Ga naar inhoud

Door DIK en DUN meisjes


Aanbevolen Berichten

Geplaatst

Goedemorgen meiden,

 

Ik was gister ook gewoon op. Lag om 20.15 op bed. Geen zin ergens in. Wel gewoon gegeten. Maar de darmen zijn zo aan het klieren en doet echt zeer.

Gisteren ook weer megahoofdpijn. Hoop dat de fysio vanavond daar iets aan kan doen. Verder vanmiddag happen voor de prothese. Ja en dan nog 3 weken dan gaat het gebeuren. Loop ik er toch mooi bij met de feestdagen zullen we maar zeggen!!

 

Dikke knuffel voor iedereen!!!!

  • Reacties 29,8k
  • Aangemaakt
  • Laatste Reactie

Top Posters in dit Topic

  • Henne

    3759

  • Tool

    2772

  • Sylvino

    2275

  • elinorac

    2259

Top Posters in dit Topic

Geplaatst

Hi meisjes, weer helemaal goedgekeurd hier!

 

Tandarts was oké, wel beetje ontstoken tandvlees maar dat is vrij normaal tijdens zwangerschap. Ik maakte me zorgen omdat ze bacteriën die vroeggeboorte veroorzaken ook in verband brengen met ontstoken tandvlees, maar zij gaf dat je dan meestal sowieso al vaker ontstoken tandvlees hebt en tijdens de zwangerschap ook eerder en heftiger. Wat ik nu heb, valt onder de normale zwangerschapskwalen. Wel goed blijven poetsen e.d.

 

Echo: geen groeiachterstand! Hoofdje loopt zelfs meer dan een week voor, grote kop die jongen van ons ;-) Lengte van de beentjes liep een dag of drie achter, heel normaal, ook die verschillen tussen hoofd, buik en benen. Wij zagen ons manneke al naar onderen toe steeds ieler worden hihi. Niertjes waren nu beiden binnen de marges, ook geen stuwing ed. Ruime hoeveelheid vruchtwater. Meneer ligt wel in stuit, maar dat is nu nog geen issue.

 

Verloskndige: stuk fijner dan de gyn, lekker even van me afgepraat. En gerustgesteld, voor zolang als het duurt dan want het terughoudende zit gewoon in mijn systeem, dat gaat niet zomaar meer weg. Gevraagd over prednisolon en borstvoeding. Gaat ze navragen bij de lactatiekundige, maar ze verwacht niet dat het een probleem is met deze dosis. Ook eindelijk duidelijkheid over stressschema. Het kan idd zijn dat je lijf/systeem de 'stress' niet aankan, dan moet je tijdelijk een verhoging hebben van de prednisolon om dat op te vangen. Ze doen dat hier niet preventief, maar kijken gewoon hoe ik reageer. Zowel de 10mg als een evt tijdelijke verhoging kunnen geen kwaad voor het kindje en hebben normaal gesproken ook geen gevolgen voor hem na de bevalling. Als alles verder gewoon gaat, mogen we na 24 uur naar huis - het is natuurlijk geen poliklinische bevalling dus wel iets langer blijven.

Geplaatst

Zo, beetje abrupt einde, moest even opslaan want telefoon ging.... Samengevat zijn we gewoon weer helemaal goedgekeurd ;-) Over twee weekjes weer bij de gyn en over vijf weken nieuwe echo en weer vk.

 

Kaartje jeetje joh, ja dan zou je nu uitgerekend zijn. Raar idee hè. Bij de missed abortion was ik me er heel bewust van en ook echt verdrietig op die dag. Met de bbz was het heel anders, ook al waren wij er ons heel bewust van dat ik zwanger was, na de onzekerheid en angst van die dagen voelde het niet meer als een 'zwangerschap'... Weet niet hoe ik het moet omschrijven, maar een bbz zou nooit goed hebben kunnen komen, dat 'wat als' gevoel wat ik bij de ma wel had, was er hier niet. Doordat ivfsh en ik ekijk opliepen was ik me wel bewust van de termijn en uitgerekende datum, maar meer als een 'ja dat was dan zo geweest' feit, minder als gemis....zeg het nog niet goed, maar hoop dat je me snapt. Dikke knuffel in ieder geval want het herinnert je hoe dan ook wel ook aan die nare dagen.

 

Esther jij hebt morgen een groeiecho toch?

Geplaatst

Henne top dat je weer goed gekeurt bent. En wat betreft missed abortion e.d. heb ik ook dat de kleine nu ruim 3 zou zijn geweest. Dus daar wil ik ook nog wat mee doen. Mooi lijstje maken met de echo erin en de babyslofjes die ik gekregen heb. En dan ook de naam die we hadden bedacht. Misschien helpt dat bij de verwerking...

 

Verder erg druk in mijn hoofd met het gebit. Blijf het doodeng vinden. Ga bij de huisarts ook een mooi pilletje vragen. Weten jullie wat jullie hebben gekregen bij de punctie?

Nou over 3 weken is het ws alweer gebeurt. En lig ik op bed en wil alleen maar slapen. Gelukkig veel tramadol in huis.... Nu fijn aan de paracetamol.

Doordat mijn darmen aan het kloten zijn heb ik last van mijn onderrug. Komt allemaal weer goed.

 

Dikke knuffel meiden.

Geplaatst

Henne weer goedgekeurd dus. Mooi zo en de gerustelling die je nu de komende uren/dagen hebt lekker van genieten. Dat zijn ook van je momenten toch??? Fijn dat je veel ongerustheden hebt besproken, meestal is dan de ergste druk al van de ketel. Zeker nu je goede berichten hebt gehad.

 

Ruby jij weer veel pijn, sterkte meis.

 

Kaartje wat raar lijkt me dat, dat je nu "uitgerekend" was geweest. Knuffel voor jou!! Hopelijk lukt het de komende tijd wel om wat vroeger naar je bed te gaan.

 

Hier lekker dagje vrij. Schoonouders net op de koffie gehad. Gezellig. Vanavond eten bij de buren, heb er zin in. Hoef ik eens lekker niet te koken. ben vergeten te vragen of wij ook iets kunnen doen of meebrengen. Was weer lekker attent dus. Heb een speculaasstaaf bij de bakker gehaald voor bij de koffie, dus niet helemaal met lege handen. Ik ben daar ook altijd zo slecht in, attent zijn met zulke dingen.

Geplaatst

Ruby, in m.aast.richt heb ik dormi.cum gehad geloof ik. Wat ik in DD heb gehad weet ik niet. Was altijd out van dat spul, hihi.

rot dat je zoveel last hebt van je darmen en daardoor ook je rug. Warme kruik ertegen misschien?

bijzonder wat je wilt doen met jullie mk. Blijft toch altijd bij je. Ik lees ook nog regelmatig het dagboeken door dat ik bijhield toen ik zwanger was. Hoeveel je toch vergeet in zo'n periode.

en ik heb ook nog steeds dat schilderij liggen dat nog gemaakt moet worden. Of moeten. Wil dat graag maken, maar de energie is er niet.

Geplaatst

Ik kreeg in het emc diazepam de avond voor de punctie. Sliep je lekker op :-)

 

Pfff, hier net even helemaal naar. Denk iets van eten verkeerd gevallen, moest rennen naar het toilet. Trekt nu weer bij, maar nog misselijk en koud en moe. Hopen dat het hierbij blijft en ik niet stiekem aan een buikgriepje oid begin.

Geplaatst

Zo... dat was weer een druk dagje! Mijn nicht en moeder op bezoek en nu oudste met haar beste vriendin aan het spelen... Eerste twee zijn net weg, waren er al om half 11... wel verwend, met name de babies natuurlijk maar ook de oudste. Moeder weer 5 pakken luiers, altijd fijn, ik geloof dat ik alles bij elkaar nog geen 20 pakken luiers heb gekocht tot nu toe...

He, ik hoor P thuiskomen, das vroeg?

Geplaatst

Lekker is dat hè Caro, op die manier een beetje verwend worden. Fijn dag het gezellig was! Nu hopen op een rustig avondje.

 

Ik heb net mijn vader weer op de trein gezet. Hij is lekker opgeschoten in de babykamer ben zelf alleen nu te moe om er echt blij van te worden, maar dat komt wel.

 

San veel plezier vanavond, heerlijk even zelf niet koken. En iets meenemen voor bij de koffie is toch prima!

 

Tool fijn dat A weer even werk heeft, maar dat onzekere blijft natuurlijk *piep*

Geplaatst

Henne, wat fijn dat alles weer in orde was met koekie. Nog 13 weken. Voordat je het weet is dat ook voorbij. Het grootste gedeelte heb je al achter de rug.

 

Wat is het weer rustig hier?

Geplaatst

Hi meiden, hier ook druk druk druk. Lees wel mee maar niet dagelijks dus heb wat moeite met bijhouden. Met J gaat het goed, hij is meestal lekker aktief en heel vrolijk. Maar slaapt overdag bijna niet op wat hazenslaapjes na. Dus heeft veel aandacht nodig. Met m'n gewrichten gaat het echt slecht. Heb veel pijn. Heb nu een fysio gevonden die gespecialiseerd is in bekken, dinsdag heb ik een afspraak. Maar de rest van m. Lichaam doet dus ook verrekte pijn. Alles is stram. knakt en kraakt en soms is het alsof m'n knieën, polsen en ellebogen inde fik staan van binnen?! Klinkt dat iemand bekend?

 

Sorry voor m'n ego berichtje maar ben zo moe en veel koppijn dat ik slecht kan onthouden. Maar denk aan jullie! Knuffel

Geplaatst

hoi meiden

 

Rubster, nu al happen voor de grote stap, wat snel eigenlijk al he? mooie en dappere stap.mooi gebaar om iets te doen voor jullie wondertje!!

 

Kaartje, wat henne zegt; het blijf een moment om weer bij stil te staan en je herinnert wordt aan die verdrietige periode, ik zag je nog zitten bij de lunch , arm ding!!

 

Henne wat fijn dat jullie weer goedgekeurd zijn en dan het gerustellende gesprek met de vk, dat is heel wat waard he! bij ons liepen de metingen ook nooit gelijk op, dan lag het buikje voor, dan het hoofdje, de benen zijn in verhouding altijd langer gebleven. Ik kan me nog herinneren dat ik me in eerste instantie ongerust maakte, totdat ik per toeval een foto tegenkwam van onze hond toen die een maand of 7 was, helemaal uit verhouding, achterpoten veel te hoog tov de voorpöten en toen begon ik te lachen.....komt goed!

Jullie pap is mooi opgeschoten met het kamertje, nu uitrusten en morgen kun je volop genieten.

 

Es hoe gaat het bij jou meid? houd je het nog vol met alle emotionele omstandigheden? sterkte

 

San hoop dat het etentje gesmaakt heeft, is dat bij de buren die een kindje verwachten?

 

Ceeke hoe gaat het, niet te veel napijn hoop ik.

 

Testr hoe gaat het met je? vast stil zonder jullie poes nu, sterkte!

 

Tool wat een fijn bericht voor A, geeft vast weer wat rust, en op zich geen nachtdiensten is toch we lekker?

 

ik heb er toch nog net een testje tegenaan gegooid, en puur omdat er morgenvroeg iemand van mvm komt....ik bedacht me ineens dat stel dat die test niet goed zou zijn ik dan liever het nu weet en kan afbellen, straks dus getest, en binnen een minuut bijna donkerder dan de controle streep, pfff op dat moment dan denk ik weer stomme muts...

Maar goed, morgen eerst om 08,00 uur bij de huisarts met I. Vandaag 3x dunne broek, ze moest steeds volledig een nieuwe set kleding aan, billen zijn zelfs bijna kapot nu, nooit eerder geweest.....arm ding. mijn schoonmoeder heeft het zwaar gehad want het verschonen was natuurlijk een heel gedoe, de laatste 2x heeft ze haar maar in bad gezet om het wat schoon te kunnen spoelen en het voor I niet te pijnlijk zou zijn. Ik ben benieuwd wat er morgen voor bericht komt.

Geplaatst

ohhh Sen wat ellendig dat je zoveel pijn hebt, kan dit met ontzwangeren te maken hebben of had je dit ook voor de zwangerschap??? balen joh, nu hopen dat de therapie wat brengt!

Geplaatst

Sen misschien toch nog eens de huisarts bellen? Hij kan het wel afdoen als 'ontzwangeren' maar dit klinkt mij toch wel extreem daarvoor. En straks loop je nog een half jaar door met iets dat van kwaad tot erger gaat! Hij kan toch op z'n minst even prikken op bijvoorbeeld ontstekingswaarden ed? Misschien kan de fysio en dinsdag ook iets zinnigs over zeggen. Sterkte in ieder geval! En fijn dat J het zo goed doet, jullie mooie kereltje :-)

 

Wen het gaat nu idd snel, 2/3 gehad. Volgende week infoavond over bevallen, dus dan ook maar eens nadenken over bevallingsplan e.d ben ik nu totaal nog niet mee bezig maar zal langzamerhand ook moeten. Ben wel blij dat ik nu over de prednisolon meer duidelijkheid heb. Vond het vooral fijn dat ze er gewoon direct antwoord op kon geven, dat betekent dat ze het vaker bij de hand hebben en ik geen uitzondering ben. Betekent dus ook dat ze - in principe- weten wat ze doen en ik niet zelf extra alert hoef te zijn. Is wel een geruststelling.

 

Ik ga naar bed, ben doodop. Truste meiden!

Geplaatst

Babeth haha ik was doooooodzenuwachtig voor die test van MvM, terwijl we toen al een goede echo hadden gehad. Dus heel logisch dat je nog even zelf getest hebt.

 

Wat sneu voor I zeg, het arme ding. Hoop dat de ha er iets zinnigs over kan zeggen.

Geplaatst

Babeth... die kapotte billen ken ik, tot bloedens toe.... Denk weer even aan de tip van Henne... Lekker maizena op die billen!!!!

 

Werkt echt als een speer!

Geplaatst

Henne, Koekie weer helemaal goedgekeurd. Fijn! Kamertje ook weer een stapje verder. Lekker slapen nu en morgen het resultaat bekijken

Je beschrijft precies wat ik bedoelde. Ik heb inderdaad meer de herinnering aan hoe beroerd ik was dan aan het feit dat ik eigenlijk zwanger was. Het lijkt eigenlijk een beetje nep. Heel raar eigenlijk.

 

Die problemen met de verwarming heersen geloof ik. Thermostaat zegt dat hij aan het opwarmen is, maar radiatoren blijven koud. CV doet het gewoon. Heb ook gewoon warm water. Denk dat de thermostaat het gewoon niet goed doet. Heb op de bank altijd twee fleecedekens liggen. Nu dus een om mijn schouder en een over mijn benen. Gezellig kaarsjes aan. Als M. straks thuis komt uit zijn werk even kijken of we de boel weer aan de praat krijgen.

Geplaatst

Kaartje, hopelijk kan de berwarmimg straks zo weer gemaakt worden. Brrr. Wel gezellig met een kaarsje en fleecedeken, maar wel balen dat het niet warm wordt.

 

Babeth, herkenbaar hoor dat voortesten.

Geplaatst

Kaartje je hebt het gezellig gemaakt maar wel lekker als de themostaat het gewoon doet, gelukkig kun je wel warm douchen.

wat je schrijft dat het een beetje nep lijkt komt mogelijk ook omdat je niet je bewust bent geweest van de zwangerschap..ineens bleek je mogelijk blinde darm een bbz te zijn...dat is toch ook onvoorstelbaar?

 

simba, ik heb het ook inderdaad in huis en gebruikt, hoop dat ze morgen wat hersteld zijn..

Geplaatst

Babeth, aan blinde darm heb ik nooit gedacht. Was er vanaf het begin van overtuigd dat het probleem bij baarmoeder/eierstok zat. Ach, hebben we weer overleefd. Hopelijk geen herhaling meer. Is me niet zo goed bevallen ;-)

 

Iemand trouwens ervaring met enorm gevoelige borsten rondom eisprong? Gewoon pijnlijk.

Geplaatst

Kaat is ook weer aan de maizena, arm ding, ziet er niet uit, maar ze lijkt er geen last van te hebben. Je moet het wel een tijd volhouden vind ik, bij elke verschoning en dan is het na een week over, tenminste vorige keer. Vanmorgen hier ook zelfs druppeltje bloed op een bil, ach meisje...

 

Sen ik herken het kraken van gewrichten, maar ik heb alleen echt pijn als ik in bed lig en dan met name in de vroege ochtend omdat ik dan een paar uur gelegen heb. Als ik 10 minuten op een hand lig slaapt ie meteen, de laatste uurtjes van de ochtend (vanaf het opstaan voor de kat om een uur of 5, grrr...) slaap ik steeds een kwartier en weer wakker etc....

Bij mij vooral handen, vingers en bilspieren, maar dat laatste omdat ik natuurlijk zo vaak opsta en ga zitten op een dag... dubbel zoveel als normaal met een baby... Vind het ook erg lang duren maar ja, misschien duurt het wel tot ze kunnen lopen en ik veel minder ga tillen? Geen idee.

Sterkte ermee want in combinatie met moeheid en hoofdpijn niet leuk!

Geplaatst

Babeth gelukkig weer een donkerdere test. Ik stierf ook duizend doden toen mvm kwam testen. Oh wat sneu van I. Las net op fb dat ze vanacht jullie bed en julie ondergespuugt heeft. Hopelijk kan de ha wat voor jullie meisje betekenen!! Beterschap voor de kleine meid.

 

Sen mijn eerste gedachte was ook ontsteking. Weet nog dat P begin dit jaar zo'n last had van gewrichten en dat dit een virus was wat op zijn gewrichten was geslagen. Geen pretje en duurde echt lang voor het weg was. Hopelijk kan die ha van jou je eens laten prikken op van alles??

 

Henne lekker opgeschoten!!! Ook van kijken wordt je moe. Hopelijk lekker uitgerust vanacht??

 

Etentje gister was erg gezellig. Niet bij de buren die een kindje verwachten, die zijn erg op zichzelf en omdat de voordeur aan de zijkant van hun huis zit zien we die niet zo vaak. We hebben lekker farfale met spinazie en zalm gegeten en een griekse yoghurt toetje na. Lekker zitten kletsen. Altijd fijn als het contact met de buren goed is.

Nu zo R aankleden en naar de opvang brengen, zelf wat in de huishouding doen en van 13 tot 21 uur werken. Dan weekend. Morgen geen verplichtingen, heb ik afgezegt aangezien we zondag ook al verjaardag hebben. Vind het moeilijk om keuzes te moeten maken in mijn sociale omgeving en dingen afketsen, het is verstandig dat weet ik maar zou zo graag alles weer kunnen doen zoals voorheen.

 

Fijne dag allemaal!!

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.




  • Berichten

    • Hoi allemaal, Wij zijn vier masterstudenten Klinische Psychologie aan Tilburg University en doen onderzoek naar hoe vrouwen hun zwangerschap beleven, zowel op psychosociaal als seksueel vlak. Zwangerschap wordt vaak neergezet als iets alleen maar moois, maar veel vrouwen ervaren ook onzekerheden, veranderingen in welzijn, relatie- of intimiteitsvragen. En juist daar is nog verrassend weinig onderzoek naar gedaan. Daarom zijn wij op zoek naar vrouwen (18+) die op dit moment zwanger zijn, zowel na een spontane zwangerschap als na IVF, IUI of ICSI, en die de Nederlandse taal goed beheersen. Het invullen van de vragenlijst duurt ongeveer 30–40 minuten en is volledig anoniem. Je kunt op elk moment stoppen of vragen overslaan. 💻 Meedoen kan via deze link: https://tilburgss.co1.qualtrics.com/jfe/form/SV_eXUeNCATdqLcOeW?Q_CHL=qr Met jullie deelname helpen jullie om meer kennis te verzamelen over hoe vrouwen hun zwangerschap écht ervaren – zodat professionals in de toekomst beter kunnen aansluiten bij wat er speelt. Heb je vragen? Dan mag je altijd mailen naar: Welzijntijdenszwangerschap@tilburguniversity.edu Alvast heel erg bedankt 🤍 Maaike  Namens de onderzoeksgroep Jij en je Zwangerschap Tilburg University   ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Het onderzoek is goedgekeurd door de Ethics Review Board van Tilburg University (TSB_RP1810). Deelname is vrijwillig en volledig anoniem. Deelnemers vullen online vragenlijsten in (ongeveer 30–40 minuten) en kunnen op elk moment stoppen of vragen overslaan
    • Good morning ladies, does anybody here have some feedback and experience doing ICSI at LUMC? What are the questions and test that I should ask for in the first appointment? We have already done ICSI for multiple years (at AMC and C&C), now LUMC will be our last possible round, so I want to be as prepared as possible. Many thanks!
    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
  • Topics

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden