles weten van je :happydance:

Posted

Hoi Boogie, Danielle, Jheroen, Sowiebo,

Prettig om te lezen dat het een fijn forum is, ik vindt het al erg fijn dat jullie zulke lieve berichtjes sturen, dat geeft me een goed gevoel :toppie:. Ik zoek een kliniek waar persoonlijke aandacht bovenaan staat, kundige artsen en gelijk ook mens. Ik woon in Rhoon, vlakbij Rotterdam. Ik ben bereid om een stuk te rijden.

Fijne dag.

Posted
Hoi Viola

 

Welkom hier!

Ik zelf heb ook endo in erstige maten en wij zijn terecht gekomen bij het Vu die zijn nm erg goed met endo en hebben ook een geweldige ivf Kliniek!

Ik heb hier nu een vaste endo arts en een vaste ivf arts die samenwerken onder een dak , ik kan ze alle dagen bellen , en ze overleggen altijd wat voor mij het beste is.

Heb hier 1 ivf gehad , uit 1 eierstok hadden we 16 eitjes 11 bevruchtingen en 5 cryo's en 1 terug geplaats gekregen vers, waarvan ik van de cryo even zwanger ben geweest maar dat is misgegaan.

 

Ze hebben me zo goed ondercrontrole gehouden ik kon en mocht elke dag bellen en langskomen en heb nooit gevoelt dat ik vervelend was.

 

Ik raad je aan om hier eens te gaan kijken op beide vlakken staan ze erg goed aangeschreven.

 

Liefs Roos

Dank je wel Roos, goed om te lezen dat je zo'n fijne ervaring hebt. Het VU is dat in Amsterdam? Wat een hoop eitjes heb je gehad, super zeg. Hoe was jouw ervaring met de punctie qua pijn, was het uit te houden? Ik kreeg van te voren 2 pijnstillers om in te nemen en 4 plaatselijke verdoving, niet fijn maar heel goed te doen, alleen de punctie was erg naar (zachtjes uitgedrukt), ik heb maar het idee dat het door mijn endo komt..

Posted

Viola ja dat alleen achter blijven na een punctie kan ik ook van het zkh, niet prettig hoor.

 

Bij MCK lopen ze zelden uit en als dat gebeurt wordt dit aangegeven. Wij komen daar vanaf juni 2009 en sindsdien 1x moeten wachten. Je hebt zelf inspraak in je behandeling, zo zijn wij van ivf/icsi weer naar iui gedaan omdat ik daar weer zw van was.

Nu trouwens weer naar ivf, maar dat wordt allemaal besproken.

Ook na de punctie hebben ze met ons overlegd aan de hand van het aantal eicellen en de zaadkwaliteit wat de mogelikheden waren. Lab kwam met een voorstel en daar hadden we ook inspraak in en dus gekozen voor ivf/icsi.

Je krijgt meteen te horen of er cryo's zijn, dus niet 3 wk op een brief wachten.

Onze ervaring is dat je wordt behandeld als een mens en niet als een nummer.

Posted

Hoi Sylvie,

Klinkt erg goed. Weet je of er ook een specialist aanwezig is voor endometriose?

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Posts

    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
    • Hi @Aisiya, Ik begin binnenkort met mijn tweede ronde IVF/ICSI! En ik ben 42... 🙂 Ben jij al begonnen of begin je ook binnenkort?  Ik heb mijn eerste ICSI behandeling gedaan 4 jaar geleden, met als resultaat een hele mooi dochter van nu bijna 3 jaar.  Toen heb ik veel steun gehad aan deze forum, en om verhalen te delen en lezen van andere die hetzelfde meemaken.  Het lijkt mij fijn om elkaar te ondersteunen! 
    • Ik begin binnenkort voor de tweede keer met IVF ./ ICSI en ik ben benieuwd of er andere zijn die ook beginnen of net zijn begonnen?  Ik heb 4 jaar geleden mijn eerst ICSI ronde gehad, met de resultaat een hele mooie dochter van bijna 3. 
  • Topics

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use