Jump to content

Zou het nu dan eindelijk???


Recommended Posts

Posted

Hallo allemaal!

 

 

 

Ik heb op 1 febr een terugplaatsing gehad van 1 topembryo.

 

Eigenlijk mag ik a.s. dinsdag de 17e testen, maar afgelopen vrijdag de 13e hield ik het niet meer uit en heb ik een test gedaan en die kleurde meteen positief op!

 

Vanmorgen heb ik er weer een gedaan, en die kleurde weer meteen positief, en zelfs donkerder als die van vrijdag.

 

Ik heb wel vorige week zaterdag, 7 febr, wel nog pregnyl gezet.. Maar ik neem aan dat dat nu wel uit mijn lichaam is toch??

 

Zou ik nu mogen denken dat ik zwanger ben????

 

Ben niet ongesteld geworden tot nu toe, wel pijnlijke borsten, af en toe een beetje misselijk en moe.

 

 

 

Groetjes, Ïnge

Posted

Nee hoor aan de pregnyl kan het niet meer liggen dus... spannend, spannend!!

 

Zou wel heel gaaf zijn, nog meer goed nieuws hier :D

Posted

Dit lijkt mij duidelijk een zwangerschap!! GEFELICITEERD!!!

 

Wat mag jij dan laat testen? Misschien omdat het thuis is?

 

Ik heb ook de TP op 01-02 gehad, maar ik mocht al op 11-02 mijn bloed laten prikken.

 

 

 

Is wel onwijs leuk, want dan gaan we helemaal gelijk op met de zwangerschap!!

Posted

hoi allemaal!

 

 

 

Allereerst bedank voor jullie reacties!!!

 

Ik heb dan vandaag op de officiële testdatum nog maar een test gedaan, en die was weer hartstikke positief!!!!!!

 

Dus het is nu officieel... Ik ben zwanger!!!!! En ik ga er ook vanuit dat het goed blijft gaan!

 

Ben zooooooo verschrikkelijk blij!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

Groetjes, Inge

Posted

Wat top Inge.

 

Van harte gefeliciteerd meid!!

 

Lekker gevoel is de hè? Ik was (ben nog steeds) zo onwijs blij!!

 

 

 

Heb je al kwaaltjes? Ik alleen last van mijn buik.

 

Verder echt nog helemaal niet.

 

 

 

Heb je het ziekenhuis al ingelicht, want dan kan je natuurlijk een afspraak gaan maken voor de 1e echo.

 

 

 

Wij gaan dan helemaal samen op. Ik heb ook op 01-02 de TP gehad.

 

Wanneer was jouw eerste menstruatie dag? De mijn op 14-01, dus als ik dan doorreken kom ik uit op 21-10.

Posted

Dank je wel voor de felicitaties!!!

 

 

 

@Champietal: jij ook gefeliciteerd!!! Ik heb ook last van mn buik, net alsof er een steen inligt en mijn borsten doen superzeer. Verder ben ik savonds ook echt helemaal kapot en heel af en toe een vlaag van misselijkheid... Maar goed, dat hoort erbij he!

 

De eerste dag van mijn laatste menstruatie was 11 januari. En ik ben op mijn eigen verjaardag uitgeteld volgens mij. Tenminste jij bent 3 dagen later, en de 21e uitgeteld, dus ikke dan 24 oktober... Misschien dubbel feest!!

 

Op 10 maart heb ik mijn eerste echo!! Spannend!!!!

Posted

Jij bent dan drie dagen eerder dan mij. Ik de 14e en jij de 11e.

 

Dus dat zal dan 18 oktober zijn denk ik.

 

 

 

Spannend hè, die eerste echo!!

 

 

 

Ik heb echt helemaal geen last van mijn borsten en ook geen last van misselijkheid.

 

Alleen maar beter!!! Maar misschien komt dat nog wel.

 

 

 

Ga maar lekker genieten meid!!!

Posted

Hey Inge,

 

 

 

VAN HARTE GEFELICITEERD! Je zult wel helemaal in de wolken zijn!

 

 

 

Geniet ervan!

 

 

 

Liefs,

 

Jane

Posted

Hoi Inge,

 

 

 

Heel, heel, heel hartelijk gefeliciteerd met je zwangerschap! Eindelijk dan toch gelukt!

 

 

 

Dikke knuffel

 

 

 

Je ex-collega Natasja

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Posts

    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
    • Hi @Aisiya, Ik begin binnenkort met mijn tweede ronde IVF/ICSI! En ik ben 42... 🙂 Ben jij al begonnen of begin je ook binnenkort?  Ik heb mijn eerste ICSI behandeling gedaan 4 jaar geleden, met als resultaat een hele mooi dochter van nu bijna 3 jaar.  Toen heb ik veel steun gehad aan deze forum, en om verhalen te delen en lezen van andere die hetzelfde meemaken.  Het lijkt mij fijn om elkaar te ondersteunen! 
    • Ik begin binnenkort voor de tweede keer met IVF ./ ICSI en ik ben benieuwd of er andere zijn die ook beginnen of net zijn begonnen?  Ik heb 4 jaar geleden mijn eerst ICSI ronde gehad, met de resultaat een hele mooie dochter van bijna 3. 
  • Topics

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use