Ga naar inhoud

Uitgerekend Februari 2011


Aanbevolen Berichten

Geplaatst

eindelijk een berichtje van mij! ik ben op 14 januari bevallen van sophie!! 47 cm en 2350 gram! alles is goed gegaan en ze is helemaal goedgekeurd voor 36 weken! alleen kan zenog niet goed zuigen en moet ik haar bijvoeden met kunstvoeding en kolven...ik heb nog maar druppelsgewijs melk helaas....verder zijn we nog in het ziekenhuis maar we genieten volop van haar!!

  • Reacties 958
  • Aangemaakt
  • Laatste Reactie

Top Posters in dit Topic

Top Posters in dit Topic

Geplaatst

Jeetje Rain,

Van harte gefeliciteerd met jullie dochter!!!! Wat fijn te horen dat alles goed is gegaan en met haar ook goed gaat.

Hoop dat jullie haar snel mee naar huis mogen nemen. Geniet van je meisje! En, wat een mooie naam!!!

 

Liefs Linda

Geplaatst

Nu er al bevallingsperikelen zijn maar weer eens het lijstje naar voren gehaald.......

Uitgerekend in februari 2011

 

 

xxx (sas): 3 februari 2011 :bcbbgirl2:

 

Lindada (Linda): 4 februari 2011 :bcbbboy2:

 

Liesbethb: 5 februari 2011

 

Rammetje 74: 6 februari 2011 ?????? blijft verrassing tot het geboren is

 

Meisje81 (Es): 7 februari 2011 :bcbbgirl2: + :bcbbboy2:

 

Rain28: 9 februari 2011 :bcbbgirl2:

 

Edenal ( Alice): 10 februari 2011 :bcbbboy2:

Anne: 17 februari 2011 :bcbbgirl2:

Debsie: 18 februari 2011

 

Pleun: 20 februari 2011 :bcbbboy2:

Sandie: 28 februari 2011 :bcbbgirl2: + :bcbbgirl2:

 

Sharon: 1 maart 2011 :bcbbgirl2:

 

Pammie: 1 maart 2011

Geplaatst

Hoi meiden, ben ik weer hoor!

Allereerst: Rain, gefeliciteerd!!! Jeetje, wat kan het opeens snel gaan hè.... Geniet lekker van je meisje en hoop dat je gauw en goed hersteld!!

 

Sorry dat ik een tijd niks heb laten horen, maar het internet in het ziekenhuis was een drama, dus dat had ik op een gegeven moment maar weer afgezegd.

Wel hartstikke bedankt voor jullie medeleven!!

Ik ben nog niet bevallen!!! En ik ben net thuis gekomen.

Sinds ik dinsdag v/d weeenremmers ben gehaald, heb ik eigenlijk continue harde buiken gehad, zo om de 10 minuten. Ik dacht zelf dat het wel door zou zetten, had me er ook echt al op ingesteld van: nu gaat het toch echt gebeuren.

Maar in al die dagen is er niks veranderd. Ik heb nog steeds regelmatig harde buiken, soms heftig, soms minder heftig. Maar het blijft een beetje hetzelfde.

Ik heb gelukkig de 34 weken al gehaald, want dat vonden ze toch wel een belangrijke fase. En die longrijpingsinjecties hebben hun werk gedaan. Dus als ze nu komen, is dat geen ramp. Maar elke dag langer in mijn buik is meegenomen.

Ik heb vanmiddag nog een echo gehad en mijn baarmoedermond is wel wat aan het verstrijken, maar het is niet alarmerend. En de meiden liggen nog steeds mooi op schema, dus als ik beloofde dat ik me thuis echt rustig zou houden, mocht ik het thuis afwachten.

De afgelopen dagen hebben we het regelmatig over 'naar huis gaan' gehad en toen vond dat ik toch wel een beetje eng. Want wanneer bel je wel weer? Als ze om de 10 minuten komen? Dat heb ik al. Als ze heftig worden en ik ze weg moet puffen? Dat heb ik al.... Maar het is nu zo dat ik ze niet altijd meer hoef weg te puffen, dus eigenlijk zijn ze qua sterkte wel afgenomen. En ik mag bij elke verandering of onzekerheid aan de bel trekken, dus ben ik lekker naar huis gegaan. Ik kan/mag hier ook niks, maar het is in ieder geval wel ff lekker thuis. Al is het misschien maar voor 1 dag, ik ben wel weer ff thuis geweest!!

Wel een gek idee hoor, dat je denkt dat ze er aan komen en dan toch weer niet. Ik ben natuurlijk hartstikke blij dat ze nog in mijn buik zitten, maar ergens is het ook een klein beetje een teleurstelling dat ik na 8 dagen ziekenhuis weer thuis ben en mijn meiden nog niet heb gezien! Maar dat zal natuurlijk niet heeeeel lang meer duren.... Spannend....

 

Hoe is het verder met jullie allemaal? Schiet al op hè....

Geplaatst

Rain, van harte gefeliciteerd met de geboorte van jullie meisje Sophie, een erg leuke naam! fijn te horen dat het goed met haar (en jullie) gaat!

Sandie, jeetje, ik was zo benieuwd, maar lekker thuis en zonder spanning kunnen ze komen, wat moet dat heerlijk zijn!!! succes met de laatste loodjes!

 

liefs

Babeth

Geplaatst

Heee Sandie,

 

Wat fijn dat ze nog warm bij hun mama zitten! Dapper van je dat je het aandurfde om naar huis te gaan. Enne, we hebben nu al zooo lang geduld moeten hebben, dan die laatste paar weekjes en misschien voor jou wel dagen, die kunnen er dan ook wel bij toch?

Ben heel benieuwd naar je meiden...

 

Je zal inmiddels ook wel een mega-buik hebben??????

Geplaatst

Rain,van harte gefeliciteerd met de geboorte van jullie kleine meid Sophie!

Sandie,het wordt dus spannend voor jou. Wel goed dat je meiden nog lekker warm binnen zitten,elke dag is er eentje!

En wat is er nu fijner dat lekker in je eigen huis zijn. Heel veel succes met je laatste loodjes.

Geplaatst

Rain en man,

gefeliciteerd met Sophie!! Hele leuke naam! Geniet en rust uit, ben benieuwd naar een foto misschien binnenkort!

 

Sandie, je houdt het nog even spannend, succes met je laatste loodjes!

 

En de andere dames natuurlijk ook!

Liefs,

Anne

Geplaatst

Hai,

 

Pammie > geniet lekker van je verlof!!

 

Gisteren bij de vk geweest en de kleine is helemaal ingedaald dus ben benieuwd wanneer ze komt hihi.

Alles was gelukkig goed en hou alleen erg veel vocht vast kan geen schoenen en broek meer aan.

 

Sas

Geplaatst

Rain, gefeliciteerd met jullie dochter sophie! Leuke naam! Fijn dat alles goed gaat, hopen dat ze snel mee naar huis mag! Is daar al duidelijkheid over?

Lekker genieten!

 

Sandie, Jij houdt het spannend! Fijn dat je je meisjes nog bij je hebt! Alhoewel ik me wel kan voorstellen dat als je om de 10 minuten een harde buik hebt en deze ook weg moet puffen,. dat het heel vermoeiend is, en het fijn zou zijn als je echt gaat bevallen. Je moet natuurlijk nog energie over hebben voor de bevalling!

 

Anne, hoe gaat het met jou? In welk ziekenhuis ga je bevallen? wordt ze dan gelijk geopereerd, of duurt dat een paar dagen? Voor jullie is de komende tijd extra spannend! sterkte!

 

Sas, Ik heb sinds een week ook zoveel vocht in mijn benen en voeten, als ik ze zie, denk ik van wie zijn die voeten, het lijken net opgeblazen handschoenen! haha. Ik dacht altijd dat dat door de warmte kwam, maar blijkbaar toch niet!

 

Meiden succes met de laatste loodjes!

 

Liefs Alice

Geplaatst

Voor mijn gevoel zijn het op dit moment echt wel de laatste loodjes hoor! Niet omdat ik me niet goed voel, ik voel me nog steeds top! Maar ik kan niet wachten, ben er klaar voor en zoooo nieuwsgierig. Morgen ben ik 38 weken, de grens voor thuis bevallen is gepasseerd en volgens mij is ie gewoon af! Laat maar komen, zou ik zo zeggen.

Ik vind het idee nog wel spannend dat het "zomaar" ergens kan beginnen en dan nog eens samen beslissen wanneer naar het AMC te gaan. En natuurlijk hoe het daar allemaal gaat lopen. Meteen een operatie-tje? Of toch niet? Hoe lang moeten we blijven ( zie ik enorm tegenop). Heb zo'n hekel aan niet thuis naast mijn lief te slapen.....

Maar ja, alles voor het goede doel (zucht).

Zijn jullie ook al een beetje aan het aftellen? Ik word elke ochtend wakker en dan denk ik "weer niks gebeurd vannacht". Afgelopen nacht was het volle maan, hoopvol toch?

Geplaatst
Voor mijn gevoel zijn het op dit moment echt wel de laatste loodjes hoor! Niet omdat ik me niet goed voel, ik voel me nog steeds top! Maar ik kan niet wachten, ben er klaar voor en zoooo nieuwsgierig. Zijn jullie ook al een beetje aan het aftellen? Ik word elke ochtend wakker en dan denk ik "weer niks gebeurd vannacht". Afgelopen nacht was het volle maan, hoopvol toch?

 

Linda,en dan ben jij al bijna 38 weken zwanger...Ik ben 34 weken zwanger,en heb er al last van! Vooral de bevalling houdt me dagelijks bezig. De raarste dingen flitsen voorbij,en ook het gevoel van "zal het spontaan gebeuren,of zal ik tot de 40/42 weken lopen"

Ik ben nog maar 2 dagen met verlof,en het nesteldrang begint...Vandaag ook de matrasbeschermer op mijn matras gedaan,en de hele keuken incl kastjes etc zitten boenen! Morgen volgt de kelderkast,en overmorgen de kledingkasten. Welkom nesteldrang...;-)

 

Controle bij de VK was helemaal goed. Bloeddruk helemaal netjes,hoofdje van de beeb netjes naar beneden.

Hebben jullie last van striemen? Bij mij zitten er sinds vorige week onderaan de buik kleine scheurtjes/striemen. Helaas,we kunnen het niet voorkomen.

Ook de navel floept er bijna uit...Hihi,zo grappig!

 

Rain,hoe gaat het met je?

 

Edenal,vervelend dat je zo'n last hebt van vocht vast houden.

 

Sas,de kleine al helemaal ingedaald? Oeh spannend. Het schiet echt op voor jullie....

Wie zal de 2e zijn?

Geplaatst

Tussen de bedrijven door kom ik even spieken! Geloof dat het tijd wordt voor een andere ticker! ;-)

Hier is alles goed, sinds 2 daagjes zijn we weer thuis! Dat is ZO bijzonder om thuis te komen met je kleintje!! Ligt er ineens een baby in je huiskamer!! En dat gevoel als je met die maxi-cosi het ziekenhuis uitloopt!! Dat kindje is van ONS, die mogen wij meenemen!! Heel onwerkelijk, haha, alsof je iets illegaals doet!!

 

De borstvoeding wil niet zo vlotten, het aanleggen is echt moeilijk! Lijkt zo makkelijk maar is het niet! Soms eindigt het in een huilende Sophie en een huilende mama! Maar we geven nog niet op en in de tussentijd kolf ik af. Inmiddels heb ik genoeg melk en hoeft ze geen kunstvoeding meer, dat is fijn. Wel draai ik dus dubbele diensten! Elke 4 uur heb ik een schema van verschonen, aanleggen (oefenen) dan bijvoeden, dan afkolven. En dat duurt bij elkaar anderhalf uur en ook 's nachts gaat dat gewoon door! Dus meiden, pak alle slaap die je kunt krijgen! Maar we genieten volop van ons meisje! Raar dat ik de eerste ben die is bevallen, wist zeker dat het Sandie zou worden! Hoe is het met jou meis??? Trouwens, kreeg jij van de weeenremmers ook zo een hartkloppingen??? Vervelend is dat he! Gelukkig ben je er nu weer vanaf.

 

En Anne, kun je nog genieten of komen de zorgen nu toch wel erg dichtbij? Ik denk veel aan je!

 

Linda is het wel al aan het rommelen bij jou of nog niks?

 

Veel succes met de laatste loodjes allemaal!

 

Oja, hoe plaats ik een foto hier??? Dan kan ik ons meisje eens showen.....

Geplaatst

Rain,wat fijn dat jullie thuis zijn met jullie meisje! Geniet er lekker van.

 

Wat betreft foto plaatsen;

* Klik op reageren op discussie

* Je ziet bovenin allemaal tekentjes staan,klik op de 7e.(afbeelding invoegen)

* Klik op from computer (links bovenin)

* daarna klik je op select files (onderin)

* Open je foto die je graag wilt plaatsen

* Klik op bestand uploaden,en dan moet de foto er staan.

 

Hopelijk heb ik het een beetje makkelijk uitgelegd.

 

Succes!

Geplaatst

Hallo dames!

 

Nou januari is bijna voorbij, dus komt februari er aan!

DAT GAAT JULLIE MAAND WORDEN!

 

Heel spannend hoor!

 

Ik wil jullie allemaal veel succes wensen met de laatste loodjes en een voorspoedige bevalling!

 

De borstvoeding wil niet zo vlotten, het aanleggen is echt moeilijk! Lijkt zo makkelijk maar is het niet! Soms eindigt het in een huilende Sophie en een huilende mama! Maar we geven nog niet op en in de tussentijd kolf ik af. Inmiddels heb ik genoeg melk en hoeft ze geen kunstvoeding meer, dat is fijn. Wel draai ik dus dubbele diensten! Elke 4 uur heb ik een schema van verschonen, aanleggen (oefenen) dan bijvoeden, dan afkolven. En dat duurt bij elkaar anderhalf uur en ook 's nachts gaat dat gewoon door! Dus meiden, pak alle slaap die je kunt krijgen!

 

Jeetje Rain, dat is heftig! Hou je het vol zo? Helaas ben ik na 3 weken gestopt met voeden/kolven. Inmiddels voel ik me er niet meer schuldig over, heb echt mijn best gedaan. Ik hoop dat het aanleggen steeds beter gaat en dat je niet meer hoeft te kolven. Maak jezelf niet gek, als mama téveel moet huilen, stop er dan mee!

Geplaatst

uhhhmm heb ik het zo goed gedaan?? volgensmij moet je de foto kunnen vergroten....

Bedankt Pammie voor de uitleg!! Bijzonder hoor om de eerste babyfoto in dit topic te mogen plaatsen!! :-)

Geplaatst

Oh Rain,

wat een poppetje! Ze is er! Geniet ervan en maak inderdaad niet een te groot issue van de borstvoeding. Een ontspannen moeder is denk ik minstens zo belangrijk! Maar ik snap het ook wel, je wilt het zo graag. Zou ik ook hebben hoor.

 

Ik had een paar dagen geleden echt een megaverhaal gestuurd, is gewoon verdwenen!

Heel kort samengevat:

lichte paniek voor de bevalling, 17 kilo aangekomen, geen striae, hoofdje al helemaal ingedaald, instellen op lange en zware ziekenhuisperiode, maar met goede afloop!

 

Meiden echt de laatste loodjes!!! Kan niet geloven dat wij nu bijna aan de beurt zijn!

Liefs,

Anne

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.




  • Berichten

    • Hoi allemaal, Wij zijn vier masterstudenten Klinische Psychologie aan Tilburg University en doen onderzoek naar hoe vrouwen hun zwangerschap beleven, zowel op psychosociaal als seksueel vlak. Zwangerschap wordt vaak neergezet als iets alleen maar moois, maar veel vrouwen ervaren ook onzekerheden, veranderingen in welzijn, relatie- of intimiteitsvragen. En juist daar is nog verrassend weinig onderzoek naar gedaan. Daarom zijn wij op zoek naar vrouwen (18+) die op dit moment zwanger zijn, zowel na een spontane zwangerschap als na IVF, IUI of ICSI, en die de Nederlandse taal goed beheersen. Het invullen van de vragenlijst duurt ongeveer 30–40 minuten en is volledig anoniem. Je kunt op elk moment stoppen of vragen overslaan. 💻 Meedoen kan via deze link: https://tilburgss.co1.qualtrics.com/jfe/form/SV_eXUeNCATdqLcOeW?Q_CHL=qr Met jullie deelname helpen jullie om meer kennis te verzamelen over hoe vrouwen hun zwangerschap écht ervaren – zodat professionals in de toekomst beter kunnen aansluiten bij wat er speelt. Heb je vragen? Dan mag je altijd mailen naar: Welzijntijdenszwangerschap@tilburguniversity.edu Alvast heel erg bedankt 🤍 Maaike  Namens de onderzoeksgroep Jij en je Zwangerschap Tilburg University   ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Het onderzoek is goedgekeurd door de Ethics Review Board van Tilburg University (TSB_RP1810). Deelname is vrijwillig en volledig anoniem. Deelnemers vullen online vragenlijsten in (ongeveer 30–40 minuten) en kunnen op elk moment stoppen of vragen overslaan
    • Good morning ladies, does anybody here have some feedback and experience doing ICSI at LUMC? What are the questions and test that I should ask for in the first appointment? We have already done ICSI for multiple years (at AMC and C&C), now LUMC will be our last possible round, so I want to be as prepared as possible. Many thanks!
    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
  • Topics

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden