Ga naar inhoud

Aanbevolen Berichten

Geplaatst

Hey Ink! Spannend en dus moeilijk voor je. Het kunnen echt heel goed innestellingstoestanden zijn, zowel t beetje bloedverlies als dat onderbuik gevoel. Zowel deze x als de vorige keer had ik t gevoel ongi te moeten worden, zeurderig zeg maar. Dat lees je ook heel veel, dus zou zeggen: hou hoop! De test is niet voor niets positief en je bent over tijd! Nu lekker doorgroeien!

sterkte meis,

Lfs evelyn

  • Reacties 797
  • Aangemaakt
  • Laatste Reactie

Top Posters in dit Topic

Geplaatst

spannend fren :) goed voor je dat je het nu begint te geloven...duurde bij mij idd ook heel lang, zelfs na de bloedtest van het zh...pas sinds ik misselijk begin te worden denk ik..."ja, ben echt zwanger'

Geplaatst
Ik ben van het bankje gevallen auw auw... Ben

Net ongesteld geworden..

 

Ohneeee! Wat KL*&^TE.

Sterkte ermee en hopelijk straks genieten van je vakantie!

 

lfs

Geplaatst
Ik heb 1 test van kruidvat met paarse dop en 1 cleaur blue met tijdsindicator .. dus die cb is niet zo betrouwbaar?

 

En weet iemand of je door de utrogestan heen ongesteld wordt als je niet zwanger bent?

 

Ik werd beide keren gewoon ongesteld met de utrogestan bolletjes.

Gast Kinderwens7
Geplaatst

Zooo wat is er al weer veel geschreven en gebeurd!

Van harte voor de positief testers en sterkte mijn baby!! Arme jij....wat naar dit nieuws! Stonden we toen ook samen op het wachtbankje van april?

 

W.b. de bolletjes; ik werd ook wel ongesteld terwijl ik ze nog gebruikte...

Geplaatst

Ik heb vorig jaar 2 cryo's teruggeplaatst gekregen....bolletjes gebruikt maar toch ongesteld geworden dacht ik, had een test gedaan en die was op dat moment negatief.

Dus wij door naar de volgende tp, kwam ik in het ziekenhuis voor een echo om te kijken of de tp door kon gaan bleek ik toch echt wel zwanger te zijn! In het begin van 2 maar helaas was er op de echo geen hartactiviteit te zijn bij de ene. Uiteindelijk ben ik vorig jaar bevallen van een zoontje.

Maar zo zie je maar....buikpijn en bloedverlies, dacht dus ongesteld te zijn maar achteraf bleek het de innesteling te zijn geweest (alleen zo voelde het niet en zo zag het er ook niet uit)

Geplaatst
Ik heb vorig jaar 2 cryo's teruggeplaatst gekregen....bolletjes gebruikt maar toch ongesteld geworden dacht ik, had een test gedaan en die was op dat moment negatief.

Dus wij door naar de volgende tp, kwam ik in het ziekenhuis voor een echo om te kijken of de tp door kon gaan bleek ik toch echt wel zwanger te zijn! In het begin van 2 maar helaas was er op de echo geen hartactiviteit te zijn bij de ene. Uiteindelijk ben ik vorig jaar bevallen van een zoontje.

Maar zo zie je maar....buikpijn en bloedverlies, dacht dus ongesteld te zijn maar achteraf bleek het de innesteling te zijn geweest (alleen zo voelde het niet en zo zag het er ook niet uit)

 

Wauw, dat geeft hoop!

Geplaatst
Ik ben van het bankje gevallen auw auw... Ben

Net ongesteld geworden..

 

Pff meis heel veel sterkte!!

 

Ik zit mezelf hier een klein beetje gek te maken, ik zie bij elk verschijnsel een teken van zwangerschap.. mijn god wat doe ik mezelf aan!

Geplaatst

Ik heb de nacht weer overleefd met slechts een inlegkruisje, dus het is nog niet echt doorgezet. Ook nog een test er tegen aan gegooid en die was weer positief, dus sja, wat er van te denken?

Geplaatst

Ink, volgens mij ben je gewoon zwanger!! Ik heb afgelopen maandag ook oud bloedverlies gehad 's nachts. En ik was ook behoorlijk in paniek. het zette bij mij ook niet door en ik teste afgelopen donderdag ook positief. Ik had gister niet getest, maar voelde ook niet veel. Dus toen ik vannacht wakker werd (ik weet niet of dat er bij hoort, maar ik ben steeds zoooo vroeg wakker) heb ik er weer een test tegenaan gegooid omdat ik me zorgen maakte omdat ik me niet zwanger voel. Positief gelukkig! We zijn denk ik allemaal pas opgelucht als we de echo zien. Wat een stress niet?

Geplaatst

Bedankt voor jullie reacties! Kinderwens klopt

Ik heb op bankje van april.mei. Juni gezeten...

3 keer een mooie tp maar dat zegt niks helaas..

 

Ink zet hem op meid!

Geplaatst

oh mijn baby....heb echt heel hard geduimd voor je hoor, helaas zonder resultaat :( heel veel sterkte.

 

ink...je bent gewoon echt zwanger meid...met alle onzekerheden erbij :) maar ik begrijp dat het supermoeilijk is en heel onzeker, zeker met bloedverlies....hoop dat je snel je zekerheid hebt, echo weet je natuurlijk nog niet?

 

roxanne.....ik ken de moeilijkheid van wachten wel, wij allemaal....en er zitten wat vroegtesters tussen (volgens mij het merendeel wel, hihi) maar het blijft gewoon afwachten en spannend *knuffel*

Geplaatst

Vriendin van mij vorige maand laatste cryo teruggeplaatst. 3 positieve testen en n week bloedverlies. Vorige week echo. Zwanger! Met kloppend hartje en al. Houd hoop! Het kan echt! X

Geplaatst

@ Noi dat is geweldig :)...ik heb er twee weken last van gehad,

gelukkig vandaag geen rozige afscheiding of bloed te zien,

(tja het komt en gaat maar gelukkig vandaag helemaal geen kleurtje)

blijf de hoop houden...maar de angst is sterker...

Geplaatst

Marie- wat fijn te lezen dat je vandaag niets hebt! Jij had het al 2 weken toch? Bij mij is het eind van deze middag wat erger geworden. Fel rode afscheiding nu. En nog steeds ook die zeurderige pijn... Dinsdag zh bellen en dan hopelijk echo plannen... Jij hebt m a.s. wo toch? Het nieuws van Noi geeft ook wel were wta hoop vind ik...

Geplaatst
oh mijn baby....heb echt heel hard geduimd voor je hoor, helaas zonder resultaat :( heel veel sterkte.

 

ink...je bent gewoon echt zwanger meid...met alle onzekerheden erbij :) maar ik begrijp dat het supermoeilijk is en heel onzeker, zeker met bloedverlies....hoop dat je snel je zekerheid hebt, echo weet je natuurlijk nog niet?

 

roxanne.....ik ken de moeilijkheid van wachten wel, wij allemaal....en er zitten wat vroegtesters tussen (volgens mij het merendeel wel, hihi) maar het blijft gewoon afwachten en spannend *knuffel*

 

Dank je wel.. vandaag geen bespeuring van ongi krampen of bloed.. meestal heb ik 2 dagen van te voren.. flink wat buikpijn wat mij zegt dat me ongesteldheid er aan komt.. maar nu niets.. wel s avonds last van me "onderrug"..

 

Ik wil morgen testen, maar doe het geloof ik maar niet..:nerves:

Geplaatst

hé bha ink, daar schrik je zeker van ,vooral als je rood bloed ziet,

ik hoop dat het niets ernstigs is en dat het verder goed verloopt,

ik blijf voor je duimen en hopen...ja ik had er 2 weken last van maar

ben nog steeds angstig ik denk ook zolang wij en de meeste hier ons eerste echo

nog niet hebben gehad, die angstig gevoel zullen houden,

gelukkig hebben we hier ook steun aan mekaar en die het begrijpen wat we mee maken.

Geplaatst

Ik heb vanmorgen getest en was negatief...ben bang dat ik van het bankje ga vallen..

morgen de officiele testdag, dan nog maar een keer testen maar ik ben er bang voor....toch hou ik moed.

 

alle andere meiden met onzekerheid ...ik denk aan jullie

Geplaatst

oh eertje, hoop het ook zo voor je...zal hard duimen.

 

inkie....wat vreselijk onzeker is het bij jou zeg...bah...denk ook aan jou en duim dat alles gewoon goed is en dat je gewoon een van die vrouwen bent die bloed tijdens.....

 

en roxan....je kan het doen als je echt ongeduldig bent, zeker als het zo'n goedkope test is....als ie negatief is dan kan je in ieder geval weer een paar dagen door ipv jezef gek maken, althans...dat vond ik dan, maar er zijn ook genoeg meiden die het echt niet doen hoor....doe wat je goed lijkt :)

 

de rest van de dames...blijf aan jullie denken en duimen en..en..en..en...

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.




  • Berichten

    • Hoi allemaal, Wij zijn vier masterstudenten Klinische Psychologie aan Tilburg University en doen onderzoek naar hoe vrouwen hun zwangerschap beleven, zowel op psychosociaal als seksueel vlak. Zwangerschap wordt vaak neergezet als iets alleen maar moois, maar veel vrouwen ervaren ook onzekerheden, veranderingen in welzijn, relatie- of intimiteitsvragen. En juist daar is nog verrassend weinig onderzoek naar gedaan. Daarom zijn wij op zoek naar vrouwen (18+) die op dit moment zwanger zijn, zowel na een spontane zwangerschap als na IVF, IUI of ICSI, en die de Nederlandse taal goed beheersen. Het invullen van de vragenlijst duurt ongeveer 30–40 minuten en is volledig anoniem. Je kunt op elk moment stoppen of vragen overslaan. 💻 Meedoen kan via deze link: https://tilburgss.co1.qualtrics.com/jfe/form/SV_eXUeNCATdqLcOeW?Q_CHL=qr Met jullie deelname helpen jullie om meer kennis te verzamelen over hoe vrouwen hun zwangerschap écht ervaren – zodat professionals in de toekomst beter kunnen aansluiten bij wat er speelt. Heb je vragen? Dan mag je altijd mailen naar: Welzijntijdenszwangerschap@tilburguniversity.edu Alvast heel erg bedankt 🤍 Maaike  Namens de onderzoeksgroep Jij en je Zwangerschap Tilburg University   ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Het onderzoek is goedgekeurd door de Ethics Review Board van Tilburg University (TSB_RP1810). Deelname is vrijwillig en volledig anoniem. Deelnemers vullen online vragenlijsten in (ongeveer 30–40 minuten) en kunnen op elk moment stoppen of vragen overslaan
    • Good morning ladies, does anybody here have some feedback and experience doing ICSI at LUMC? What are the questions and test that I should ask for in the first appointment? We have already done ICSI for multiple years (at AMC and C&C), now LUMC will be our last possible round, so I want to be as prepared as possible. Many thanks!
    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
  • Topics

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden