Ga naar inhoud

wie start er in januari 2015


Aanbevolen Berichten

Geplaatst

@pigster: jeejtje zeg dat schiet ook niet echt op. Kan me voorstellen dat je even afstand neemt van hier. Probeer het een plekje te geven!

Tnx voor de info. Ik ziet het welen laat het maar over me heen komen.

 

Vanmiddag om 1530 is de tp. Dan horen we ook hoeveel er goed zijn, maar iig 1 anders hoefde we niet eens te komen.

Ben nu nog lekker op het werk tenminste lekker war afleiding.....al zit ik bijna elke minuut op de klok te kijken.

  • Reacties 1,9k
  • Aangemaakt
  • Laatste Reactie

Top Posters in dit Topic

Top Posters in dit Topic

Geplaatst

@tammy succes vanmiddag. Spannend! Hier is alles goed. Morgen mn laatste tablet voor het opwekken van mijn menstruatie. Hopen dat ik gauw ga vloeien dan kan ik ook starten!

Geplaatst

Knuffel voor pigster, hang on.

Tammy, succes zo!

ACJ ja kom ook maar gauw starten!

 

Ik had vanmorgen 18 follikels, maar wel ongelijk van formaat, dus geen idee hoeveel ze daarvan kunnen gaan oogsten... Zaterdag weer FM en ik gok maandag punctie. Mijn buik is zwaar van al die follikels, mijn maximumsnelheid ligt lopend een stuk lager dan normaal en mijn broek past niet goed meer dicht. Ben er ook niet meer helemaal bij qua concentratie sinds vandaag... Ben wel toe aan de punctie. Maar eerst nog even de eindsprint.

Geplaatst

@acj: hopelijk mag je dan ook snel starten!

@olijfje: dat zijn er aardig wat ja. Kan me voorstellen dat alles een stuk langzamer gaat. Ik had idd ook al last van dat mn broeken niet meer goed dicht gingen en dan vooral spijkerbroeken haha

 

Hier te wachten in de wachtkamer, helaas lukte het me man niet om mee te gaan 😟. Maar goed helaas dan maar. Alleen wel raar om hier dan alleen te zitten, als iedereen met zn 2en zit.

Ik houd jullie op de hoogte

Geplaatst

manlief had een kleine verassing!!!!! Hij was toch gekomen

Alles is goed gegaan en we hebben 7 embryo's in totaal, de beste van 18 cellig is teruggeplaatst en morgen gaan ze kijken hoeveel er in de vriezer gaan. Maar alles was al min 12 cellig. Wij zijn dus echt helemaal happy

Nu hopen dat deze kanjer lekker blijft zitten.

 

De rest allemaal succes!

Geplaatst

Heey meiden,

 

@tammy succes, ben heel benieuwd naar de uitslag, nu lekker broeden en aan jezelf denken hoor xx

@olijfje, spannend hoop voor je dat er een groot aantal hetzelfde gaan groeien.

de anderen heel veel succes, liefde en kracht.

liefs Hope&Faith

Geplaatst

Mn man heeft ze maandag gebracht en hebben ze die middag geïnjecteerd. Dus 3 dagen nu, de laborant was er ook bij en die zei al dat deze wat haast had. Dus vandaar dat jij voor deze had gekozen. Deze kanjer is nu 19-delig en de anderen waren ook al meer dan goed (tussen de 10-12 delig).

Mn man heeft een beetje zitten doorvragen toen ik weer aan te aankleden was. Ik was de helft alweer vergeten haha.

 

Ik heb echt geen idee wat het allemaal precies betekent, maar de laborant was er zeer tevreden over.

Geplaatst

@cerah: Hoe gaat het met je?

En hebben we nog echo's of andere afspraken de komende dagen? Ik ben het echt helemaal ff kwijt hoor.

dacht dat Stephanie morgen de tp heeft.

 

Tnx dames voor jullie support! !!

Geplaatst

Hier even een inbraakje @ Moes

 

hoi Moes,

 

ik heb je al twee pb gestuurd maar krijg geen reactie. Wil je die lift nog naar menorca? Anders zijn er nog andere dames die gereageerd hebben. Hoor graag van je!

groeten

lalena

Geplaatst

Teruggeschreven!!! Bedankt voor de alarmering!!

Groetjes,

Moes

Hier even een inbraakje @ Moes

 

hoi Moes,

 

ik heb je al twee pb gestuurd maar krijg geen reactie. Wil je die lift nog naar menorca? Anders zijn er nog andere dames die gereageerd hebben. Hoor graag van je!

groeten

lalena

Geplaatst

hey hey dames!

 

Nog even een update voor we straks naar onze kanjers gaan !

4 bevruchte eitjes ( 2 door icsi en 2 door ivf)

 

Om 12uur is het zover ! ben al de hele dag door aan het eten :p voor de volle maag

en veel drinken hou ik nog voor straks :p dat ik droog in het uz geraak natuurlijk !

 

Khou jullie op de hoogte !

 

liefs stephanie

xxx

Geplaatst

Goed zo Stephanie!!!

Nu lekker blijven zitten dat kleine kanjertje.

nu aftellen naar de 19 de.

 

Blijf het dan toch echt heel raar vinden dat wij de 16 de al mogen testen. Ik zelf dacht altijd 2wk na de terugplaatsing, maar in alle formulieren staat 2wk na de punctie.

Wat was bij jullie de testdatum?

Geplaatst
Weer negatief :(

Mamapapa, hoe gaat het, je hebt verder niets meer geschreven dus ik verwacht niet echt positief nieuws, hoe gaat het met je?

 

Stephanie en Tammy, nu gaan jullie de wachtweken in, op hoop van zegen!!

 

Ik heb niet veel te melden, maandagmorgen word ik gebeld of de ontdooiing goed is gegaan en of ik dus mag komen of niet voor de TP, dus voor mij nu wel heel spannend.

 

Sterkte verder allemaal

 

 

Geplaatst

Fijn Stephanie, nu lekker broeden!

Mamapapa, ben ook benieuwd hoe het met jou is.

 

Met mij gaat het lichamelijk wel weer beter gelukkig. Ben dinsdag in het ziekenhuis geweest voor een echo en bloedprikken omdat ik meer last van klachten kreeg. Bloedwaarden de dag erna stabiel dus geen reden tot zorg. Ik heb net een brief van het ziekenhuis gehad dat ze helaas helemaal niets hebben kunnen invriezen sad.gif bah dat is wel een flinke domper zeg!! Had lekker naief toch wel op een of meerdere cryo's gehoopt aangezien we zoveel bevruchtingen hadden. Het voelt ook zo oneerlijk, zo'n heftige behandeling en dan maar 1 keer een kans op een zwangerschap. Probeer mezelf weer een beetje bij elkaar te rapen en hoop te houden op de emmy in mijn buik.. Maar moeilijk is het wel sad.gif

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.




  • Berichten

    • Hoi allemaal, Wij zijn vier masterstudenten Klinische Psychologie aan Tilburg University en doen onderzoek naar hoe vrouwen hun zwangerschap beleven, zowel op psychosociaal als seksueel vlak. Zwangerschap wordt vaak neergezet als iets alleen maar moois, maar veel vrouwen ervaren ook onzekerheden, veranderingen in welzijn, relatie- of intimiteitsvragen. En juist daar is nog verrassend weinig onderzoek naar gedaan. Daarom zijn wij op zoek naar vrouwen (18+) die op dit moment zwanger zijn, zowel na een spontane zwangerschap als na IVF, IUI of ICSI, en die de Nederlandse taal goed beheersen. Het invullen van de vragenlijst duurt ongeveer 30–40 minuten en is volledig anoniem. Je kunt op elk moment stoppen of vragen overslaan. 💻 Meedoen kan via deze link: https://tilburgss.co1.qualtrics.com/jfe/form/SV_eXUeNCATdqLcOeW?Q_CHL=qr Met jullie deelname helpen jullie om meer kennis te verzamelen over hoe vrouwen hun zwangerschap écht ervaren – zodat professionals in de toekomst beter kunnen aansluiten bij wat er speelt. Heb je vragen? Dan mag je altijd mailen naar: Welzijntijdenszwangerschap@tilburguniversity.edu Alvast heel erg bedankt 🤍 Maaike  Namens de onderzoeksgroep Jij en je Zwangerschap Tilburg University   ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Het onderzoek is goedgekeurd door de Ethics Review Board van Tilburg University (TSB_RP1810). Deelname is vrijwillig en volledig anoniem. Deelnemers vullen online vragenlijsten in (ongeveer 30–40 minuten) en kunnen op elk moment stoppen of vragen overslaan
    • Good morning ladies, does anybody here have some feedback and experience doing ICSI at LUMC? What are the questions and test that I should ask for in the first appointment? We have already done ICSI for multiple years (at AMC and C&C), now LUMC will be our last possible round, so I want to be as prepared as possible. Many thanks!
    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
  • Topics

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden