Ga naar inhoud

Meldkamertje uitgerekende oktober 2009


Aanbevolen Berichten

Geplaatst

Zo, ik ben net uit het ziekenhuis terug.

 

Had zoveel harde buiken en voelde de baby heel weinig, want onze baby is echt altijd heel druk.

 

Om een uurtje of half twee de VK gebeld en toen moest ik een uurtje op mijn linkerzij gaan liggen en kijken hoeveel ik de baby voelde. Dit was erg weinig, dus is ze om drie uur langs gekomen. Ze is gaan checken en hoorde wel het hartje, maar om mij echt gerust te stellen, wilde ze dat ik een CTG ging maken.

 

Dus wij naar het ziekenhuis en heb ik daar een half uur aan het apparaat gelegen en je zal het al denken........de baby ging heel druk lopen doen.

 

Ze hebben ook gelijk naar het vruchtwater gekeken en dat was er nog voldoende, maar jeetje, wat is de baby groot zeg op de echo. Ik moest mij absoluut niet bezwaard voelen, want liever dat ik een keer teveel kom dan te laat.

 

Heb wel in de verloskamer gelegen, dus weet gelijk hoe dat ook ligt....;-)

 

Zij vertelde ook al dat we een lange baby zullen krijgen..............

 

 

 

Ik ben wel heel erg gerustgesteld, want maakte mij toch even zorgen. Nu hopen dat ik de verloskamer heeeeel snel zal gaan zien.

  • Reacties 281
  • Aangemaakt
  • Laatste Reactie

Top Posters in dit Topic

Geplaatst
Chantal en Maatje

 

 

 

Ik denk dat jullie maar op de zelfde dag moeten bevallen vannacht of morgen byv!!!!

 

 

 

Zet hem op meiden!!!

 

 

 

Liefs Claudia

 

 

 

Claudia, ik ben het helemaal met je eens!!!

Geplaatst

Jeetje meissie, zal wel even schrikken geweest zijn voor jullie.

 

En zeker niet bezwaard voelen om te bellen hoor!

 

Alles voor de kleine..

 

 

 

Hier ook al een hele rustige kleine, misschien aan het voorslapen zodat ze er helemaal uitgerust voor zijn?

 

 

 

Kom op he, we kunnen het!

Geplaatst

Chantal

 

 

 

Ik lees het nu pas jeetje

 

 

 

Wat zullen jullie even geschrokken zijn, goed dat je de vlk even hebt gebeld!

 

En je even gerustgesteld heeft!

 

 

 

Zet hem op he!!

 

 

 

Liefs Claudia

Geplaatst

Jij ook al vroeg uit de veren, hoort dat erbij tegen het einde dat je zo vroeg klaar bent met slapen, ik kan echt niet meer blijven liggen hoor.

Geplaatst

Ow meiden, weer een dag waarop jullie kunnen bevallen. Ik hoop zo dat het snel doorzet. Heel veel succes vandaag, maar ik kom vast tussendoor nog even kijken of iedereen zich weer gemeld heeft.

 

 

 

Liefs

Geplaatst

Ik ben er ook weer gewoon.

 

Nu een week overtijd.....ik begin echt een hard hoofd te krijgen voor de maand oktober!!

 

 

 

Vanmiddag naar de VK, maar dat zal wel weer een routineklusje worden.

 

Vandaag bestaat mijn werk 10 jaar en ik ben er al vanaf het begin af bij, dus ze belde mij gisteren nog voor de borrel en denk dat ik toch vanmiddag even een sapje ga drinken.

 

Inmiddels ook al vijf weken verlof, jeetje wat is dat allemaal voorbij gevlogen!!

Geplaatst

Hey Chantal,

 

 

 

Veel plezier vanmiddag!! Ik zou ook lekker gaan, als je alleen maar op de bank gaat zitten wachten, gaat de tijd helemaal zo langzaam... Hoop in ieder geval dat je geduld heel snel beloond wordt!

 

 

 

M

Geplaatst

Nou Chantal veel plezier met de borrel vanmiddag. Gewoon lekker gaan hoor, even lekker wat afleiding mss helpt het ook voor de kleine. Alleen denk toch echt dat je straks bij de november beebs mag komen aansluiten. Hoop het natuurlijk niet voor je.

 

 

 

Daan: ook bij jou nog steeds alles rustig.

 

 

 

Wat zijn jullie allemaal vroeg btw ik kan gewoon uitslapen tot uurtje of 10. Maar moest vanmorgen om 1030 sporten dus moest er wel even vroeg uit, maar ook geen probleem. Straks even middagdutje haha.

Geplaatst

hoi chantal en daan..

 

 

 

ik had eigenlijk gehoopt jullie hier niet te zien vandaag.. tis een mooie rustige dag..

 

 

 

dus.. kom maar op met die pracht kindjes!

 

 

 

liefs

 

Desiree

Geplaatst

Oh meiden jullie hebben je vandaag alweer trouw gemeld :( elke keer als ik inlog hoop ik dat ik nieuwe babynamen aantref en dat jullie lekker aan het genieten van de kleine eigenwijsjes. Ach als schrale troost, het kan nu niet lang meer duren.

Geplaatst

Bij de VK was alles weer goed. Ik mag a.s. dinsdag weer terugkomen.

 

Elke keer hoop ik weer dat ik de afspraak niet haal. Als ik ook volgende week ga donderdag ga halen, dan moet ik mij gaan melden in het ziekenhuis, ik hoop dat dat niet hoeft.

 

Buik was wel weer gegroeit.......en ze vinden ook dat ik echt een enorme buik heb (ja, daar was ik zelf ook al achter)

 

 

 

@ Tamara, uitslapen is er echt niet meer bij. Zo lekker lig ik echt niet meer.

Geplaatst

Hallo dames

 

 

 

ik kijk regelmatig, zo te zien hebben ze het prima zo bij moeders in de buik...ik wens jullie een zeer voorspoedige bevalling toe!!

 

 

 

groetjes

 

meiske74

Geplaatst

Goedemorgen meiden!

 

 

 

Daar zijn we weer hoor! Nieuwe dag, nieuwe kans om te bevallen...

 

 

 

Chantal, hoe was je borrel gisteren? Heb je een beetje kunnen ontspannen?

 

 

 

Lucky, ik ben altijd rond deze tijd even online, mannetje gaat rond kwart voor 7 de deur uit en we doen altijd samen een bak koffie...

 

 

 

De rest van de meiden, wat lief dat jullie zo meeleven met ons!

 

 

 

XXX

Geplaatst

Hey Maatje,

 

 

 

Ook weer lekker vroeg uit de veren dus, hier gaat het eigenlijk hetzelfde 't mannetje moet ook om kwart voor 7 de deur uit, de kleine man wil om half 7 de fles en ligt daarna even in de box te spelen en dan heb ik mooi even de tijd om te kijken of jullie nu eindelijk zijn bevallen hihi.

Geplaatst

Hi,

 

 

 

Ik ben er ook weer.

 

De borrel was gisteren heel leuk en iedereen vond het ook erg leuk om mij toch nog even te zien, maar ik moet eerlijk zeggen dat het mij gesloopt heeft.

 

Ik had gisterenavond wel veel pijn. Ben blij dat ik een goede nacht heb gehad.

 

De werkster is er nu en die is weer even lekker het huisje aan het soppen.

 

We gaan stoppen met de werkster, zodra de kleine er is, dus dat zal vandaag dan wel voor het laatst zijn.

 

 

 

Ik ben samen met een vriendin tegelijk jarig en haar zoontje is vandaag jarig. Zij vindt het wel lachen als onze kids ook op dezelfde dag jarig zijn, maar ik denk dat het vandaag ook nog niet zal komen, maar de dag is nog jong!!

Geplaatst

Oh meiden, wat leef ik met jullie mee zeg. Mijn jongens waren ook te laat, de ene 6 dagen en de andere een week en wat duurt dat wachten lang hé! Je geduld wordt zo op de proef gesteld en eigenlijk is je geduld al op haha.

 

Nou meiden, ik ga hard voor jullie duimen dat het niet lang meer duurt.

 

Toi, toi, toi.

 

 

 

Liefs Mandy

Geplaatst

Chantal en Daan: nog steeds allebei hier!!! Jullie gaan je mooi aansluiten bij ons hoor in november haha.

 

Gelukkig heb je een goede borrel gehad gisteren, die heb je tenminste nog wel even kunnen meepikken. Jammer alleen dat je daarna meteeen zo gesloopt bent. Lekker vandaag rustig aan doen, igg goede nacht gehad en klaar voor de bevalling....mocht het vandaag gaan gebeuren.

 

 

 

Daan: gezellig hoor dat jullie samen bakje drinken 's morgens. Ik begin er niet aan, die van mij staat op en is 20 min later al weg. Vanmorgen echt mega lang uitgeslapen, had echt geen zin om eruit te gaan. Maar er was een hondje dat heel heel graag even naar buiten wilde haha.

 

 

 

Sterkte dames vandaag!!!!

Geplaatst

We vinden het gewoon te leuk om ons hier elke dag te melden.......

 

 

 

@ Mandy, wat leuk dat je nu een meid gaat krijgen na een paar jongens.

 

Vinden je zoons het ook leuk om nu een zusje te krijgen??

 

 

 

@ Natasja, hoe gaat het met jou? Ben je erg moe of valt het allemaal nog mee??

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.




  • Berichten

    • Hoi allemaal, Wij zijn vier masterstudenten Klinische Psychologie aan Tilburg University en doen onderzoek naar hoe vrouwen hun zwangerschap beleven, zowel op psychosociaal als seksueel vlak. Zwangerschap wordt vaak neergezet als iets alleen maar moois, maar veel vrouwen ervaren ook onzekerheden, veranderingen in welzijn, relatie- of intimiteitsvragen. En juist daar is nog verrassend weinig onderzoek naar gedaan. Daarom zijn wij op zoek naar vrouwen (18+) die op dit moment zwanger zijn, zowel na een spontane zwangerschap als na IVF, IUI of ICSI, en die de Nederlandse taal goed beheersen. Het invullen van de vragenlijst duurt ongeveer 30–40 minuten en is volledig anoniem. Je kunt op elk moment stoppen of vragen overslaan. 💻 Meedoen kan via deze link: https://tilburgss.co1.qualtrics.com/jfe/form/SV_eXUeNCATdqLcOeW?Q_CHL=qr Met jullie deelname helpen jullie om meer kennis te verzamelen over hoe vrouwen hun zwangerschap écht ervaren – zodat professionals in de toekomst beter kunnen aansluiten bij wat er speelt. Heb je vragen? Dan mag je altijd mailen naar: Welzijntijdenszwangerschap@tilburguniversity.edu Alvast heel erg bedankt 🤍 Maaike  Namens de onderzoeksgroep Jij en je Zwangerschap Tilburg University   ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Het onderzoek is goedgekeurd door de Ethics Review Board van Tilburg University (TSB_RP1810). Deelname is vrijwillig en volledig anoniem. Deelnemers vullen online vragenlijsten in (ongeveer 30–40 minuten) en kunnen op elk moment stoppen of vragen overslaan
    • Good morning ladies, does anybody here have some feedback and experience doing ICSI at LUMC? What are the questions and test that I should ask for in the first appointment? We have already done ICSI for multiple years (at AMC and C&C), now LUMC will be our last possible round, so I want to be as prepared as possible. Many thanks!
    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
  • Topics

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden