Ga naar inhoud

ICSI jan / feb 2016


Aanbevolen Berichten

Geplaatst

Hoi dames eerste echo controle gehad baarmoeder slijmvlies werd al mooi dik zaterdag weer voor controle spannend.

 

Maite hoe ging het??

 

 

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

  • Reacties 1,2k
  • Aangemaakt
  • Laatste Reactie

Top Posters in dit Topic

Geplaatst

dus dan heb je binnekort een tp ? ik mag maandag voor een echo liantje dan hoor ik of bij mij al goed eruit ziet

 

Verstuurd vanaf mijn SM-G901F met Tapatalk

Geplaatst

Spannend Lian!!!

 

Ik werd al voor twee uur gebeld. Niet zwanger. Nou wachten tot ik ongesteld wordt een dan komende maand terug naar de arts om te bespreken wat we de volgende keer gaan doen.

Geplaatst

ooo balen joh maite :(:( hoe voel je je ? je had 1 embryo toch ? dus moet je weer beginnen met stimuleren?

 

Verstuurd vanaf mijn SM-G901F met Tapatalk

Geplaatst

1 embryo ja. Dus moet inderdaad weer opnieuw beginnen. Maar hoe en wat zal ik wel gaan horen van de arts binnenkort.

 

Ik voel me nu ff kl*te maar dat komt wel weer goed.

Geplaatst

ja snap ik:( voelde voor mij ook echt kut maar na nachtje slapen keek ik weer vooruit en richt ik me daar maar weer op! stay strong! sterkte

 

Verstuurd vanaf mijn SM-G901F met Tapatalk

Geplaatst

Dat is ook zo. De dag van de uitslag is gewoon zwaar k*t. Vandaag is het nog moeilijk hoor maar ik kijk wel weer vooruit. Wil nu gewoon eerst ongesteld zijn zodat we weer verder kunnen.

Geplaatst

Echt balen Maite als ik het goed begrijp geen cryos? Gaan ze een ander stimulatie hormoon gebruiken?

Ik heb morgen weer echo. We hadden nog 5 eitjes 4 matige en 1 slechte we rekenen er niet op dat het wat word maar niet geschoten is altijd mis zeggen ze toch

 

 

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Geplaatst

oww balen Maite.. echt klote probeer voor uit te kijken weet dat vaak moeilijk is maar we moeten he.

 

net weer een echo gehad.

dag 43e nog geen menstruatie gehad.

follikel is eindelijk weg links maar nu zagen ze vanmorgen rechts een nieuwe zitten dus moet zondag en dinsdag terug komen en dan misschien volgende week toch een tp echt raar soms hoe een lichaan werkt van binnen.

baarmoederslijmvlies was nu 9mm.

dus hoef ik geen medicatie te gebruiken mits dese follikel ook weer groter dan 3 cm wodt dan wordt het toch weer wachten op de menstruatie en aan de medicatie voordat ik een tp krijg.

Geplaatst

@ Marjon

Hoe kan het dat je niet ongesteld word aangezien je baarmoederslijmvlies wel dikker word

 

 

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Geplaatst

Hallo allemaal ik heb iui behandeling ik heb vorig jaar 3 x gehad en geen succes toen zijn we er ma even mee gestopt nu afgelopen zaterdag heb ik mijn inseminatie weer gehad de volgende dag kreeg ik heel erge pijn in mijn buik dacht misschien hoort het er hij ma de dag er na had ik nog zo veel pijn toch ma even na zieke huis gegaan tot mijn groots verbazing kwamen ze er achter dat ik een overstimulatie-ohss heb. Nu was mijn vraag of een van jullie dat ook hebt gehad bij een iui behandeling op internet kon ik het alleen vinden als je ivf/icsi hebt gehad mvg

Geplaatst

Hoi Piene

Mijn arts pakt mijn dossier erbij en daar staat alles in maar ook een brief van Zwolle waar het in vermeld staat.

Follikels die maak je aan met de stimulatie hormoon ze zeggen ook eitjes in de groei.

Ik moet morgen pregnyl spuiten donderdag hoor ik of er cryos zijn zo ja dan vrijdag terug plaatsing heel spannend

 

 

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Geplaatst

o zo bedoel je:) spannend!! ik ga maandag voor echo dan hoor ik meer!! dan ga ik gelijk eens vragen over de kwaliteit van mn cryos

 

zit nu al aan 4 tabltten estrofem en ben toch een partij moe het is eigenlijk niet leuk meer zo :( weet dat ik moet doorzetten maar hier na echt even maandje geen medicijnen want pfff

 

Verstuurd vanaf mijn SM-G901F met Tapatalk

Geplaatst
hoi ladymeissie, ik heb nooit iui gehad:) wel overstimulatie :/Verstuurd vanaf mijn SM-G901F met Tapatalk
Oké had jij ook zo veel pijn dit is me eerste x en weet niet echt wat me over komt haha
Geplaatst

nee verschrikkelijk zat heel de tijd op randje van opgenomen worden mn bloed was veel te dik , kon alleen maar overgeven en voelde me echt doodziek, elke dag moest ik bloedprikken en als mn waarde nog slechter zou worden moest ik blijven :/ verschrikkelijk was dat bah maar goed ben ik leef nog hahahah

 

Verstuurd vanaf mijn SM-G901F met Tapatalk

Geplaatst

verschrikkelijk Piene..pff

Liantje spannend ga voor je duimen.

 

17 mei was mijn follikel in een natuurlijke cyclus 2.8mm 18 mei 3 cm dus kreeg geen tp omdat ze dat boven de 3 cm een kieste noemen. nu is dat eitje dus gekrompen en erg laat geknapt (afgelopen week een x ) maar in eens zit er nu aan de andere kant een eitje. hun antwoord oo mijn vraag hoe dit kan was dan ook : helaas kunnen we niet altijd overal antwoord op geven maar jou lichaam van binnen spreekt de waarheid en daar zit een goede follikel ddus daar kijken we naar al heb je 60 dagen geen menstruatie dat maakt allemaal niets zei ze. vreemd he maja morgen vroeg weer terug ben benieuwd

Geplaatst

Spannend allemaal ik moet vanavond spuiten ben best zenuwachtig al weer zolang geleden dat ik heb gespoten gelukkig is het maar een keer.

 

 

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Geplaatst

ja was ook echt blij dat van spuiten even af ben! snap het maar idd 1 keer dat kun je wel!! :)

 

Verstuurd vanaf mijn SM-G901F met Tapatalk

Geplaatst

de follikel is helaas niet gaan groeien dus geen goede nu moet ik toch wachten op mijn menstruatie die maar niet komt. was even weer een teleurstelling. zodra mijn menstruatie er is beginnen met de hormonen slikken. en dan gegarandeerd fag 19 een tp. wachten wachten dus :(

 

en hoe ging het spuiten vanavond?

Geplaatst

balen marjon:( moet je dan ook progynova en die andere tabletten?

 

 

 

Verstuurd vanaf mijn SM-G901F met Tapatalk

Geplaatst

Echt baken Marjon hopen dat je nu een keer ongesteld word.

Spuiten ging goed vond het wel even weer griezelig plekje is behoorlijk gevoelig was dat al weer helemaal vergeten.

 

 

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.




  • Berichten

    • Hoi allemaal, Wij zijn vier masterstudenten Klinische Psychologie aan Tilburg University en doen onderzoek naar hoe vrouwen hun zwangerschap beleven, zowel op psychosociaal als seksueel vlak. Zwangerschap wordt vaak neergezet als iets alleen maar moois, maar veel vrouwen ervaren ook onzekerheden, veranderingen in welzijn, relatie- of intimiteitsvragen. En juist daar is nog verrassend weinig onderzoek naar gedaan. Daarom zijn wij op zoek naar vrouwen (18+) die op dit moment zwanger zijn, zowel na een spontane zwangerschap als na IVF, IUI of ICSI, en die de Nederlandse taal goed beheersen. Het invullen van de vragenlijst duurt ongeveer 30–40 minuten en is volledig anoniem. Je kunt op elk moment stoppen of vragen overslaan. 💻 Meedoen kan via deze link: https://tilburgss.co1.qualtrics.com/jfe/form/SV_eXUeNCATdqLcOeW?Q_CHL=qr Met jullie deelname helpen jullie om meer kennis te verzamelen over hoe vrouwen hun zwangerschap écht ervaren – zodat professionals in de toekomst beter kunnen aansluiten bij wat er speelt. Heb je vragen? Dan mag je altijd mailen naar: Welzijntijdenszwangerschap@tilburguniversity.edu Alvast heel erg bedankt 🤍 Maaike  Namens de onderzoeksgroep Jij en je Zwangerschap Tilburg University   ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Het onderzoek is goedgekeurd door de Ethics Review Board van Tilburg University (TSB_RP1810). Deelname is vrijwillig en volledig anoniem. Deelnemers vullen online vragenlijsten in (ongeveer 30–40 minuten) en kunnen op elk moment stoppen of vragen overslaan
    • Good morning ladies, does anybody here have some feedback and experience doing ICSI at LUMC? What are the questions and test that I should ask for in the first appointment? We have already done ICSI for multiple years (at AMC and C&C), now LUMC will be our last possible round, so I want to be as prepared as possible. Many thanks!
    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
  • Topics

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden