Ga naar inhoud

Door DIK en DUN meisjes


Aanbevolen Berichten

Geplaatst

Hèhè, weer thuis. Fles wilde ze net niet, maar ze was ook bekaf. Ligt nu lekker in haar eigen bedje te slapen. Moest t wel direct op de laagste stand zetten, want ze heeft zichzelf vanmorgen geleerd te gaan staan!

 

Dank voor het meeleven allemaal!

  • Reacties 29,8k
  • Aangemaakt
  • Laatste Reactie

Top Posters in dit Topic

  • Henne

    3759

  • Tool

    2772

  • Sylvino

    2275

  • elinorac

    2259

Top Posters in dit Topic

Geplaatst

Fijn Fren! Hoop dat jij en Vin dan ook weer wat beter slapen en rust kunnen pakken. Sandra sterkte me tS.terre, hoop dat zij ook snel weer thuis is!

 

Terug van de gyn en tja....wat zal ik zeggen. Ik heb eerlijk gezegd dat het niet geweldig gaat, dat ik bang en onzeker ben dat ik er tegenop zie om weer 'in het ziekenhuis te liggen' straks. Hij glimlacht dat een beetje weg. Het gaat goed, daar moet ik vertrouwen uit halen en niemand kan me garanties geven. Hij heeft natuurlijk helemaal gelijk en voor nu even helpt het ook wel, maar als ik morgen weer een dip heb, heb ik daar weinig aan. Beetje snappen deed hij het kennelijk wel want ik stond alweer bij de balie toen ik bedacht dat er niet gezegd was of ik over twee weken weer een echo moet. Verpleegkundige ging het vragen en antwoord was: is niet nodig (geen groeiachterstand meer en hij ligt goed) maar het mag wel als ik het prettig vind. Ja dus! Conclusie: voor nu wel weer oké, maar afwachten hoe lang dat zo blijft.

Geplaatst

Probeer er aan vast te houden henne, hoe moeilijk ook. Ik snap ook dat hè erg gefocust bent op beweging, maar hij krijgt minder ruimte en heg kan (hoeft dus niet) zijn dat je dan minder gaat voelen. Ik hoop echt dat je dipjes minder diep en frequent worden. Zei hij nog iets over t niet slapen?

Geplaatst

Nou, ik begin weer boven water te komen...

 

Fren, wat heerlijk om te lezen dat jullie lekker weer thuis zijn!!

 

Caro, ook de ziekenboeg weer aan het sluiten...

 

Volgens mij is echt half nederland ziek...

Geplaatst

Fijn simba dat je ook weer begint op te knappen!

 

Ik merk ook dat de rust mij goed doet. Na min of meer 3 dagen bankrust begint mijn buik een stuk rustiger te worden.

De rust combineer ik nu maar met fotoboeken online maken. (wij liepen zo'n 3 jaar achter en straks ga ik er weer voorlopig geen tijd meer voor krijgen).

 

Henne, het is altijd jammer dat de gyns vaak zich alleen actoef bezig houden met het medische gedeelte ipv ook de geestelijke zorgen. Ik snap het wel mbt hun werk, maar toch. Ergens heeft hij toch een beetje geluisterd door toch weer een groeiecho te mogen laten uitvoeren over 2 weken.

Hopelijk kan de controle van vandaag jou voor vandaag (en mischien ook de komende dagen) wat gerust stellen.

Geplaatst

Fren, fijn dat Fiene weer thuis is!

 

Caro, brammetje ook al niet lekker.

 

Volgens mij is idd half NL ziek. M'n vader heeft nu buikgriep. Gelukkig hebben wij het begin van de maand al gehad. Of kan je het zomaar weer krijgen?

 

Henne, hoogzwanger zijn en lekker slapen gaan helaas niet samen. Weet er alles van. Lag ook alleen maar te woelen en zat beneden met een kop thee midden in de nacht. En als Koekie er straks is, komt er van lang slapen ook niets meer terecht maar het went! Zelfs bij mij: avondmens met een hekel aan vroeg opstaan en die minimaal 8 uur slaap nodig heeft. En ook al voel ik me dan soms echt een wrak, als ik dat lekkere koppie van J zie dan denk ik ach wat kan mij het schelen. Ik smeer wel concealer op m'n donkere wallen :-)

 

Wen, goed naar je lichaam luisteren hè meis. Jij dendert ook maar door. Wordt M al ongeduldig?

 

Es, hoe gaat het nu? Heb je hulp gekregen?

 

Meiden, wat zijn jullie plannen voor oud en nieuw? Wij blijven thuis. H is die dag ook jarig dus we krijgen ook visite. Maar wil het niet te druk in huis hebben ivm J

Geplaatst

Oh en Henne, als Koekie minder beweegt kan je toch de doppler pakken. Dat heb ik ook tot op het laatst gedaan als het wat rustig was.

Geplaatst

Hi allemaal, weer beweging ; -) Simba fijn dat je je weer beter voelt, ook voor JW ; -) en Fren, wat heerlijk dat Fientje weer thuis is, wat een foto's op fb, heb echt meegeleefd, wat een droppie is het toch, ziek of niet ; -)

Henne, jij weer controle achter de rug, volgens mij is heb je goede steun en advies van de meiden hier gehad, herkenbare periode, en het er bij horen..maar je wilt zo graag je prettiger voelen..hoop dat het je lukt lief voor jezelf te zijn en toe te laten hoe het is op t moment en het gevoel te laten komen zoals het komt, niet gemakkelijk, maar hoop zo dat je lief voor jezelf blijft en je niet gaat denken dat het allemaal anders / beter hoort te zijn/gaan. Knuffel voor jou xxx ( dit soort adviezen lees ik als niet zwangere oook altijd graag voor mezelf ; -)))

 

Hier heerlijk een paar dagen vrij, voelt super, zin om nu al champagne open te trekken ; -)

 

San, wat jij beschrijft met je litteken hoor ik vaker van vriendinnen die dat gehad hebben, keizersnee. Blijft gevoelige plek. Toch zenuwtjes beschadigd? Lief zijn voor jezelf

 

Babeth, hoe is het nu met jou? Wat een lieve foto weer van I op fb ; -) ook van zoontje Wen trouwens ; -) helemaal te schattig!

 

knuf voor Es, benieuwd hoe t nu gaat, en met J. genoten van kaartje en tekst, en zo begrijpelijk hoe t nu gaat dat t moeilijk is. KNuf voor jou lieve Es!

 

Ruby lekker naar efteling, doe je goed! Heb zelf periodes afgelopen jaren met verhoging gehad. HA gaf aan dat het ook post viraal kan zijn ( verhoging kan weken aanhouden) maar ook gewoon passen na grote ingrepen. Voelt niet lekker, dus ook knuf voor jou en rustig aan

 

Caro, geef je de B en K een Knuffel, wat een leuke foto weer op fb

 

Ook weer van testr, met binkie, te schattig ; -)

 

Volgens mij strijden jullie allemaal wie de mooiste leukste liefste heeft ; -)

 

Het is J!!! hahaha nee hoor zit jullie te plagen ; -)

 

allemaal even lief!!

 

meiden beloof weer wat te schrijven, ook over de workshop bij Odile van Eck want dat was best bijzonder. Kus!

Geplaatst

Meiden ik lees mee via foon. Komt er niet van om laptop op te starten en reageren via foon is zo irritant. Vandaar wat radiostilte van mijn kant. Maar ik leef echt met jullie mee.

Hier gisteren een dag beroerd geweest. Zusje is geweest helpen. Desondanks wel elk uur of aangelegd of gekolfd en ik begin een klein beetje hoop te krijgen dat het me nog gaat lukken. Vandaag vanaf twaalf uur vannacht zes x bv gegeven en een aantal x bijgevoed met gekolfde voeding. Maar twee x bij hoeven te voeden met kunstvoeding! In totaal 55 ml!!!

Verder gisteren contact gehad met lactatiedeskundige en io met haar besloten om als laatste truc Domperidom te gaan slikken. Dit vandaag geregeld via apo en vanavond eerste tbl grhsd. Domperidom is een medicijn tegen misselijkheid maar schijnt de productie van bv ook te stimuleren. Op hoop van zegen dus.

G heeft nu een week vrij dus dat is fijn. Alhoewel hij nu ziek lijkt te worden.

 

San ik hoor van mensen dat ze vandaag pas ons kaartje hebben gekregen. Je hebt hem nog niet? Heb jou en ceeke wel het kaartje digitaal gestuurd vorige week. Heb je die ook niet gehad?

Fren wat fijn dat jullie weer met zn drietjes zijn!!! En nu bijtanken samen!

Knuffel voor iedereen. Ik hoop dat ik binnenkort weer genoeg tijd heb om normaal op iedereen te reageren!!!

Geplaatst

Es' fijn even wat te horen, gelukkig gisteren hulp gekregen en hoop voor je dat je wens om bv te geven toch gaat lukken zo!

 

Eef, de knuffelsmurf :-) lief, gek mens ben je toch. Ik doe m'n best om mezelf niet te veroordelen ofzo, hoewel ik het erg moeilijk vind om mezelf zo te accepteren want ik herken mezelf zo totaal niet. Controlfreak....ik neem het heft graag in eigen hand als dingen niet naar m'n zin gaan. Zelfs met de gezondheidsproblemen die ik heb, kan ik zélf bepaalde keuzes maken waardoor mijn situatie verbetert of niet. Maar hierin kan ik niks doen dan vertrouwen hebben in ons manneke (onze though cookie ;-)) en mijn lijf en dat vind ik er moeilijk. Wie wil mag dat controlfreak noemen ;-) ik noem het graag onafhankelijk (klinkt leuker hihi). In ieder geval besloten na oudjaar schoonheidsspecialiste te bellen, nog een keer naar de kapper te aan (highlights of geen highlights...hoeveel last zou Koekie er nog van hebben...) en misschien de pedicure. In het kader van letterlijk lief voor mezelf zijn. Dan ook nog mentaal lief voor mezelf zijn....iets moeilijker...

 

Sen, ik heb idd de doppler alweer een paar keer gepakt. Maar op mijn meest negatieve momenten is zelfs dat niet helemaal geruststellend. Erg hè.

 

Wen, goed te horen dat de rust helpt. Als je trouwens belt naar D.elft kun je ook het spreekuur van de verpleegkundigen bellen hè, dat vond ik wel fijn toen met die bloedingen. Zij overleggen evt direct met de gyn, maar zijn verder gewoon wat toegankelijker en menselijker.

 

 

Ik zal trouwens na oudjaar ook even een reminder versturen voor een nieuwe date!! Staan nog veel vraagtekens in het overzicht :-)

Geplaatst

Joepie F is weer thuis!! Lekker in haar eigen bedje.

 

Henne lekker onafhankelijk dan hihi ;)) Wacht maar tot koekie er is, heb je weer andere onzekerheden. Die ook allemaal overwonnen worden en waar je door groeit!!!! Hoogzwangere meid!!!

 

Es ik had ook Domperidom, hielp heel goed om mijn productie op te krikken. Werd er helaas erg misselijk van en veel spugen. Hopelijk heb jij daar geen last van. Bij mij liep de productie gelijk terug toen ik afbouwde :( maar dat was voornamelijk spanning en oververmoeidheid. Toppie dat het beter gaat nu en lekker dat G nu een weekje vrij heeft.

Heb ook vandaag nog niks ontvangen, wel digitaal zag ik, de proefdruk nog zonder foto van jullie eigen prachtige meid. Wie weet is ie er morgen?

 

Hier heb ik naast mijn pijnlijke kz plek het idee dat ik een blaasontsteking heb. Hopelijk kan ik het met veel drinken schoonspoelen. Ik zit niet te wachten op een AB kuur gezien mijn bindvliesontsteking daardoor begin dit jaar......... Gelukkig nu 2 daagjes vrij en weinig tot niks gepland heerlijk

Geplaatst

[quote=Henne;597727.

 

Wen, goed te horen dat de rust helpt. Als je trouwens belt naar D.elft kun je ook het spreekuur van de verpleegkundigen bellen hè, dat vond ik wel fijn toen met die bloedingen. Zij overleggen evt direct met de gyn, maar zijn verder gewoon wat toegankelijker en menselijker.

 

 

:-)

 

Henne, superbedankt voor de tip! Ik vind het idd best "moeilijk" om voor dit soort dingen de gyn te bellen. Ben dan bang dat ik mij aanstel en wil geen kostbare tijd van hem daarmee lastig vallen. Een vk is idd een stuk meer benaderbaar. Ik ga deze dus even onthouden!

Geplaatst

Wow!! Na wat opstartproblemen gister qua drinken hing t nu top. Meiske lag er gisteravond om 6.45 uur in na (slechts) 80cc. Om 8 uur werd ze schreeuwend wakker maar na een knuffel ging ze weer slapen... Tot half 8 vanmorgen! En de hele fles van 200cc zonder moeite of tegensputteren in 5 min leeg. Pfff, heerlijk!

 

Wat zijn jullie plannen voor de rest vd week? Wij dit weekend lekker niks, maandag naar m'n vader en dinsdag naar vin z'n moeder, dir hebben we met de. Feestdagen nog helemaal niet gezien. En dan vrijdag naar eurodisney! Het lijkt er op dat de komende week beter wordt dan de afgelopen!!

Geplaatst

Heerlijk om te lezen Fren!

 

Wij hebben weinig plannen voor de komende dagen, tenminste geen familie, vrienden etc. Willen proberen het kamertje zover af te krijgen, adreslijst voor kaartje def in orde, tas pakken....dat soort dingen. Zou fijn zijn om bijna 'babyklaar' te zijn als J woensdag weer aan het werk gaat, want dan zijn we weer aangewezen op de weekenden.

Geplaatst

Ik moet maandag tot 17.30 werken :sad1:

 

We vieren oud en nieuw bij mijn stiefmoeder, samen met mijn moeder.

Daar kan Sanne ooklekke slapen. Ze heeft een reisbedje gekocht.

 

We waren wel ergens anders uitgenodigd,maar dat zagen we niet zo heel erg zitten. Aardige mensen, 4 kids, de jongste net 5, maar die gieren rustig tot 23.00 - 24.00 door het hele huis... En dat zag ik niet zo zitten... Ik heb zo'n vermoeden dat Sanne dan niet gaat slapen...

Dat kan over een paar jaar wel ;-)

 

Ik zit hier nu te genieten van een dreumes naast me op de bank die zit te genieten van haar banaan... hammammamamamam..... HAP..........en hele verhalen verteld waar ik geen hout van begrijp.. op de mama's na dan.. Babeth en San..... Wat zeggen die van jullie al?

[ATTACH=CONFIG]4932[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]4933[/ATTACH]

Gisteren hier een mooie stunt... Ik ben (nog steeds niet lekker) de spullen van Sanne aan het pakken voor naar de opvang. En ik ben haar beker kwijt. Overal gezocht, onder de banken enzo.... Niet te vinden, dus maar een ander beker gepakt. Kom ik thuis, hang mijn jas op... heeft Sanne ook een plastic tas ingepakt met speelgoed.....en haar beker, en die bij de voordeur gedeponeerd. Lekkere druif..

Tja dat is ook de plek waar we de laatste tijd uit vertrekken, maar nu was het een keer de achterdeur.

 

Nu loopt ze met twee boogjes van een speelding op haar oren.. Tja, dat deed mama voor de grap net, dus nu wordt het gekopieerd..

[ATTACH=CONFIG]4934[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]4935[/ATTACH]

 

Fren, wat fijn dat het drinken nu zo goed gaat... En nu het vertrouwen terug krijgen dat het goed gaat!! En blijft gaan..

 

Henne, je bent echt ondertussen wel hoogzwanger hoor... En meid.. komt goed, en als jij highlights wil doen, moet je dat lekker doen, nu heb je er nog even de tijd voor... Straks heb je een koekiemonster die steeds wil drinken... Ik heb in mijn Zwangerschap gewoon mijn haren nog laten verven. Geen enkel punt.

Heeft J nog een nieuwe bril?

 

Wen, fijn om te lezen dat wat extra rust je wel goed doet.. k herken wel hetpunt dat je zo graag mee wil helpen. Dat wil ik ook altijd, maar ik kan het gewoon niet. Dat moet ik daarna zo bezuren, dat het niet slim is om te doen. Dat is voor jou nu ook zo... Maar door koffie en broodjes enzo te maken, help je ook!

 

San, wat vervelend dat je soms nog zo'n last hebt van je litteken.

 

Babeth, hoe is het nu met jullie?

Geplaatst

Hey meiden, Ik kom ook eens even langs. Het is zo druk op werk, dat ik thuis geen fut meer heb om achter de pc te zitten.

 

Fren, fijn dat F weer thuis is. Gelukkig gaat het drinken nu beter.

 

Ik moet maandag ook werken, maar het is altijd een bijzondere tijd nu op werk, dus vind het niet erg. Oud & Nieuw vrieren we bij vrienden, iedereen neemt wat eten mee, dus gaat een gezellige avond worden.Ik heb er sinds lange tijd weer eens zin in! 2012 afsluiten, en 2013 zie ik als een soort nieuwe start. Nieuwe mogelijkheden, nieuwe kansen, en vooruit kijken.

Ik heb zelfs sportschoenen gekocht, en in het nieuwe jaar naar de sportschool! Er mogen wel wat kilo's af. De afgelopen jaren is er langzaam aan wat bijgekomen, en nu is het tijd om hier iets aan te gaan doen. Ik hoop ook door te gaan sporten dat ik wat meer energie ga krijgen, want dat is er nog niet echt.

 

Deze maand ben ik boven verwachting goed doorgekomen, ik zag er enorm tegen op, maar het viel mee. Kerst was gezellig en 19 en 23 december stil gestaan bij het verlies van onze wondertjes.

 

Ik kijk echt uit naar 2013.

Geplaatst

Hoi meiden, ben ik ook eindelijk weer even. Heerlijk vijf dagen bij mijn ouders in Spanje geweest. Was alle dagen rond de 20 graden en een zonnetje, dus erg lekker. Heerlijk met mijn boekje in de zon gezeten in een t-shirtje. Mijn moeder heeft ons ook verwend met lekker eten alle dagen en 's morgens stond er een vers sapje en vers fruit voor ons klaar. Helemaal super. Woensdagavond weer thuis gekomen.

 

Donderdag en vrijdag gewerkt. Meteen weer helemaal terug hier en volop bezig en met een behoorlijk stressniveau. Spoedoperatie, hele schema vol, tussendoor nog even telefoontje van mijn dierenarts in loondienst die overspannen blijkt te zijn... Verder twee sollicitaties, want heb een extra assistente nodig en ook nog even voor eind van het jaar beslissing nemen over aanschaf van een echoapparaat. Verder moet ik eigenlijk nog een van de assistentes vertellen dat het zakelijk voor mij verstandiger is om een ander te laten werken. Zij valt nu in, maar is een vriendin van mij. Van te voren goede afspraken over gemaakt, maar vind het toch rot dat ik haar nu slecht nieuws moet vertellen. Puur een zakelijke beslissing, maar ja. Wilde ik donderdag al doen, maar door alle drukte geen rustig moment om even te zitten. Blijft dan nu alleen wel in je hoofd zitten. Wel meteen knoop doorgehakt over echoapparaat, dus dat scheelt weer nadenken dit weekend ;-). Nu dus alleen volop dingen regelen aangezien mijn collega voorlopig uitgeschakeld is. Heb ook allemaal belangrijke afspraken staan die ik niet kan verschuiven (ehbo examen afnemen, start acupunctuuropleiding). Ook mijn al lang vooruit geplande wintersportvakantie moet nu weer opnieuw geregeld worden. Poe. Heb dus al twee nachten slecht geslapen doordat er zoveel in mijn hoofd zit. Twee sollicitatanten waren allebei geschikt, maar twee heel verschillende types. Een met ervaring, een zonder. Ben daar denk ik al wel uit. Kies voor degene die minder ervaring heeft, maar wel zeer gemotiveerd is. Zij heeft een wajong uitkering, dus moet nog wel even uitzoeken hoe dat verder zit. Henne, weet jij daar meer van?

 

Nu zo weer even lekker rondje bos met paard en hond. Even uitwaaien. Beetje zwaar hoofd vandaag door al het denken van de afgelopen 2 dagen en nachten.

Geplaatst

Fren, wat fijn dat Fientje het weer zo goed doet nu. Lekker aansterken dus. Zo te horen wordt de komende week voor jullie inderdaad een stuk leuker en gezelliger dan afgelopen week.

 

Henne, lijkt me inderdaad verstandig om de komende dagen te proberen je lijstje zoveel mogelijk weg te werken. Dat geeft denk ik ook een hoop rust. Dan weet je dat hij in principe kan komen, dat alles klaar staat. Al hoop je natuurlijk dat hij nog even rustig blijft zitten. Ik denk zelf dat die angst of het je allemaal wel gaat lukken als hij er is voor iedereen wel herkenbaar zal zijn? Heb er natuurlijk geen ervaring mee, maar stel me dat wel zo voor.

 

Guusje, gelukkig de afgelopen dagen goed doorgekomen. Hoop voor jou dat 2013 een heel mooi jaar gaat worden. Het jaar gaat natuurlijk al beginnen met wat bijzonders. Ben benieuwd naar de reacties die je gaat krijgen.

 

Esther, fijn dat de bv toch op gang lijkt te komen. Gun het je zo dat het gaat werken, want je wil het zo graag.

 

Simba, leuke actie met die fles :-). Wat worden die kleintjes dan opeens al groot he?

 

Babeth, hoe is het met jullie na de kerst?

Geplaatst

Een jaar alweer Simba, de tijd gaat snel.

 

Kaartje, heerlijk genoten bij je ouders! heeeerlijk! En ik ben ook erg benieuwd naar de reacties, we moeten alleen nog een maand wachten.... :)

Geplaatst

Hi allemaal!

 

Kerst overleefd? Wij hebben het heel leuk gehad, Jim heeft twee dagen lang tussen heeeel veeeel mensen moeten doorbrengen maar hij vond het zó gezellig!

Fren, ik heb natuurlijk je verhalen op fb gevolgd, ben zo blij om te lezen dat het weer de goede kant op gaat met je lieve meisje!

 

Ivfsh, nog gefeliciteerd met jullie vijfjarig jubileum!

 

Caro, fijn dat bij het bij jullie ook weer beter gaat, wat een heerlijke uitslapers had jij zeg!

 

Henne, las je voedingskussengevecht op fb, oh, ik sliep ook zo vreselijk slecht die laatste weken. Ik had een voedingskussen van de Hema (die was niet zo dik) en die legde ik dan tussen mijn knieen en een deel onder mijn buik, als ik op mijn zij lag. Maar ideaal was het niet. Uiteindelijk heb ik een dun kussentje bij de Zeeman gekocht die ik onder mijn buik legde, dat ging iets beter.

 

Oh...Jim wordt wakker, ik ga hem uit zijn bedje vissen :).

 

Hele fijne jaarwisseling iedereen!

 

x

Geplaatst

Henne ik zag zojuist in het foldertje van L.idl dat ze binnenkort allerlei ondersteunende kussentjes in de aanbieding krijgen in allerlei vormen en maten. Misschien iets voor jou?

 

Kaartje, wilde jou nog iets vragen: ik hoor dat veel mensen hun huisdieren valeriaandruppels (v.aldispert) geven ivm vuurwerk. Mogen dieren dit hebben? en zoja, hoeveel geef je dan per kg lichaamsgewicht? ik ga niet zomaar iets gebruiken namelijk. Misschien heeft iemand anders hier er ook ervaring mee?

Geplaatst

Even reageren op wat is blijven hangen...

 

Kussentjes en liggen: de opgerolde badhanddoek werkt wel, is gelijk fijn omdat ik nogal zweet (ik hou duidelijk geen vocht vast, ik scheid het uit hihi), kan ik desnoods elke dag een schone pakken. Verder ga ik vannacht een extra hoofdkussen proberen, kijken of dat lekkerder ligt heb namelijk sinds een paar dagen ook erge kast van oprispingen, fijn! Om de twee/drie uur wakker worden doe ik al maanden, val nu alleen vaak moeilijk in slaap na het plassen. Denk zeker dat dit beter zal gaan als voor m'n gevoel alles 'klaar' is.

 

Bril: ik vandaag een nieuwe uitgezocht. Gehad over veranderende meting door zwangerschap, maar de sterkte verschilde nauwelijks van mijn vijf jaar oude bril, alleen de cilinder is idd anders. Maar dat merkte ik al lang voor ik zwanger was. Risico dus in overleg genomen. Nieuw montuur....kassa....! J heeft nog geen bril, we komen bij een nogal dure opticien en voor een bril voor alleen snachts gaat hij toch maar even naar Han.s An.ders oid.

 

Wajong: Kaartje ik weet dat er verschillende regelingen zijn, zo hoefde mijn werkgever nooit te betalen als ik ziek was, dat ging dan direct naar het uw.v. Ik zou gewoon even op de site van het uw.v kijken, daar staat onder werkgevers- minn nieuwe werknr heeft een uitkering alles opgesomd. Tip vanuit mijn persoonlijke ervaring: stem heel erg goed af wat zij wel en niet kan. Voor hoeveel uur is zij (officieel!!) belastbaar, voor welk werk etc. Ik ben 20 uur belastbaar verklaard, mits er niet teveel langdurige stress is. Heb dat bij mijn vorige werkgever tijdens de sollicitatie uitgebreid besproken, helaas hield hij er onvoldoende rekening mee (en ging ik ook maar door) en is het dus behoorlijk fout gelopen voor mij. Ik was vaak ziek, wat mijn werkgever uiteraard irriteerde etc. Iemand kan nog zo geschikt zijn, het moet ook gaan. Ik maak me heel erg sterk voor normaal werk voor wajong.ers, maar vanuit een werkgever bekeken zou ik het heel grondig aanpakken, goed bespreken wat evt beperkingen zijn waar jij rekening mee moet houden, goede afspraken maken (bijvoorbeeld extra evaluaties, afspraken over onregelmatige diensten als dat relevant is etc.), evt als ze die heeft met de arbeidsdeskundige erbij. Ze hoeft uiteraard niet te vertellen waarom ze een wajon.g heeft, maar ze is kennelijk al open geweest en goede afspraken en openheid zijn uiteindelijk voor beiden partijen prettiger. Het blijft lastig om iemand wel 'normaal' te behandelen terwijl je weet dat er beperkingen zijn (bedenk ook hoe evt afspraken je overige medewerkers beïnvloeden, ik ging dagelijks om vier uur weg -volgens afspraak- terwijl collega's regelmatig tot acht uur of later op kantoor zaten, dat kan irritatie geven, tegelijk ging ik nooit mee borrelen ed waardoor ik me wel eens buitengesloten voeld). Maar alles hang natuurlijk af van het soort beperking, de belastbaarheid en de passendheid van de baan.

Geplaatst

ohhh Henne jij durft, nu een nieuwe bril aan laten meten. Ik durf nu nog niet! mijn ogen zijn nog steeds van het pad af. Ik ga over een tijdje als ik het weer vertrouw want mijn brillen zijn altijd duur. Wil alle opties, ontspiegelen, antikras, extra dun enz enz. Mijn vader is onlangs bij S.pecsavers geweest. Zeer voordelig en goede kwaliteit. H.ans Anders heb ik zelf slechte ervaring mee.

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.




  • Berichten

    • Hoi allemaal, Wij zijn vier masterstudenten Klinische Psychologie aan Tilburg University en doen onderzoek naar hoe vrouwen hun zwangerschap beleven, zowel op psychosociaal als seksueel vlak. Zwangerschap wordt vaak neergezet als iets alleen maar moois, maar veel vrouwen ervaren ook onzekerheden, veranderingen in welzijn, relatie- of intimiteitsvragen. En juist daar is nog verrassend weinig onderzoek naar gedaan. Daarom zijn wij op zoek naar vrouwen (18+) die op dit moment zwanger zijn, zowel na een spontane zwangerschap als na IVF, IUI of ICSI, en die de Nederlandse taal goed beheersen. Het invullen van de vragenlijst duurt ongeveer 30–40 minuten en is volledig anoniem. Je kunt op elk moment stoppen of vragen overslaan. 💻 Meedoen kan via deze link: https://tilburgss.co1.qualtrics.com/jfe/form/SV_eXUeNCATdqLcOeW?Q_CHL=qr Met jullie deelname helpen jullie om meer kennis te verzamelen over hoe vrouwen hun zwangerschap écht ervaren – zodat professionals in de toekomst beter kunnen aansluiten bij wat er speelt. Heb je vragen? Dan mag je altijd mailen naar: Welzijntijdenszwangerschap@tilburguniversity.edu Alvast heel erg bedankt 🤍 Maaike  Namens de onderzoeksgroep Jij en je Zwangerschap Tilburg University   ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Het onderzoek is goedgekeurd door de Ethics Review Board van Tilburg University (TSB_RP1810). Deelname is vrijwillig en volledig anoniem. Deelnemers vullen online vragenlijsten in (ongeveer 30–40 minuten) en kunnen op elk moment stoppen of vragen overslaan
    • Good morning ladies, does anybody here have some feedback and experience doing ICSI at LUMC? What are the questions and test that I should ask for in the first appointment? We have already done ICSI for multiple years (at AMC and C&C), now LUMC will be our last possible round, so I want to be as prepared as possible. Many thanks!
    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
  • Topics

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden