Ga naar inhoud

Aanbevolen Berichten

Geplaatst

Nou het is echt nog spannend op het wachtbankje lees ik wel...

 

Wou dat ik er nog op zat maar helaas...

 

 

 

Ik wil alle meiden succes wensen, en hoop voor jullie dat de afscheiding gewoon innestelingsbloed is!!!

 

 

 

Groetjes

  • Reacties 438
  • Aangemaakt
  • Laatste Reactie

Top Posters in dit Topic

Top Posters in dit Topic

Geplaatst

hoop heeft plaats gemaakt voor intens verdriet.

 

na 7 weken en 6 dagen is onze zwangerschap geeindigt in een miskraam.

 

de vruchtzak was groter maar de dooierzak en het embryo niet.

 

Maandag ga ik starten met tabletten om de miskraam op te wekken. Mocht dat niet werken dan als nog een curretage.

 

Wat is dit een klap in ons gezicht

 

smiley_cry.gif smiley_cry.gif smiley_cry.gif smiley_cry.gif smiley_cry.gif smiley_cry.gif

 

je weet dat het kan gebeuren maar ik voelde me zo goed en zo zwanger.

 

Soms is het leven echt oneerlijk

Geplaatst

Oh Hellen toch

 

 

 

Wat niet wat ik moet zeggen!

 

 

 

Huil maar lekker uit saampjes

 

en neem de tijd om dit te verwerken, dit is niet niiks!

 

 

 

Heel veel sterkte meid

 

 

 

Liefs Claudia

Geplaatst

Ohw nee meid kan wel janken voor je.... Heel veel sterkte.. Wat een shitzooi ook allemaal is idd gewoon niet eerlijk. Het begon allemaal al zo moeilijk en nu dit.. Mijn gedachten gaan naar jullie uit..

 

 

 

Heel veel liefs en een dikke knuffel,

 

Hanneke

Geplaatst

ow helen wat erg!!!! het is niet eerlijk moet je al zoveel doen om zwanger te raken gebeurt je dit ook nog!!! heeeeel veeel sterkte meid

Geplaatst

ook van mij heel veel sterkte hellen!!

 

 

 

Ik had zo gehoopt dat het goed zat en nu dit..! verschrikkelijk.

 

 

 

huil maar flink uit, wordt boos.. alles mag nu.

 

 

 

troostende knuff

 

Desiree

Geplaatst

Jeetje Hellen, wat waardeloos zeg.'Heb er geen woorden voor.

 

 

 

Dikke knuffel en heel veel sterkte

Geplaatst

ah nee hellen. verdomme! het begon al zo rot, met al die onzekerheid. en net als je er een beetje van durft te gaan genieten, krijg je dit te horen. vind het echt zo erg voor jullie. heel veel sterkte samen en neem de tijd om dit te verwerken.

Geplaatst

Jeetje Hellen, wat vreselijk! Ik word er gewoon spontaan misselijk van. Ik ben sprakeloos.... ik vind het zo vreselijk voor je! Eerst die negatieve test, vervolgens blijk je misschien toch zwanger te zijn (met een hoop gedoe eromheen met het testen ervan en in het ziekenhuis), en als je goed en wel toch echt 100% zwanger blijkt te zijn, loopt het af in een miskraam...

 

 

 

Ik vind het zo erg voor je lieverd, ik weet gewoon niet wat ik moet zeggen. Heel veel sterkte.

 

 

 

:cry2:

Geplaatst

hoi hoi

 

ben helaas van het wacht bankje afgevallen.

 

sinds gisteren echt aan het bloeden en nu ook hele erge krampen. dus denk dat het voor mij nu echt over is. zal straks het ziekenhuis bellen om te vragen hoe nu verder.

 

het enige positieve is dat ik wel een boel cryo's heb.

 

ik hou jullie op de hoogte maar mijn gevoel zegt ook dat het voor nu over is.

 

gr silvia

Geplaatst

Hey Silvia, gadver!! Echt *@^$&^#$%& zeg voor jullie!! Iedere keer als ik een dergelijk bericht lees hier, dan wordt ik er ziek van! Echt speachless ben ik weer! Sterkte meid!

 

 

 

Liefs,

 

Britt

Geplaatst

Ohw neeeeeeeeee Silvia, dus toch.... Ik hoopte gisteravond nog dat het niet door zou zetten voor je... He verdorie..... Hoe voel je je nu..?? Dit is waarschijnlijk de ergste ongi die je ooit hebt gehad, gevoelsmatig dan he.. Ik hoop voor je dat het tenminste niet te lang duurt zodat je weer vooruit kunt gaan kijken. Met al die cryo's MOET er wel een blijvertje tussen zitten, daar ben ik echt van overtuigd.. Sterkte meid..

 

 

 

Liefs,

 

Hanneke

Geplaatst

@Britt: Als ik me niet vergis heb jij pas positief getest he..?? Had jij voor de testdatum last van je borsten..?? Ik heb dat niet namelijk en dus ben ik bang dat het mislukt is. Heb wel wat last van mijn buik maar voor de rest helemaal niks. Geen ongi gevoel ofzo.. De afscheiding is ook weg eigenlijk.. Ik weet dat er niemand is die garanties kan geven maar is het zo dat iedereen die positief test last van zijn borsten had..?? Pff maak mezelf echt helemaal gek zo haha..

 

 

 

Groetjes,

 

Hanneke

Geplaatst

@Hanneke. Klopt ik heb dinsdag positief getest en ja ik heb heel veel last van mijn borsten, MAAR ik ben niet iemand met wie je jezelf moet vergelijken, want bij mij is jaren geleden in het ziekenhuis vastgesteld dat ik maandelijks vanaf mijn eisprong tot en met mijn menstruatie een extreme vorm van Mastophatie (verharding borstklierweefsel) heb. Dit heb ik de laatse 4 - 5 jaar maandelijks. Wat misschien wel een positief puntje is voor jou, is dat de pijn in mn borsten sinds gister heel snel veel minder wordt!!!

 

 

 

Ik heb ook geen ongi gevoel, wel last van mijn buik, maar geen ongi gevoel.

 

 

 

Meid maak jezelf niet te druk...ik weet dat dat heeeeel moeilijk is, maar positief zijn!!!! Probeer jezelf die positieve test te visualiseren....:-)))) Ik ga iig volgas voor je duimen!!!!!!!!

 

 

 

Liefs Britt

Gast Butterfly
Geplaatst

Oooooooooooooh Hellen NOOOO !! Wat waardeloos.

 

Na alle spanning en onzekerheid of je wel of niet zwanger was, uiteindelijk de blijdschap van de zwangerschap en dan nu dit !!!

 

Ik heb er geen genoeg woorden voor, je zult wel heel erg verdrietig zijn :( ... een dikke knuffel van mij !

 

 

 

Silvia ook voor jou heeeeeel veel sterkte, wat een domper zeg.

 

Pfffff, tis allemaal niet om vrolijk van te worden.

Geplaatst

hoi hoi

 

ziekenhuis gebeld moet maandag gewoon de test doen kan gewoon zwanger zijn of een buitenbaarmoederlijke zwangerschap. word een heerlijk weekend heb namelijk ook net te horen gekregen dat ik geen ziektewet krijg over die 2 weken dat ik ziek was.

 

het was namelijk mijn eigen keuze dus moet ik er ook maar zelf voor opdraaien .

 

wat kan het toch allemaal oneerlijk zijn . sorry moest het even kwijt .

 

ik blijf onder tussen wel duimen voor iedereen . een paar zwangeren er bij zou geweldig zijn.

 

groetjes silvia

Geplaatst

Oh Silvia hoop dat je dan misschien toch zwanger bent... Je weet het nooit he, heb het hier al vaker gelezen.. En wat stom van die ziektewet zeg.. Alsof je er zelf voor kiest om onvruchtbaar te zijn. Wat een samenleving is dit.. Als je vijf kinderen krijgt, krijg je wel ook vijf keer zwangerschapsverlof maar ja daar mag je dan niks van zeggen.. Probeer het toch maar een beetje van je af te zetten. Ga heel hard voor je duimen..

 

 

 

Groetjes,

 

Hanneke

Gast
Dit topic is nu gesloten voor nieuwe reacties.



  • Berichten

    • Hoi allemaal, Wij zijn vier masterstudenten Klinische Psychologie aan Tilburg University en doen onderzoek naar hoe vrouwen hun zwangerschap beleven, zowel op psychosociaal als seksueel vlak. Zwangerschap wordt vaak neergezet als iets alleen maar moois, maar veel vrouwen ervaren ook onzekerheden, veranderingen in welzijn, relatie- of intimiteitsvragen. En juist daar is nog verrassend weinig onderzoek naar gedaan. Daarom zijn wij op zoek naar vrouwen (18+) die op dit moment zwanger zijn, zowel na een spontane zwangerschap als na IVF, IUI of ICSI, en die de Nederlandse taal goed beheersen. Het invullen van de vragenlijst duurt ongeveer 30–40 minuten en is volledig anoniem. Je kunt op elk moment stoppen of vragen overslaan. 💻 Meedoen kan via deze link: https://tilburgss.co1.qualtrics.com/jfe/form/SV_eXUeNCATdqLcOeW?Q_CHL=qr Met jullie deelname helpen jullie om meer kennis te verzamelen over hoe vrouwen hun zwangerschap écht ervaren – zodat professionals in de toekomst beter kunnen aansluiten bij wat er speelt. Heb je vragen? Dan mag je altijd mailen naar: Welzijntijdenszwangerschap@tilburguniversity.edu Alvast heel erg bedankt 🤍 Maaike  Namens de onderzoeksgroep Jij en je Zwangerschap Tilburg University   ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Het onderzoek is goedgekeurd door de Ethics Review Board van Tilburg University (TSB_RP1810). Deelname is vrijwillig en volledig anoniem. Deelnemers vullen online vragenlijsten in (ongeveer 30–40 minuten) en kunnen op elk moment stoppen of vragen overslaan
    • Good morning ladies, does anybody here have some feedback and experience doing ICSI at LUMC? What are the questions and test that I should ask for in the first appointment? We have already done ICSI for multiple years (at AMC and C&C), now LUMC will be our last possible round, so I want to be as prepared as possible. Many thanks!
    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
  • Topics

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden