Jump to content

Recommended Posts

Posted

In het topic "uitgerekend in november" heeft Marjo het blijde nieuws verteld dat ze op 6 november via een keizersnede mama is geworden van haar twee meiden:

 

 

Charlotte en Florine

 

 

 

Marjo en Man,

 

 

 

Van harte gefeliciteerd met jullie twee wondertjes.

 

Ga er lekker van genieten en ik hoop dat je snel bent opgeknapt!!

 

 

 

Liefs,

 

Chantal

Posted

Hi marjo,

 

 

 

Wat een supernieuws. Ik wens jullie heel veel geluk met jullie meiden! Geniet van je gezinnetje!

 

 

 

Liefs, Jane

Posted

Hey Marjo en man,

 

 

 

Van harte gefeliciteerd met jullie twee meiden, ik hoop dat je snel weer op gaat knappen van de keizersnede en dat je een superfijne kraamtijd hebt, laat je maar lekker verwennen!

 

 

 

Liefs Dani.

Posted

Hi Marjo,

 

 

 

Waanzinnig gefeliciteerd met de geboorte van jullie meiden! Maken jullie het allemaal goed? Hoop dat de ks je is meegevallen...

 

Hebben ze in Portugal eigenlijk ook een systeem van kraamhulp e.d. of hebben ze een heel ander systeem?

 

 

 

Anyway, geniet en hoop snel het hele verhaal te horen!

 

 

 

Geniet! Knuf, Michelle

Posted

van harte met jullie 2 meiden...!

 

 

 

geniet er van.. hoop dat je snel weer een beetje op de been bent na de keizersnede.

 

 

 

liefs

 

Desiree

Guest Sannie66
Posted

Hallo Marjo en hubbie,

 

 

 

Gefeliciteerd met de geboorte van jullie meisjes. Hoop dat alles goed is gegaan. Geniet ervan!

 

Wat een prachtige namen trouwens.

 

 

 

Liefs, :sunny:

 

Sandra

Posted

Hoi marjo en man,

 

 

 

Gefeliciteerd met jullie meiden. Nu lekker genieten en lekker laten verwennen. Hoop snel iets van je te horwn hoe gaat enzo.

 

 

 

Dikke knuf.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Posts

    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
    • Hi @Aisiya, Ik begin binnenkort met mijn tweede ronde IVF/ICSI! En ik ben 42... 🙂 Ben jij al begonnen of begin je ook binnenkort?  Ik heb mijn eerste ICSI behandeling gedaan 4 jaar geleden, met als resultaat een hele mooi dochter van nu bijna 3 jaar.  Toen heb ik veel steun gehad aan deze forum, en om verhalen te delen en lezen van andere die hetzelfde meemaken.  Het lijkt mij fijn om elkaar te ondersteunen! 
    • Ik begin binnenkort voor de tweede keer met IVF ./ ICSI en ik ben benieuwd of er andere zijn die ook beginnen of net zijn begonnen?  Ik heb 4 jaar geleden mijn eerst ICSI ronde gehad, met de resultaat een hele mooie dochter van bijna 3. 
  • Topics

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use