Ga naar inhoud

Wachtbankje augustus 2.0


Aanbevolen Berichten

  • Reacties 704
  • Aangemaakt
  • Laatste Reactie

Top Posters in dit Topic

Geplaatst
Morning ladies, ik ben vroeg omdat mijn vriend 06.00 uur moest beginnen.

 

Dit is het resultaat geworden. Ik twijfel niet meer. Hij is niet extreem donkerder, maar zie wel verschil. Nu eerst de 12 weken doorheen komen voordat ik het aan anderen ga vertellen. Hoop dat ik jullie weer moed heb gegeven. Iedereen bedankt voor de support. 2355aa194643877f821f0ef66761f65a.jpg

 

Gefeliciteerd Ash!

 

 

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Geplaatst

[ATTACH=CONFIG]6343[/ATTACH]

 

Gelukkig mogen we meteen door en alles is weer in huis.

Nu wachten tot vokgense menstruatie, over ruim 2weken. En dan beginnen met de pil.

 

We hadden een goede eerste ivf ronde gehad, alles was goed gegaan. Behalve dat ik niet zwanger ben natuurlijk. Dus geen reden voor vedere onderzoeken of aanpassingen.

Wij gaan meedoen met de studie assisted hatching.

 

Voor nu blij dat we weer gewoon verder kunnen.

Geplaatst
[ATTACH=CONFIG]6343[/ATTACH]

 

Gelukkig mogen we meteen door en alles is weer in huis.

Nu wachten tot vokgense menstruatie, over ruim 2weken. En dan beginnen met de pil.

 

We hadden een goede eerste ivf ronde gehad, alles was goed gegaan. Behalve dat ik niet zwanger ben natuurlijk. Dus geen reden voor vedere onderzoeken of aanpassingen.

Wij gaan meedoen met de studie assisted hatching.

 

Voor nu blij dat we weer gewoon verder kunnen.

Dat is fijn... Nog even geduld en genieten van je hormoonvrije tijd... Succes in ieder geval!

 

Verstuurd vanaf mijn F8331 met Tapatalk

Geplaatst
[ATTACH=CONFIG]6343[/ATTACH]Gelukkig mogen we meteen door en alles is weer in huis.Nu wachten tot vokgense menstruatie, over ruim 2weken. En dan beginnen met de pil.We hadden een goede eerste ivf ronde gehad, alles was goed gegaan. Behalve dat ik niet zwanger ben natuurlijk. Dus geen reden voor vedere onderzoeken of aanpassingen.Wij gaan meedoen met de studie assisted hatching.Voor nu blij dat we weer gewoon verder kunnen.
Pino heel veel succes met de volgende poging! Nog heel even ontspannen en dan er weer tegenaan! 🤗😚
Geplaatst
Wat fijn voor je Pino...zitten we hopelijk dadelijk op hetzelfde bankje 😉
Hoi dames! Iemand bekend met stemmingswisselingen van de utrogestan? Huilen en soms snibbig? Bah! Ik voel verder helemaal niks. Dit was pas dag 1 🙁. Ik moet nog zo lang....
Geplaatst

Thanks dames!

@evi en yvvje, kom dan ws hakf oktober ergens uit voor punctie/tp. Dus hopelijk wordt oktober een vruchtbare maand 🙏

 

@christel, stemmingswisselingen herkenik vooral uit de iui periode. Bij de ivf zit er zoveel in je lijf, dat mijn lijf eraan gewend lijkt te raken. Maar het kan ook zekervan de ustrogan komen. Maar ook zeker door de spanning, emoties, het wachten etc.

Hopelijk wordt is het uiteindelijk allemal waard,🍀

Geplaatst

heeej meiden, ik was er even tussenuit gegaan om even bij te komen van de niet geslaagde terugplaatsing en het even een plekje te geven.En dan lees ik het geweldige nieuws gan Ash!! Gefeli, wat heerlijk!!En wat geeft dat weer moed om vertrouwen te krijgen in dit soms eindeloos lijkende traject. Geniet ervan meis!En Danlon ook in t staartje met butterfly. Spannend zeg!Ik heb zaterdag weer een echo en kijk er echt tegenop, hebben jullie het ook dat je een soort hekel aan de kliniek/ziekenhuis begint te krijgen als je er maar weer naartoe terug moet?Nou ja het is voor een zeer goed doel en ik ga weer duimen voor iedereen op de bank😘

Geplaatst

He Kims, begrijpelijk. Ik denk dat iedereen wel eventjes een moment heeft dat ze even afstand wil nemen. Gaat het goed met je?

 

Ik moet eerlijk zeggen dat ik er eigenlijk niet echt last van heb dat ik eem hekel aan het ziekenhuis heb. Ik heb vooral een hekel aan de rit er naartoe

 

Heel veel succes straks als je weer kan beginnen!

 

Verstuurd vanaf mijn SM-G930F met Tapatalk

Geplaatst
He Kims, begrijpelijk. Ik denk dat iedereen wel eventjes een moment heeft dat ze even afstand wil nemen. Gaat het goed met je?Ik moet eerlijk zeggen dat ik er eigenlijk niet echt last van heb dat ik eem hekel aan het ziekenhuis heb. Ik heb vooral een hekel aan de rit er naartoe Heel veel succes straks als je weer kan beginnen!Verstuurd vanaf mijn SM-G930F met Tapatalk
Haha ja die rit ja... 😂Het gaat gelukkig wel weer! En blij dat we elkaar hier kunnen met die soms bizarre emoties die rondvliegen... hahaMet jou Poekie??Hoop dat we snel goeie berichten gaan krijgen allemaal.
Geplaatst

@kims dank je wel lieverd! snap heel goed dat je even tijd nodig hebt om alles te verwerken en een plaats te geven. Dit traject is ontzettend zwaar en emotioneel. Ik hoop inderdaad dat ik iedereen weer wat hoop heb gegeven. Het is voor mij ook nog echt onwerkelijk. Je verwacht het totaal niet. Ik probeer er voorzichtig van te genieten omdat ik weet dat er nog van alles mis kan gaan.

Geplaatst

@ash nee trok t vanmorgen niet meer... Dikke positief.. Mja denk ik weer komt vast door ovitrelle.. Dat kan volgens mij niet... Ongv 3000 eh gespoten vorige wk dinsdag... Ben bang haha

 

Verstuurd vanaf mijn F8331 met Tapatalk

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.




  • Berichten

    • Hoi allemaal, Wij zijn vier masterstudenten Klinische Psychologie aan Tilburg University en doen onderzoek naar hoe vrouwen hun zwangerschap beleven, zowel op psychosociaal als seksueel vlak. Zwangerschap wordt vaak neergezet als iets alleen maar moois, maar veel vrouwen ervaren ook onzekerheden, veranderingen in welzijn, relatie- of intimiteitsvragen. En juist daar is nog verrassend weinig onderzoek naar gedaan. Daarom zijn wij op zoek naar vrouwen (18+) die op dit moment zwanger zijn, zowel na een spontane zwangerschap als na IVF, IUI of ICSI, en die de Nederlandse taal goed beheersen. Het invullen van de vragenlijst duurt ongeveer 30–40 minuten en is volledig anoniem. Je kunt op elk moment stoppen of vragen overslaan. 💻 Meedoen kan via deze link: https://tilburgss.co1.qualtrics.com/jfe/form/SV_eXUeNCATdqLcOeW?Q_CHL=qr Met jullie deelname helpen jullie om meer kennis te verzamelen over hoe vrouwen hun zwangerschap écht ervaren – zodat professionals in de toekomst beter kunnen aansluiten bij wat er speelt. Heb je vragen? Dan mag je altijd mailen naar: Welzijntijdenszwangerschap@tilburguniversity.edu Alvast heel erg bedankt 🤍 Maaike  Namens de onderzoeksgroep Jij en je Zwangerschap Tilburg University   ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Het onderzoek is goedgekeurd door de Ethics Review Board van Tilburg University (TSB_RP1810). Deelname is vrijwillig en volledig anoniem. Deelnemers vullen online vragenlijsten in (ongeveer 30–40 minuten) en kunnen op elk moment stoppen of vragen overslaan
    • Good morning ladies, does anybody here have some feedback and experience doing ICSI at LUMC? What are the questions and test that I should ask for in the first appointment? We have already done ICSI for multiple years (at AMC and C&C), now LUMC will be our last possible round, so I want to be as prepared as possible. Many thanks!
    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
  • Topics

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden