Ga naar inhoud

IUI-dames hangplek


Aanbevolen Berichten

Geplaatst

Ik droom nog even verder, want ik ben gisterenavond ongesteld geworden. Ik verwacht deze week bericht voor de ivf intake.

 

Mientje, er zijn leukere dingen dan wachtweken. Volgende week woensdag heb je volgens mij testdag? Nog even volhouden dus en afleiding zoeken.

 

Vlinder, ik ben benieuwd hoe het ervoor staat vandaag.

 

 

Groet van Ellie.

  • Reacties 4,4k
  • Aangemaakt
  • Laatste Reactie

Top Posters in dit Topic

Top Posters in dit Topic

Geplaatst

Ahhh jammer ellie!! Nou hopenlijk is met ivf snel raak.

 

Bedankt meiden voor jullie reactie, Ik moest vanmiddag dus naar ziekenhuis, ik had een eicel van 18mm, dus dat was prima zeiden ze.

Zeker zonder hormonen. Ik heb vanavond om 21:30 pregnyl gespoten (voelde ik bijna niks van gelukkig)

en woensdagmorgen om rond half 10 vind de iui plaats, echt mega spannend allemaal.

Ondanks dat ik weet dat de kans bestaat dat het niks word, ga ik er ontzettend positief in.

Als 2 x mislukt zal ik er wel anders over denken, maar dat zie ik dan wel.

 

En mientje, ben jij er veel mee bezig? mag jij gewoon thuis testen als je niet ongi word? SUCCES!!!!

 

Liefs, vlinder

Geplaatst

Hoi Allemaal,

 

Ik heb veel met jullie mee gelezen en wens jullie allemaal veel succes met de nieuwe poging.

En voor de mensen die een negatieve test hebben gehad Sterkte!

 

Ik heb vanochtend getest omdat ik nog niet ongesteld was en tot onze (mijn vriend was thuis) grote verbazing was hij POSITIEF!!!!

We zijn erg blij maar ook erg onzeker! Is wel erg spannend. Hopelijk gaat het deze keer goed!!!

 

Iedereen heel veel sterkte!

Ik blijf jullie natuurlijk volgen en hoop op goed nieuws!

 

Liefs. Begina

Geplaatst

Begina.....SUPER gewoon. Ik zal voor jullie duimen dat alles goed gaat!

 

Ben ook wel een beetje jaloers hoor! Maar inderdaad weer eens iemand met goed nieuws bij deze afdeling.

 

 

Groet van Ellie.

Geplaatst

O Begina, wat een goed nieuws!!Van harte gefeliciteerd.Kan wel geloven dat je het nog heel spannend vind!!Dit is toch wel de wens van velen denk ik.... 'gewoon' tussen door zwanger worden!!

Meid, hoe onzeker ook, geniet in ieder geval van de positieve test.

 

Vlinder; Spannend eej Woensdag!!Kzal aan je denken hor... moest je zelf spuiten??Val mee he?!!Ga Manlief mee?

 

Liefs

Geplaatst

Begina, wat geweldig!!!!!! Ontzettend gefeliciteerd. Spannend hoor.

 

Hier kabbelt alles een beetje voort, probeer nog steeds een beetje aan te komen, wat niet zo gemakkelijk is, mijn temperatuur schommelt ook nog steeds heel erg, vooral na de eisprong, dat baart me wel een beetje zorgen, als dat ook zo is bij de IUI, kan 't zaadje zich ook niet nestelen als ik te koud ben...

We gaan ergens in februari voor onze laatste poging IUI, kan daar nu al tegenop zien om weer hormonen te spuiten, maar moet misschien nog maar even genieten van hormoonvrij...

 

Iedereen succes met alles.

 

Liefs Nina

Geplaatst

Hoi,,

 

Ohhh Begina wat een mooi nieuws, van harte gefeliciteerd!! We duimen voor je dat alles goed mag gaan.

Geniet nu maar lekker van de positieve test hoor!!

 

Nou ik heb vanmorgen in bijzijn van manlief de eerste iui behandeling gehad, ging allemaal prima.

Ik mocht zelfs nog even naar de zwemmers kijken, ze noemde ze adhd zwemmers zoveel activiteit zat erin, dus....I hope soo!!

Vanmiddag ga ik relaxte en dan is nu wachten begonnen.SPANNEND!!!

 

Iedereen veel succes weer!! Liefs

Geplaatst

Vlindertje; k heb je al gemaild via hyves.... maar hier nogmaal..... hopelijk zwemmen ze dan ook de goeie kant op..... Spannend liefie.... k hoop écht dat het gaat lukken!! en dat we dan nog eens samen met n dikke buik bij mekaar op de bank mogen zitten (kijkend naar n fles mojito...haha....)

 

knuf

Geplaatst

He mensen, Bedankt voor alle lieve reacties.

 

Ik blijf giga voor jullie duimen..

 

Hier erg onzeker.. Steeds ongi krampen en heb daar een dubbel gevoel over.

Ik ga jullie verhalen zeker nog lezen en hopelijk komt iemand me snel volgen!!!

 

Liefs Begina

Geplaatst

Hoi Begina,

Ik wist zéker dat ik ongesteld moest worden door alle krampen die ik had. En ik was toch echt helemaal harstikke zwanger! En inmiddels loopt 'the new ruler' hier hartstikke trots door de box met 8 maanden! Dus het zit vast allemaal goed!!!

Geniet ervan!

Jeanine

Geplaatst

@ Begina,

Ook ik kan je wat dat betreft een hart onder de riem steken. De eerste 2 weken (tot ongeveer 6/7 weken zwanger had ik ook veeel buikpijn.

Echt alsof ik ongesteld moest worden maar de gyn vertelde dat dit waarschijnlijk mijn darmen waren en ik hoefde me geen zorgen te maken. Het was soms echt verschrikkelijk ik werd er 's nachts gewoon wakker van.

Je bent hartstikke zwanger meid en het komt helemaal goed!

xxx

Geplaatst

Hoi Mensen,

 

Bedankt voor alle lieve berichten. Ik ben donderdag toch naar de gyn gegaan omdat ik toch wel echt last kreeg.

Ik was bang voor een bbz maar gelukkig kon ze meteen een goede vruchtzakje zien in de baarmoeder. Ben erg opgelucht.

Maar goed het blijft natuurlijk super spannend tot 12 weken. Hoop dat alles goed gaat.

 

Ik hoop zo dat jullie snel allemaal volgen!!! Het is jullie zo gegunt!

Sterkte allemaal en ik blijf jullie volgen!!!

Liefs

Geplaatst

Hoi Begina,

 

Lees het net pas, wat een geweldig nieuws.

Fijn dat je snel bij gyn kon komen en zelf heb kunnen zien dat het WEL goed is.

Nu snel die 3 maanden door komen!

 

Tweety83,

Hoop voor je dat het een beetje meegevallen is vandaag.

 

Vlindertje24,

Wanneer mag jij gaan testen?

 

Liefs van mij

Geplaatst

Hallo,

 

Mientje, ik mag rond 8 december testen!! en jij?

Spannend ej, ik zal blij zal als zover is, denk jij er veel over na? en voel jij wat?

Gelukkig bijna in de 2de ww!!!!!

 

liefs...

Geplaatst

Hoi,

 

Ik mag woensdag gaan testen,

Heb niet zo'n goed gevoel erbij maar ben toch wel benieuwd.

Voel lichamelijk nl niets maar ben ook nog niet ong dus dat is ook niet verkeerd nee.

Spannend he bij jou ook en idd bijna in de 2e ww jij.

Succes hoor.

 

Liefs

Geplaatst

Hoi,,

 

Ja vind ook echt mega spannend!! ik test dan precies een week naar jou.

Ik kan er niks over zeggen, ik voel af en toe kleine krampjes in me buik, dat maakt me wel ongerust.

Verder kan ik er geen pijl op trekken, voel me gewoon net als anders!!

En als ik dan lees dat iedereen er zolang overdoet, zakt de moed me in de schoenen.

Maar goed laten we positief blijven!!

 

Nou heel veel succes en sterkte, ik zal voor je duimen!!!

Geplaatst

Hoe ist Mientje, heb je al getest?

T is mij vies, heel vies tegen gevallen hor, de punctie, k hoop dat jullie dat niet mee hoeven te maken....

Maar tis voor t goeie doel; had 14 eitjes....dus dat is een mooi resultaat!!

Morgen hoor ik meer (hoeveel er bevrucht zijn enzo.)

 

Vlindertje; niet de moed laten zakken meis, je hoeft nu ook nog niks te voelen, als je om je heen leest, ervaren de meeste het juist alsof het mislukt is, en of ze ongi moeten worden.

Suc6 nog met wachten!!

 

liefs

Geplaatst

Hoi Hoi,

 

Nou ik mocht vanmorgen testen maar helaas.

Ben alleen nog steeds niet ongi dus kan nog geen contact opnemen voor een volgende poging.

 

Kriskras, was jij net niet op het forum;hoop dat jij het bent iig.

 

Vlindertje24, hopelijk valt de test wel goed uit bij jou, gun het je inwijs.

 

Liefs Monique

Geplaatst

Heejj Mientje,

 

Ahhhh jammer joh!! hoopte het zo voor je.

Pfff nou ik nog, spannend hoor!! Voelde jij ook niks aan je lichaam de afgelopen weken?

Nou sterkte weer met het verwerken.

 

Arme tweety, was het zo vervelend, heftig man!! Word spannend voor jullie morgen, ga aan jullie denken hoor.

HEEL veel succes.

 

Liefs vlinder!!!

Geplaatst

Hoi Tweety,

Morgen hopelijk goed nieuws na je telefoontje.

 

Kriskras,

Ik bedoel in de shoutbox.

 

Vlindertje,

Thanx voor je sterkte, maar het wil niets zeggen voor jou dat je niets voelt, duim echt voor je.

 

Liefs Mientje

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.




  • Berichten

    • Hoi allemaal, Wij zijn vier masterstudenten Klinische Psychologie aan Tilburg University en doen onderzoek naar hoe vrouwen hun zwangerschap beleven, zowel op psychosociaal als seksueel vlak. Zwangerschap wordt vaak neergezet als iets alleen maar moois, maar veel vrouwen ervaren ook onzekerheden, veranderingen in welzijn, relatie- of intimiteitsvragen. En juist daar is nog verrassend weinig onderzoek naar gedaan. Daarom zijn wij op zoek naar vrouwen (18+) die op dit moment zwanger zijn, zowel na een spontane zwangerschap als na IVF, IUI of ICSI, en die de Nederlandse taal goed beheersen. Het invullen van de vragenlijst duurt ongeveer 30–40 minuten en is volledig anoniem. Je kunt op elk moment stoppen of vragen overslaan. 💻 Meedoen kan via deze link: https://tilburgss.co1.qualtrics.com/jfe/form/SV_eXUeNCATdqLcOeW?Q_CHL=qr Met jullie deelname helpen jullie om meer kennis te verzamelen over hoe vrouwen hun zwangerschap écht ervaren – zodat professionals in de toekomst beter kunnen aansluiten bij wat er speelt. Heb je vragen? Dan mag je altijd mailen naar: Welzijntijdenszwangerschap@tilburguniversity.edu Alvast heel erg bedankt 🤍 Maaike  Namens de onderzoeksgroep Jij en je Zwangerschap Tilburg University   ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Het onderzoek is goedgekeurd door de Ethics Review Board van Tilburg University (TSB_RP1810). Deelname is vrijwillig en volledig anoniem. Deelnemers vullen online vragenlijsten in (ongeveer 30–40 minuten) en kunnen op elk moment stoppen of vragen overslaan
    • Good morning ladies, does anybody here have some feedback and experience doing ICSI at LUMC? What are the questions and test that I should ask for in the first appointment? We have already done ICSI for multiple years (at AMC and C&C), now LUMC will be our last possible round, so I want to be as prepared as possible. Many thanks!
    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
  • Topics

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden