Ga naar inhoud

Uitgerekend in maart 2012


Aanbevolen Berichten

Geplaatst

Mmmm wilde mijn afspraken erbij zetten, maar op de iPad verdwijnen de kleuren elke keE. Kan iemand hè herstellen? Of vertellen hoe ik het moet doen?

  • Reacties 4,9k
  • Aangemaakt
  • Laatste Reactie

Top Posters in dit Topic

Top Posters in dit Topic

Geplaatst

Goeemorgen allemaal.

 

Lekker geslapen allemaal.

 

Melis, ik geloof graag dat je een melkfabriek voelt.

Als je nu zoveel hebt, dat het niet meer in het flesje past, heb ik nog wel een 30 liter vat staan, die we bij de koeien gebruiken. (grapje)

Heb je lekker geslapen, (ik schrijf meer op dit forum dan of Facebook, daar je op Facebook veel nieuwschierigen hebt)

 

Chrish, wie weet ben jij de volgende.

 

Ik heb vanacht heerlijk geslapen, nu aan het ontbijd en daarna aan de strijk, de eerste twee babywassen zijn droog.

Ik ben niet zo strijkerig, maar de 1e keer mag het netjes in de kast, daarna heeft ze pech.

Geplaatst

Aangepast, moontje succes bij de gyn.

 

Controle/echo/afspraak:

 

20 februari: Moontje (controle gyn)

21 februari : Veer (controle vk)

23 februari : Vlinder (controle gyn)

23 februari: ChrisH (controle gyn + afspraak maken om in te leiden)

27 februari: Moontje (controle gyn)

28 februari : Medusa ( vk )

29 februari : Medusa (echo gyn)

6 Maart : Medusa (controle vk)

14 Maart : Medusa (echo gyn)

 

Uitgerekend op:

4 Maart :
Moontje (verrassing)

7 Maart :
Veer (verrassing)

9 Maart :
Simonja (een babyGIRL!)

11 Maart :
ChrisH
2ling (een babyGIRL!
en een babyBOY!)

14 Maart : Silvia83 (helaas geen hartje meer met 16 weken; vroeggeboorte van ons mannetje)

21 Maart :
Sharon (een babyBOY!)

28 Maart :
Vlinder_1976 (een BabyGIRL!)

29 Maart :
Medusa (een babyBOY!)

31 Maart :
Rican (een babyBOY!)

 

Geboren:

 

22 januari: A_nniek & E_smee (dochters van Sissy81)

14 februari: Kaat
en Bram
(dochter en
zoon van Elinorac)

18 februari: Vince (zoon va
n Melis25)

18 februari : zoon ( Ansje )

Geplaatst

Inprincipe is Vince toch niet te vroeg geboren, het termijn dat ze geboren mogen worden is toch tussen 37 en 42 weken.

kan me voorstellen dat je je Bertha voelt :-)

 

Vlinder en ik zijn pas eind maart uitgerekend dus ik wij zullen wel als 1 van de laatste zijn.

 

Maar ja het kan maarzo anders lopen.

 

Ik heb amper geslapen vannacht terwijl ik zooooo moe was/ben.

Heb ook een stomme droom gehad, ik was ineens bevallen gewoon thuis terwijl we vrienden op bezoek hadden, zo ff tussen door boven,beweegt mn buik ineens, wij toch maar vv de dokter gebeld en bleek er nog een kindje in te zitten, maar die moest nog wel een paar maanden blijven zitten.

Echt stomme dromen.

 

Mn bekkenpijn wordt wel snel erger, net ff gedouched en heb alweer heel veel pijn, dat was voor nu alweer teveel.

echt botpijn en aanraakpijn.

Geplaatst

Eef, het is fantastisch! Ik kan niet omschrijven wat ik voel en hoe gelukkig ik/we zijn! As we speak zit ik alweer te janken, haha!

 

Hoe is het met jou en de kleine?

Geplaatst

Net weer terug uit het zon. Bloeddruk was ok: 144/86. Vond hem zelf wel wat hoog. Verder ligt de uk vast in mijn bekken dus dat is mooi, weer wat verder ingedaald. Heb wel wat last van duizelig, hoofdpijn en misselijk. Bloed laten prikken en dan vanmiddag de uitslag. Mocht er ook op wachten maar kon wel een uur tot anderhalve uur duren. (had al een uur zitten wachten)

 

Leek toch een schimmelinfectie te hebben gehad, vergeten mij te bellen...... Lekker is dat, zegt ze nog heb je geen pilletje gehad... Nee!!!!! Heb dat toen gevraagd maar kreeg het niet mee. Nu is het over dus niet meer nodig, was wel fijn geweest als ik het wel had gehad..... Lekker is dat

Verder nog even besproken, wanneer ze gaan inleiden als het niet vanzelf begint. Grens is 41 weken, als ik echt wil kunnen ze volgende week de gym laten kijken maar liever laten ze het natuurlijk op gang komen omdat het risico op kunstgrepen groter is bij inleiden. Ben nog heel erg aan het twijfelen......maar mag het volgende week aangeven.

 

Zo nu even met eenworstenbroodje en een kop thee op de bank.nog wel harde buiken maar niet meer zo veel als gisteren.

 

Melis: lekker naar huis en genieten!!!!

Geplaatst

Melis, super fijn dat je naar huis mag.

Je eigen bed is toch het lekkerste, dat zijn de kraamtranen, laat maar lekker gaan.

 

Moontje, fijn dat alles goed was met de kleine.

Fijn dat ze je vergeten te bellen, had je daar dan geen last van.

 

We hebben net gegeten, nu lekker op de bank. Lucky Luck kijken daarna val ik denk ik wel een uurtje in slaap.

Geplaatst

hoi dames,

 

ik wilde even vermelden dat ink inmiddels ook bevallen is. heb een topic voor haar geopend, maar gisteren avond om 23.00uur zijn haar vliezen gebroken en vanmorgenvroeg om 7.43uur is ze thuis bevallen van een gezonde zoon L.evi.

Geplaatst

Oh Melis, heerlijk dat je weer thuis bent. Nu kan jullie leventje met jullie 3e gaan beginnen!

Wij komen snel een keer kijken naar jullie klein mooi mannetje.

 

@Ink: Gefeliciteerd!! En ook al zo'n flits bevalling! Lijkt wel of iedereen super snel bevalt.

 

Liefs Elke

Geplaatst

Moontje, fijn dat de controle op zich goed was, jammer van de non communicatie rondom schimmelinfectie. Begint voor jou ook spannend te worden of het spontaan of met inleiding gaat.

Geplaatst

Melsi, ondertussen thuis dnek ik, heeeeerlijk met je gezin thuis zijn.

 

Moon, jeetje slordig dat ze vergeten dat je een schimmelinfectie heb, fijn dat alles goed gaat.

Nog een weekje om over na te denken wat je wilt.

 

Chrish, rommelt het bij jou nog niet of iets dergelijk???

 

Ink, ook hier gefeliciteerd meid!!!!

Geplaatst

Jeetje, door laten lopen met een schimmelinfectie is ook niks :-( Hoe is het nu met je?

 

Ink, gefeliciteerd met de geboorte van jullie zoontje Levi! Hopelijk is alles voorspoedig gegaan. Ik wens je een fijne kraamtijd!

 

Bedankt voor alle lieve woorden & felicitaties! Ik zit op de blauwste wolk samen met mijn mannen, wat een geweldig gevoel!

Onderweg naar huis zei ik tegen m'n man; lief, ik zou heel graag een brusje voor Vince willen. Nou, jullie kunnen wel raden hoe hij keek.. Haha!

Geplaatst

Medusa, af en toe pijnscheuten in liezen, onderbuik en rug, maar het is nog erg onregelmatig en iedere keer hetzelfde pijngevoel, het wordt nog niet erger.

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.




  • Berichten

    • Hoi allemaal, Wij zijn vier masterstudenten Klinische Psychologie aan Tilburg University en doen onderzoek naar hoe vrouwen hun zwangerschap beleven, zowel op psychosociaal als seksueel vlak. Zwangerschap wordt vaak neergezet als iets alleen maar moois, maar veel vrouwen ervaren ook onzekerheden, veranderingen in welzijn, relatie- of intimiteitsvragen. En juist daar is nog verrassend weinig onderzoek naar gedaan. Daarom zijn wij op zoek naar vrouwen (18+) die op dit moment zwanger zijn, zowel na een spontane zwangerschap als na IVF, IUI of ICSI, en die de Nederlandse taal goed beheersen. Het invullen van de vragenlijst duurt ongeveer 30–40 minuten en is volledig anoniem. Je kunt op elk moment stoppen of vragen overslaan. 💻 Meedoen kan via deze link: https://tilburgss.co1.qualtrics.com/jfe/form/SV_eXUeNCATdqLcOeW?Q_CHL=qr Met jullie deelname helpen jullie om meer kennis te verzamelen over hoe vrouwen hun zwangerschap écht ervaren – zodat professionals in de toekomst beter kunnen aansluiten bij wat er speelt. Heb je vragen? Dan mag je altijd mailen naar: Welzijntijdenszwangerschap@tilburguniversity.edu Alvast heel erg bedankt 🤍 Maaike  Namens de onderzoeksgroep Jij en je Zwangerschap Tilburg University   ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Het onderzoek is goedgekeurd door de Ethics Review Board van Tilburg University (TSB_RP1810). Deelname is vrijwillig en volledig anoniem. Deelnemers vullen online vragenlijsten in (ongeveer 30–40 minuten) en kunnen op elk moment stoppen of vragen overslaan
    • Good morning ladies, does anybody here have some feedback and experience doing ICSI at LUMC? What are the questions and test that I should ask for in the first appointment? We have already done ICSI for multiple years (at AMC and C&C), now LUMC will be our last possible round, so I want to be as prepared as possible. Many thanks!
    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
  • Topics

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden