Ga naar inhoud

Uitgerekend in September / Oktober 2012!


Aanbevolen Berichten

  • Reacties 1,6k
  • Aangemaakt
  • Laatste Reactie

Top Posters in dit Topic

Geplaatst

Kwam even gluren want was nieuwschierig hoe het met Marlijne en Maris (wie start er in april mei 2011) ging en kijk nou Maris is al mama van haar wondertje!!! Gefeliciteerd, lekker genieten van je mooie meisje.

Marlijnne morgen een spannende dag, succes maar het is het waard, morgen mogen jullie de kleine eindelijk zien, voelen en ruiken. Geniet ervan!!

Geplaatst

Zonder inleiden bevallen. Vannacht zelf begonnen. 7uur over gedaan. Gezonde zoon. Zijn naam is(graag niet hier volledig uitschriven) S-o-f-i-a-n 2e naam m.a.x. Iets meer dan 9pond. Mijn verhaal volgt. Met mij ging t niet zo goed en nog niet top. Op eigen kracht zonder medicatie bevallen. Daarnq toeter s en bellen voor mij. Tot horens. Onwijs trots en.blij

Geplaatst

Marlijnne, gefeliciteerd met jullie zoon! Wat een mooie namen hebben jullie hem gegeven, geniet van dit prachtige wonder!

 

Liefs Lianne

Geplaatst

Marlijne van harte gefeliciteerd

Rust lekker uit en geniet

Mooie naam en hij had geen zin om gehaald te worden;-)

 

Liefs Jessica

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geplaatst

Woow Marlijne, toch nog op de valreep zelf begonnen! Van harte gefeliciteerd met jullie zoon! Hopelijk gaat met jou nu alles ook weer goed en kan je lekker snel thuis genieten van jullie gezinnetje!

Geplaatst

JIPPIE!!

Lieve Marlijnne,

Van harte gefeliciteerd met jullie zoon. Wat een prachtige namen!

Vervelend dat je zelf met toeters en bellen geholpen moest worden.

Nu genieten van jullie zoon en ik hoop op een spoedig herstel.

Geplaatst

Jeeeh Marlijne (en aanhang) van harte! Leuk! Ook een zoon, mooie naam ook! Blijkbaar ging het met jou niet helemaal ok maar ik hoop dat je er snel bovenop bent. Nu genieten en alles op je af laten komen de komende tijd (be mindful..)

 

x Nes

Geplaatst

Nes wat een schatje

Gaat het verder goed?

 

Hier is ons meisje eindelijk in slaap gevallen ze was al sinds vanmorgen 10 uur wakker. Dus hopelijk slaapt ze nu even verder

Ik zal ook nog even een foto plaatsen van mijn grootste trots.

 

[ATTACH=CONFIG]4748[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]4749[/ATTACH]

Geplaatst
Nes wat een schatje Gaat het verder goed?Hier is ons meisje eindelijk in slaap gevallen ze was al sinds vanmorgen 10 uur wakker. Dus hopelijk slaapt ze nu even verder Ik zal ook nog even een foto plaatsen van mijn grootste trots.[ATTACH=CONFIG]4748[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]4749[/ATTACH]
Mari, wat een lief tutje! Ook een mooi kindje hoor! Alles heel vrolijk ook om haar heen, hihi. Hopelijk gaat het bij jullie ontspannen.Hier is het op en af door darmkrampjes, honger, schone luier, kortom onrust in het ventje. Eergisternacht ging eigenlijk prima maar vannacht was het weer drama. Niet slapen na zijn flesje. Als hij dan tussen ons in ligt, gaat het redelijk. Hij ligt dan wel een lange tijd te kraaien....Je begrijpt dat we wel een beetje op ons tandvlees lopen.Maar, het hoort erbij en met de Infacol in de aanslag blijven we overeind!Wel van de week al 2 keer de slappe lach om dat jong gehad. Jaja, hij heeft een doosje vol gezichtjes.
Geplaatst

Dank je Nes het is inderdaad een mooi meisje

 

En ja het gaat meestal heel goed en lekker hier alleen vandaag heeft ze voor het eerst een mindere dag gehad ze is echt van 10 uur vanmorgen tot 9 uur vanavond wakker geweest pfff best heftig hoor soms was ze tevreden maar heeft ook wel veel gehuild en dat kennen we helemaal niet van haar want normaal is ze echt tevreden de hele dag en komt ze alleen voor een vieze luier of de voeding maar vandaag leek het ook wel of ze de hele dag honger had, maar goed ze is nu eindelijk in slaap en krijgt zo de laatste fles nog en dan gaan we lekker slapen.

We doen nu in de laatste fles ook iets meer voeding en op die manier slaapt ze ook wat langer 's nachts

 

Maar balen dat jullie ventje zo'n moeite heeft met inslapen overdag is dat niet zo erg maar 'snachts is dat toch wel heel vervelend.

Hopelijk wordt het snel beter

Hoe gata het met de borstvoeding en kolven nu dan?

 

En hoe is het met de rest?

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.




  • Berichten

    • Hoi allemaal, Wij zijn vier masterstudenten Klinische Psychologie aan Tilburg University en doen onderzoek naar hoe vrouwen hun zwangerschap beleven, zowel op psychosociaal als seksueel vlak. Zwangerschap wordt vaak neergezet als iets alleen maar moois, maar veel vrouwen ervaren ook onzekerheden, veranderingen in welzijn, relatie- of intimiteitsvragen. En juist daar is nog verrassend weinig onderzoek naar gedaan. Daarom zijn wij op zoek naar vrouwen (18+) die op dit moment zwanger zijn, zowel na een spontane zwangerschap als na IVF, IUI of ICSI, en die de Nederlandse taal goed beheersen. Het invullen van de vragenlijst duurt ongeveer 30–40 minuten en is volledig anoniem. Je kunt op elk moment stoppen of vragen overslaan. 💻 Meedoen kan via deze link: https://tilburgss.co1.qualtrics.com/jfe/form/SV_eXUeNCATdqLcOeW?Q_CHL=qr Met jullie deelname helpen jullie om meer kennis te verzamelen over hoe vrouwen hun zwangerschap écht ervaren – zodat professionals in de toekomst beter kunnen aansluiten bij wat er speelt. Heb je vragen? Dan mag je altijd mailen naar: Welzijntijdenszwangerschap@tilburguniversity.edu Alvast heel erg bedankt 🤍 Maaike  Namens de onderzoeksgroep Jij en je Zwangerschap Tilburg University   ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Het onderzoek is goedgekeurd door de Ethics Review Board van Tilburg University (TSB_RP1810). Deelname is vrijwillig en volledig anoniem. Deelnemers vullen online vragenlijsten in (ongeveer 30–40 minuten) en kunnen op elk moment stoppen of vragen overslaan
    • Good morning ladies, does anybody here have some feedback and experience doing ICSI at LUMC? What are the questions and test that I should ask for in the first appointment? We have already done ICSI for multiple years (at AMC and C&C), now LUMC will be our last possible round, so I want to be as prepared as possible. Many thanks!
    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
  • Topics

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden