Ga naar inhoud

Eiceldonatie Stichting Geertgen of Spanje?


Aanbevolen Berichten

Geplaatst

Hey meiden,

 

 

 

Hoe gaat het met jullie en natuurlijk met jullie wonder voelen jullie je goed ( natuurlijk afgezien de bij behorende kwalen)

 

Wat zal het lang duren voor jullie zeg dat wachten op de eerste echo echt vreselijk!

 

Ik blijf jullie wel volgen hoor ben veelste benieuwd hoe het met jullie verder gaat en natuurlijk wat het gaat worden:))

 

 

 

Ik hoop jullie snel te kunnen volgen met geweldig nieuws.

 

 

 

Liefs en een dikke knuffel

  • Reacties 456
  • Aangemaakt
  • Laatste Reactie

Top Posters in dit Topic

Geplaatst

hee chantal

 

 

 

Hier idd kwaaltjes

 

vaak misselijk niet spugen, soms voel ik mijn buik, snel moe, af en toe hongerig.

 

 

 

Vanochtend nog een test gedaan, ik had er nog 1 liggen, ik had er nl 2 gekocht van de kv.

 

en die was super vet positief!

 

Had ook niet anders verwacht, voel me ook zwanger!!

 

 

 

En deze weken naar de echo toe duren echt heel lang nog 2 weken vreselijk, het gaat zo langzaam! pfff

 

 

 

Het geslacht kunnen ze pas zien bij de 20 weken echo.

 

maar ik wil het niet weten, ik vind zoiets bij de bevalling horen of het een jongen of meisje is en we kunnen tegenwoordig al zo veel weten, laat dit gewoon een leuke verrassing zijn!

 

 

 

Liefs Claudia

Geplaatst

Hey meiden,

 

 

 

Wij zijn ondertussen in week 31 aanbeland en ik hoop het nog minimaal 6 weken vol te houden. Maar..... de buik groeit nu goed door waardoor het niet gemakkelijker wordt om vol te blijven houden.

 

 

 

Sorry voor mijn 'geklaag', ik wil niemand kwetsen hoor! Ik voel me echt ontzettend gezegend met deze zwangerschap!

 

 

 

Gisteren de ledikantjes bij Ikea gekocht met leuke dekentjes en bijbehorende hemeltjes. Hopelijk zijn we dit weekend een stuk verder met de jongenskamer. Geen idee of we het nog redden met het behang, maar ja da's toch een wat mindere prio dan de bedjes e.d.

 

 

 

Hoe gaat het verder met jullie?!/?

 

 

 

Greetzzzzz,

 

Elena.

 

 

 

O ja, ik plaats ook weer even wat foto's van mijn 31-weken buik op het forum. Niet schrikken he?!

Geplaatst

Ha dames,

 

 

 

Hier gaat het eigenlijk ook wel goed. Op de soms onzekere momenten na. Heb sinds zaterdag eigenlijk geen bloeding meer gehad en da's natuurlijk wel positief !!! :-)))) Had maandag voor de zekerheid nog even naar Geertgen gebeld en het enige wat ze me konden zeggen is dat we maar af moesten wachten. Het kon zowel positief als negatief zijn. Jullie snappen natuurlijk wel dat het wachten nu wel erg lang duurt tot die aller eerste echo, pffff... Nog maar ruim 1 week. :-)

 

 

 

Verder heb ik nog wel last van vage kwaaltjes, al zijn het iets andere als vorige week en dat maakt me natuurlijk weer onzeker. M'n borsten doen nog steeds zeer, vooral 's avonds/'s nachts. Ben een paar nachten heel slecht in slaap kunnen vallen en moest eruit om te plassen. Terwijl ik daar anders echt nooit last van heb. En heb helemaal geen trek in eten. Zit snel vol en wordt er zelfs een beetje misselijk van. Vooral avondeten wil niet echt naar binnen. M'n man vat al deze klachten maar positief op, meer kunnen we op dit moment toch niet doen. Heb van de week voor m'n eigen gerustheid ook nog 2 testen gedaan. Weet dat het misschien niks uithaalt omdat mocht ik een miskraam (event. missed abortion) hebben gehad dan zit het hcg hormoon natuurlijk nog in m'n lichaam. Maar was wel een geruststelling dat de kruidvat test 's avonds laat nog een heel duidelijke donkere plus liet ziet en de volgende ochtend de clear blue digitale test 3+ zei. Nu maar wachten tot volgende week.

 

 

 

Chantal, jij hebt morgen je evaluatie gesprek. Heel veel succes, ben erg benieuwd !

 

 

 

Suze, jij al last van kwaaltjes ?

 

 

 

Liefs,

 

Ilona

 

 

 

Ps: Elena, waar kunnen we je foto's bekijken. Had vanmorgen al even gezocht en niks kunnen vinden. Ben namelijk erg benieuwd, hoor. :-)

Geplaatst

Hoi hoi

 

Hier gaat t ook goed hoor.. ben natuurlijk super onzeker, zo bang dat het toch mis zal gaan. Wat dat betreft durf ik ook niet te uitbundig blij te zijn, te bang dat het me weer afgenomen wordt.. De echo zal de 22e meer laten zien, super spannend!

 

 

 

Verder voel ik me nog goed, ik ben s avonds wel moe, maar dat kan ook nog komen omdat ik vorige week zo half was. Wel heb ik net als jouw Ilona van een soort van misselijkheid, kan het eigenlijk niet echt misselijkheid noemen, ik heb gewoon een tennisbal in mijn keel ofzo, de misselijkheid zit hoog! En soms voelt het als een misselijkheid die je hebt omdat je juist nog niet gegeten hebt, die weer weggaat als je iets gehad hebt..

 

En steekjes in mijn zij... s avonds op de bank vooral.. en dan is het ook zo weer weg! Daarnaast zijn mijn borsten op en af gevoelig, maar dat heb ik ook steeds als ik de blauwe pilletjes neem...en dan groeien ze ook!!!

 

 

 

Elena... ik zal ns ff je buik bekijken...31 weken, je bent er bijna!!!

 

Spannend hoor!!! En ja de Ikea heeft leuk spul....... heb ook al ff gegluurd en denkbeeldig al een kamer in gedachten!

 

 

 

Liefs

Geplaatst

Hey Suze,

 

 

 

Die steken daar heb ik ook last van, soms voelt het zelfs als mentruatiepijn. Ben dan mega bang dat ik weer een bloeding krijg. Dus ga regelmatig naar de wc om te checken. Durf dus net zoals jou ook nog niet uitgesproken blij te zijn. Is best lastig. Want soms denk ik bij mezelf "wauw, ik ben gewoon zwanger, wie had dat ooit gedacht" En wordt daar dan ook echt super-super-super-super blij van. Al ebt het gauw weg als de angsten voor het eventuele mis gaan boven komen drijven en die hebben helaas sinds zaterdag een beetje de overhand. :-(

 

 

 

Stiekum zijn wij ook al met wat dingetjes bezig geweest. Heb ook al in gedachte hoe ik de babykamer wil hebben. En Lars (m'n man) is al door 't namenboekje aan 't bladeren. Pfff, dat wordt nog lastig. We zitten wel op dezelfde lijn, maar is toch een moeilijke opgave om je kind de juiste naam te geven voor de rest van zijn/haar leven.

 

 

 

Elena, wat een buik, prachtig !! :-))

 

 

 

Liefs,

 

Ilona

Geplaatst

Hoi hoi Claudia,

 

 

 

Met mij gaat het weer goed hoor, dat wil zeggen dat ik compleet van mijn verkoudheid af ben, er blijft alleen zo n vervelende kriebel achter in mijn keel zitten.

 

 

 

Verder kan ik ook niet meer zeggen dat ik weinig zwangerschapsverschijnselen heb. Ik ben echt de heeeeeeeeele dag misselijk. Eergister begonnen, zelfs middenin de nacht... kon er niet van slapen en ben met mijn hoofd hoger gaan liggen. En ik blijf maar misselijk. Wel kan ik gewoon eten, het eten smaakt me prima, maar daarna slaat gelijk de misselijkheid toe.. gelukkig nog geen braakneigingen. Ook ben ik echt zoooooooo moe, ben nou al 2x s avonds na het eten in slaap gevallen op de bank! Ondanks dat de misselijkheid wel vervelend is, ben ik zo blij dat ik wat ga voelen!

 

Daarnaast heb ik natuurlijk nog wel de zenuwen voor de 24e.. ik hoop zo dat alles goed is op de echo!! (en met jou en Ilona natuurlijk ook).

 

 

 

Hoe gaat het verder met jou!?!? Gaat alles goed...jij ook weer helemaal 100%?

Geplaatst

Hoi suze

 

 

 

Ik eigenlijk hetzelfde als jou

 

fijn dat je nu wat meer klachten krijg hoe gek dat ook klinkt maar geeft je denk ik wel bevestiging dat er iets gebeurt!!!

 

 

 

Was van de week flink aan het hoesten, maar nu allen net als jij en kriebel in mijn keel, gaat dus beter.

 

 

 

de zwangerschapsverschijnselen ook zo goed als hetzelfde als bij jou

 

bijna de hele dag door misselijk, ook midden in de nacht, maar eten smaakt me ook gewoon goed al kan ik wel minder op als normaal. en daarna vaak ook misselijk.

 

Vandaag valt het wel mee eigenlijk de misselijkheid.

 

En gisteren best last van mijn buik gehad, maar vandaag niet.

 

dus wat dat allemaal weer te betekenen heeft ??

 

 

 

Ik ben ook moeier dan normaal, maar bij mij willen me oogjes om een uur of 2130 wel dicht, iets later dan jij.

 

Maar als jij na het eten in slaap valt moet je daar aan toe geven, je lichaam zal het dan nodig hebben!

 

 

 

Ben ook super benieuwd naar de echo en ook naar die van jou en Ilona

 

zo spannend, hoop dat alles goed is en hartje lekker klopt pfffff

 

 

 

Jij moest toch de 22ste??

 

 

 

Liefs Claudia

Geplaatst

Hey Suze !

 

 

Super 'goed' om te horen dat je zoveel last hebt van kwaaltjes, is alleen maar een goed teken, niet ? Snap dat je er blij om bent, geeft toch wel bevestiging. En hoe vervelend het allemaal ook is, we hebben er alles voor over, niet waar ? We zijn van zover gekomen... Nu inderdaad duimen voor ons allemaal voor goede echo's !!!! :-)

 

 

Ik voel me niet anders dan begin deze week. Al slaap ik wel wat beter. Toevallig gisteren van 2 collega's afzonderlijk het compliment gehad dat ik er zo gezond uit zie in m'n gezicht. hihi Zou 't dan toch goed zitten ??

 

En voel me emotioneel een beetje labiel. Heb vanmorgen gewoon spontaan bij een nieuws item op tv (over eerste hiv patiënt die na 20 jaar naar de vs mocht) zitten janken. Ik was er zo door ontroerd. Haha Kan er wel om lachen, want 't sloeg natuurlijk nergens op...

 

 

 

Claudia, hoe is het met jou inderdaad ??

 

En Chantal, hoe was je gesprek gisteren ?

 

 

 

Liefs,

 

Ilona

Geplaatst

Haha waren we tegelijkertijd aan het reageren, Claudia...

 

Mooi dat het bij jou ook zo 'goed' gaat, super hoor !!!!! :-)))))))

 

Heb geen idee wat het te betekenen had dat je last had van je buik. Waar had je dan precies last van ? Buikpijn ? Steken ? Of waren het juist je darmen ?

 

Ligt het aan mij of hebben jullie daar ook last van dat je juist extra op alles wat er wel of niet in je lichaam gebeurt let ?

Geplaatst

Ja we waren tegelijk aan het reageren, toevallig he.

 

 

 

Tsja die buikpijn, het was naar mijn idee mijn baarmoeder, ik dacht zelf beebje is lekker aan het groeien nu hihi.

 

maar ook ohnee he het is toch niet mis aan het gan pff!!

 

Maar geen druppel bloed nog ofzo gelukkig, wel veel broekgeloert pfffff

 

 

 

Je denkt vanalles en voelt vanalles zoals jij ook schrijft, je bent nu zo aan het opletten op veranderingen in je lijf, word er gek van!!!

 

 

 

Volgens mij gaat het met jou ook wel goed, je ziet er gezond uit zeggen ze ihhi

 

en je huilbuien, hoort er nl ook bij.

 

Ik had idd gisteren ook momentjes dat ik dacht ik ga huilen nu, was toen moe en wat pijn mijn buik!

 

 

 

Op naar de echoossssssss!!!!!

 

 

 

Liefs claudia

Geplaatst

Hoi hoi,

 

 

 

Wat grappig dat we veel dezelfde 'positieve' klachten hebben. Het enige wat verschilt is dat jij minder eet en ik juist meer... heb net zoveel chinees gegeten... nog nooit zoveel gehad en nog zit ik niet vol, hahahaha.

 

En als dit het begin is...dan word ik een tonnetje!

 

 

 

Verder ben ik ook aan het broekloeren.... af en toe dan voel ik ineens een klodder zakken..en dan schrik ik me dood... maar dan blijkt het gelukkig altijd weer die vieze wittte prut te zijn.

 

 

 

Ilona, ben je alweer een beetje gerust... geen bloed meer gezien?

 

 

 

 

 

liefs

Geplaatst

Hey hey,

 

 

 

Ja, voel me alweer een stuk geruster. Sinds vorige week helemaal geen bloed meer gezien. En kan zelfs m'n buik niet helemaal meer inhouden. Zullen wel m'n darmen zijn, maar toch, het idee is er. :-))

 

 

 

Voelde me er eigenlijk zelfs zo zeker onder dat ik me ook voor moeders voor moeders heb opgegeven. Woensdag komt een vrouw langs voor de test enzo. Ben benieuwd.

 

 

 

Claudia, ik hoop dat alles goed met je is. Denk dat het heel normaal is dat je vanalles in de omgeving van je baarmoeder voelt. Je baarmoeder is toch aan het groeien. Ik heb ook steeds krampen, een soort menstruatiepijn. De ene keer erger als de andere keer. Maar snap je twijfel volkomen. Zolang je dat hartje niet hebt zien kloppen blijf je er niet gerust op... Dus dat 'broekloeren' is mij ook zeker niet vreemd.

 

En gelukkig is het aftellen naar de echo's bijna begonnen. Ik ben vrijdag de buurt, ik kan dan ook niet wachten !!!!! Jij de 20e en Suze wanneer mag jij ?? Ben echt heel erg benieuwd naar jullie echo's !!

 

 

 

Liefs

Geplaatst

Hoi hoi

 

 

 

Hoe is het hier in de ECD hoek.

 

 

 

Hier alles goed met mij, wel goed misselijk geweest het weekend en ook erg moe.

 

Nu vandaag last van mijn buik.

 

Dus het gaat goed, allemaal klachtjes die er bij horen!

 

heb 7 dagen gewerkt 6 uur perdag is voor mij veel en nu helemaal.

 

Maar ben nu lekker 4 dagen vrij, heerlijk!

 

 

 

Ilona.

 

 

 

Fijn dat je geen bloed meer heb gespot!

 

en dat je rustiger bent nu, is wel zo fijn ook, kan je een beetje genieten nu!

 

En dat broekloeren zulen we ws nog wel even blijven doen hihi

 

voor jou gaat echo nu wel opschieten, spannend!

 

 

 

 

 

Suze

 

 

 

met jou ook alles goed?

 

 

 

Niet te veel chinees eten he hihi!

 

 

 

 

 

Liefs Claudia

Geplaatst

Ha dames,

 

 

 

Wil even laten weten dat het er voor ons niet zo goed uit ziet. :-( Gisteren uit werk kreeg ik enorme buikpijn, die maar niet weg ging. Natuurlijk toen de vrouw van moeders voor moeders er gisteren was, was de buikpijn het ergst. Kon me gewoon niet op haar verhaal concentreren. Daarna veel bloedverlies gehad en vloei eigenlijk nog steeds wel, maar minder. De buikpijn is aardig weggetrokken, al rommelt het nog wel een beetje. Maar dat kan ook m'n honger gevoel zijn, aangezien ik sinds gistermiddag niks meer gegeten heb. Qua gevoel weet ik niet echt wat ik met mezelf aan moet, de klap zal nog wel komen. Kan nog niet echt geloven dat het voorbij is. Heb Geertgen al gebeld en ook daar zeiden ze dat het er inderdaad naar uit ziet dat het mis is. Als het bloeden is gestopt maak ik over een paar dagen een nieuwe afspraak om te evalueren.

 

 

 

Voor jullie hoop ik op een verdere voorspoedige zwangerschap. Geniet ervan !!!! :-)))))

 

 

 

Liefs,

 

Ilona

Geplaatst

OH NEE HE ILONA!

 

 

 

Dat zou erg zijn als het idd mis is!

 

 

 

Worden spannende dagen dan pfff

 

 

 

veel sterkte, hopelijk komt het toch nog goed!!

 

 

 

Dikke knuffel meiske!!

 

 

 

Liefs Claudia

Geplaatst

Oh neeeee, Ilona..... , ik schrik van je verhaal, wat vreselijk!!

 

Kon je niet komen bij Geertgen om het allemaal zeker te weten?

 

Ik hoop zo voor je dat het goed gaat komen! Hou ons op de hoogte hoor!

 

 

 

Hier sta ik ook aardig op mijn kop.. ben 24 uur per dag misselijk en ontzettend beroerd. Ook tril ik af en toe enorm en stijgt mijn temperatuur ontzettend.

 

Ik ben zo vreselijk misselijk dat ik niet eens aan het werk ben. Ik weet niet waar ik het moet zoeken, ik hoef niet over te geven.. en eten doet me eigenlijk eerder goed dan kwaad, maar daarna gelijk weer zoo ontzettend misselijk en last van mijn buik. Geertgen heeft gezegd dat ik tegen de misselijkheid pepermuntthee moet gebruiken en daar zit ik nu aan.

 

Omdat ik me zo in en in beroerd voel, hebben we onze echo voor volgende week verschoven naar morgen.

 

 

 

Ilona, ik wens je heel veel sterkte toe! En ik duim ontzettend voor je!!

 

 

 

Claudia, gaat met jou alles verder nog goed!? Weinig klachten?

 

 

 

Liefs

Geplaatst

hoi hoi meiden

 

 

 

Suze dus jij mag morgen al

 

 

 

spannenddd

 

 

 

succes morgen en veel plezier met naar de eerste beelden kijken van jullie ukkiepukkie!!

 

Wat naar dat jij zo erg misselijk bent bah!

 

Is niet lekker nee!

 

pepermuntthee, is misschien wel goeie tip, ga ik ook maar in huis halen dan.

 

Ik ben niet zo misselijk als jou, maar wel regelmatig paar keer dag zeker wel sochtends (vanochtend alleen maar een crackertje op) en rond etenstijd savonds, vooral als ik aan het koken ben pfffff.

 

 

 

 

 

Ilona

 

 

 

Nogmaals sterkte en duim ook voor jullie dat het loos alarm is!!!!!

 

 

 

Liefs Claudia

Geplaatst

Ilona, wat een schrik zeg ik hoop dat alles toch nog goed gaat komen voor jullie.

 

 

 

Suze heel veel plezier morgen even gluren naar jullie kleine.

 

wat vervelend dat je zo misselijk bent heb van een vreindin gehoord dat je ook iets bij de huisarts kunt krijgen hier voor haar heeft het in iedergeval wel geholpen.

 

 

 

Claudia,hou je het nog een beetje uit zo dat lange wachten op een echo???

 

 

 

Liefs

Geplaatst

Chantal

 

 

 

het duurt verschrikkelijk langgggg!!!!!

 

Kan niet wachten pfff!

 

 

 

Ik wil het gewoon zien en ook weten of alles goed is

 

word ook een beetje bang door alle verhalen moet ik zeggen, bij de een dreigt het misschien mis tegaan en de ander is veel meer misselijk dan mij en bij weer een ander is het hcg te laag en bij weer een ander klopt het hartje niet pffffffff

 

 

 

ik wil die echo!!!!

 

 

 

liefs Claudia

Geplaatst

Oh kan mij zo voorstellen dat je er erg onzeker van wordt zou ik denk ik ook hebben.

 

Kun jij geen bloedtest meer laten doen om zo iets rustige te worden?

 

En helaas hebben wij teveel mee moeten maken om gewoon te kunnen genieten van het bijzondere van zwanger zijn.

 

 

 

Nog een paar dagen afzien en dan heb jij gelukkig een echo.

 

 

 

Mijn duimen maken overuren voor jullie allemaal en ik hoop gewoon dat jullie allemaal geweldig nieuw hebben te vertellen.

 

 

 

Zet hem op meid.

Geplaatst

Nee geen bloedtest

 

maar ik hou het nog wel een paar dagen vol hoor!!

 

Komt wel goed.

 

testen waren dikvet positief dus wat dat betref zit het wel oke!

 

 

 

vanavond trouwens eendenborst op

 

weet jij of dat kan?

 

Vlees was een beetje rozig!

 

 

 

liefs Claudia

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.




  • Berichten

    • Hoi allemaal, Wij zijn vier masterstudenten Klinische Psychologie aan Tilburg University en doen onderzoek naar hoe vrouwen hun zwangerschap beleven, zowel op psychosociaal als seksueel vlak. Zwangerschap wordt vaak neergezet als iets alleen maar moois, maar veel vrouwen ervaren ook onzekerheden, veranderingen in welzijn, relatie- of intimiteitsvragen. En juist daar is nog verrassend weinig onderzoek naar gedaan. Daarom zijn wij op zoek naar vrouwen (18+) die op dit moment zwanger zijn, zowel na een spontane zwangerschap als na IVF, IUI of ICSI, en die de Nederlandse taal goed beheersen. Het invullen van de vragenlijst duurt ongeveer 30–40 minuten en is volledig anoniem. Je kunt op elk moment stoppen of vragen overslaan. 💻 Meedoen kan via deze link: https://tilburgss.co1.qualtrics.com/jfe/form/SV_eXUeNCATdqLcOeW?Q_CHL=qr Met jullie deelname helpen jullie om meer kennis te verzamelen over hoe vrouwen hun zwangerschap écht ervaren – zodat professionals in de toekomst beter kunnen aansluiten bij wat er speelt. Heb je vragen? Dan mag je altijd mailen naar: Welzijntijdenszwangerschap@tilburguniversity.edu Alvast heel erg bedankt 🤍 Maaike  Namens de onderzoeksgroep Jij en je Zwangerschap Tilburg University   ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Het onderzoek is goedgekeurd door de Ethics Review Board van Tilburg University (TSB_RP1810). Deelname is vrijwillig en volledig anoniem. Deelnemers vullen online vragenlijsten in (ongeveer 30–40 minuten) en kunnen op elk moment stoppen of vragen overslaan
    • Good morning ladies, does anybody here have some feedback and experience doing ICSI at LUMC? What are the questions and test that I should ask for in the first appointment? We have already done ICSI for multiple years (at AMC and C&C), now LUMC will be our last possible round, so I want to be as prepared as possible. Many thanks!
    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
  • Topics

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden