Ga naar inhoud

IUI-dames hangplek


Aanbevolen Berichten

Geplaatst

He dames ..

blijf altijd een beetje meelezen bij jullie

maar pff waar blijven de goeie berichten ... :(

ik hoop het zo voor jullie allemaal vanaf deze kant !!

sterkte !

 

xxx

  • Reacties 4,4k
  • Aangemaakt
  • Laatste Reactie

Top Posters in dit Topic

Top Posters in dit Topic

Geplaatst

@Ellie, het insemineren is bij mij door 3 verschillende gedaan en bij de fm had ik er 3 of 4, dat maakt 7, maar 11 is wel veel.

Succes met je laatste en hopelijk succesvolle IUI!!!!!

 

@Nikkie en Kriskras, al een doorbraak?

Geplaatst

Hier nog steeds geen doorbraakbloeding. Blijf wel last houden van bruinige afscheiding en dat baart me zorgen. Vannacht zo'n verschrikkelijke buikpijn gehad dat ik aan het huilen was van de pijn. Dacht dat de doorbraakbloeding wel zou gaan volgen maar dus nog niet. Wat doen die hormonen toch allemaal met je lichaam?! Ik heb mijn hele leven nog nooit last gehad van mijn menstruatie ... en nu heb ik giga hoofdpijn en giga buikpijn ... dat zijn toch ook geen pijntjes die bij een zwangerschap horen lijkt mij ...

 

@Kriskras wanneer mag jij nou precies testen? Hoop zo op een positieve test voor je.

 

@Ellie ik ga voor je duimen dat dit een race gaat worden met een positieve afloop, ik gun het je zo!

Geplaatst

Hey meiden.

 

@Nikkie, die hormonen maken je lichaam helemaal gek ja!!ik heb hormoon-pauze, heerlijk! maar mijn ongi was helemaal van de kaart, k was het 2 dagen te laat (normaal altijd met 26dgn. nu met 30pas)

En ik ben voor mijn doen echt heel lang ongi geweest, 6/7 dagen, en tot en met gister gewoon nog bruine afscheiding, terwijl het al bijna 2 weken geleden is dat ik ongi was. Zo bizar, dat je lichaam van slag is door de hormonen, maar wel heel logisch hoor!! Wanneer zou je evt. mogen testen? anders gewoon is een testje tegen aan gooien?! Dan heb je zekerheid!!

 

@Ellie; soo, dan heb jij er écht veel gezien. Bij ons bestaat de fertiliteits poli uit 2 artsen volgens mij, waarvan er 1 helemaal gespecialiseerd is in alleen de (on) vruchtbaarheid.

Die andere doet ook bevallingen enzo.

MAar ik heb meestal dus dezelfde (vrouw) en met de IUI had ik tijdens de inseminatie die andere (man).

Maar met de IVF moeten we na de punctie dus naar Rotterdam, dan zullen we w.s. ook nog wel heel wat vreemdes zien! Suc6 met je nieuwe race, en ik hoop dat deze positief word!

 

@Kriskras; hoe ist met jou? Al wat te zien? Vorige keer was het toch ook zo, dat het leek of je ongi werd, en het weer weg zakte, en het later alsnog kwam?

k hoop voor je dat het deze keer niet zo is!!

 

Suc6 allemaal

Geplaatst

Hoi allemaal,

Vorige keer was het inderdaad ook zo, dus deze keer weer mis. Gisteravond gewoon ongesteld geworden..

Ik merk dat het me steeds meer dwars gaat zitten, ik voel me somber, niet te zeggen depri.. Ik ben nog nooit zwanger geweest en ben zo bang dat ik het ook nooit ga worden! Die angst bekruipt me steeds vaker en wordt ook steeds heviger. Ik heb bijna geen aandacht meer voor andere zaken, mijn werk kan me gestolen worden.. ik haal weinig plezier uit dingen. De angst misschien nooit een kindje te kunnen krijgen overheerst op het moment heel erg. Ik weet dat ik er niet zo mee bezig zou moeten zijn, maar het lijkt of het niet anders kan..

Ik vraag me regelmatig af waarom, en wat ik toch fout heb gedaan dat ik dit verdien...

KrisKras

Geplaatst

@ Kriskras,

Ik las net in een ander topic dat het nog niet mee zit. Ik herken het gevoel wat je beschrijft heel goed. Dat gevoel kreeg ik ook naarmate ik verder kwam. Vooral die angst dat het nooit gaat lukken maakte mij erg verdrietig. Ik hoop dat er in je omgeving mensen zijn met wie je hier over kunt praten en die je weer een opkikker kunnen geven.

Vergeet niet dat je niks hebt fout gedaan! Sommige dames, zoals wij, hebben gewoon enorme pech.

Bij ons is nu tijdens het IVF traject ontdekt dat mijn eicellen geen vriendjes willen worden met de zaadcellen van mijn man. Ze blijven niet 'plakken' zeg maar waardoor er geen bevruchtingen kunnen op treden. Gelukkig is er van de 21 eicellen bij ons toch nog 1 bevrucht en hebben we gisteren een A embryo teruggeplaatst gekregen. (en dat terwijl ze in het begin dachten dat ik ook gewoon zwanger zou moeten kunnen worden)

Misschien kun je eens met je behandelend gyneacoloog praten over de mogelijkheden voor IVF? Wellicht kan dat een uitkomst voor jullie betekenen?

 

Kop op meid: ook voor jou zal op een dag de zon gaan schijnen!

 

Liefs Doortje

Geplaatst

@KrisKras. Ach meis, je hebt helemaal niets fout gedaan. Het is wat Doortje zegt, sommige meiden hebben enorme pech. En waarom de een wel geluk heeft en de ander niet, ik heb geen idee. Gooi je verdriet eruit, huilen lucht op. Net zoals praten over je gevoelens met mensen die dichtbij je staan. Zoek afleiding. En probeer weer geluk en plezier uit kleine dingetjes te halen. Ik weet het ... het is makkelijker gezegd dan gedaan ... maar je moet proberen niet in die neerwaartse spiraal terecht te komen. Probeer weer een lichtpuntje te vinden, misschien is IVF een mogelijkheid voor jullie. Koppie op meid, sterkte met deze teleurstelling verwerken, hou je taai!

Sterkte knuffel van Nikkie

Geplaatst

Kriskras, laat het maar weer even over je heen komen dat rotgevoel. Je geduld wordt ook zo op de proef gesteld! Maar geef de moed niet op. Gooi het er ergens uit, familie, vrienden.

Hoe moedeloos je ook bent, probeer kleine pleziertjes te zien of te zoeken. Een mooie kleur of lekkere appel. Het helpt mij altijd een beetje vlak na zo'n telleurstelling om er niet in weg te zakken.

En inderdaad, misschien IVF? Je hebt in ieder geval niks fout gedaan hoor!

 

Kom op, gaan we samen weer een nieuwe race aan.

Heel veel sterkte.

 

Groet van Ellie

Geplaatst

Je hebt niks fout gedaan Kriskras..... Iedereen heb zo z'n kruis in z'n leven, en die van ons is kinderloosheid!!Je bent vaak geneigd om naar n ander te kijken, die wel alles hebben, maar iedereen heb zo z'n eigen verdriet en zorgen in z'n leven, en sommige hebben dan kinderen en bijv. een vreselijk huwelijk, nou dan ben ik niet jarloers op hun!!

Maar k weet hoe vreslijk moeilijk het kan zijn meid!! Net wat Ellie zeg, je moet leren om weer van de kleine dingen te gaan genieten, anders zak je zo ver weg, en anders word het kinderen krijgen zo'n obsessie!! Denk in ieder geval maar aan ons.... hoe eenzaam je in je verdriet ook zijn kan, je bent niet alleen!!wij kennen je gevoel, en weten wat je doormaak!!

 

Hou je taai meis, met z'n allen redden we ons best!!

 

liefs

Geplaatst

Vandaag is ROOD ... Normaal gesproken vind ik het een mooie kleur, de kleur van de liefde. Maar vandaag "haat" ik deze kleur. Ik wist het gisteren eigenlijk al dat het mis was en vanochtend vroeg is dat bevestigd ... Onze eerste IUI poging is mislukt. Ik ben zo verdrietig. Zoek afleiding in het werk maar dat wil niet helemaal lukken.

Geplaatst

Sterkte NIkkie, Wat een enorme terleurstelling he?!! Afleiding is wel goed, maar je mag je eigen vandaag ook best even aan je verdriet toegeven hoor, want dat is normaal!!Zeker als je ongi bent, schommelen alle hormonen door elkaar!!

Hou je taai!!

 

liefs

Geplaatst

Wat jammer Nikkie! Zolang er geen rood is blijf je hoop houden. En als je dan ongesteld wordt, voel je je echt verdrietig. Dat kennen we hier.

Goed dat je afleiding zoekt, maar zeker vlak na de 'echte' mislukking is dat moeilijk.

Laat maar effe zakken en dan weer verder!

Zet 'm op en veel sterkte.

 

Groet van Ellie.

Geplaatst

@ Nikkie, wat ontzettend balen zeg!!! Wat bij mij hielp de laatste keer, toen was ik ook echt helemaal van de kaart, een eind gaan fietsen of wandelen, en dan 't liefst met je lief, even met je neus in de wind!!!

 

Overmorgen komt m'n schoonzusje, die is dus zwanger, en vind 't dan best lastig, dat weet ze ook wel, maar toch...

ben nu inmiddels 2 x naar acupunctuur geweest en wat ze zegt klinkt heel logisch, dat ik iets aan moet komen en dat m'n temperatuur omhoog moet, anders wordt het lastig nestelen enzo, maar vind 't raar dat ze dat in 't ziekenhuis nooit gezegd hebben dat 't wel 'ns handig kon zijn om iets aan te komen, dat dat de oorzaak kan zijn van m'n onregelmatige cyclus... Maarja, aankomen is makkelijker gezegd dan gedaan, de ene helft van mijn familie heeft er aanleg voor, maar de andere helft niet, dat is een heel fijn iets, maar niet in dit soort situaties, pfffffffffffff, wordt soms zo moe van alles, maar dat hoef ik jullie niet te vertellen.

 

Liefs Nina

Geplaatst

Soo eh, wat is het hier rustig. Allemaal aan het wachten op een ovulatie zeker.

 

Nina, ik kijk met steeds meer jalouzie naar zwangere vrouwen. Ook enthousiaste verhalen van mensen met kleine kinderen zijn moeilijk. Meestal gaat het dan wel om mensen die mijn verhaal niet kennen. In mijn omgeving zijn geen zwangeren, maar iemand die dichtbij je staat en zwanger is lijkt me nog veel moeilijker. Ben je al aangekomen?

 

Vanmorgen 1e fm gehad. Rechts 1 eiblaasje van 12 mm. Donderdag 2e meting.

 

Groet van Ellie.

Geplaatst

't Is zeker rustig hier... Ik zit wel rond m'n ovulatie, maar moeten dan wel zelf klussen, ook gezellig ;-)

 

Ellie, het is idd moeilijk als het dichtbij is, zaterdag ook te horen gekregen dat m'n buurvrouw zwanger is, aaaaaargh, zij weet nog niet van onze situatie.

Heb gister allemaal vezelrijke dingen in huis gehaald, want daar at ik niet genoeg van (en blijkbaar heel veel mensen niet) en ga straks even weegschaal halen, want heb 'm 'n jaar of 5 geleden de deur uit gedaan. Ik heb nu ook wat wekkers gezet om tussendoor ook wat te eten, want ik vergeet het gewoon, ik eet normaal 3 á 4 x, maar moet 6 x eten en met lekker veel vezels.

 

Mag ik vragen wat hier de gemiddelde temperatuur van jullie is? Ik heb gem. 36,3. ben ook echt nog nooit zwanger geweest en vraag me af of dat echt een reden kan zijn dat het zaadje niet nestelt als je te koud bent...

 

Liefs Nina

Geplaatst

Nina, tjonge, nu de buurvrouw ook al. Hopen dat jij de volgende bent.

Mijn lichaamstemperatuur is voor de ovulatie 36.4 gem. en na de ovulatie 36.7 of hoger. Ik heb echt geen idee of je te koud kunt zijn voor een innestelling.

Wel grappig dat je veel vezelrijker moet eten en 6 keer per dag om aan te komen. Ik ben nl. van de aanleg om dik te worden en heb daarom twee jaar geleden ook die eetrichtlijnen gekregen en ben daarmee 10 kilo afgevallen. Maar ja, er ging bij mij juist veel te vaak iets naar binnen.

Heel veel plezier met klussen trouwens.

 

Groet van Ellie

Geplaatst

Hallo dames,

Ik dacht laat ik jullie even op de hoogste stellen.

Donderdag 14 oktober moet ik naar de Dermatoloog om te kijken waar ik nou precies allergies voor ben.

Hopelijk weten we na dat bezoek meer over welke mogenlijkheden er nog voor ons zijn.

Ik hou jullie nog wel op de hoogte.

Heel veel liefs Tabitha

Geplaatst

Ik heb mezelf weer herpakt na de teleurstelling van de mislukte IUI poging. Ben weer begonnen met Decapeptyl en heb woensdagmiddag de uitgangsecho. Sta vol positiviteit in deze nieuwe ronde!

Geplaatst

Hey Nikki, goed dat je je weer hebt herpakt, het is moeiijk, daar weet ik helaas alles van.

 

Vandaag weer eerste FM gehad poging nummr 8, twee eitjes dit keer, morgen pregnyl, vrijdag IUI... ddan weer de slopende wachtweken in...

 

Groetjes KrisKras

Geplaatst

@ Ellie, qua temperatuur weet ik niet of te laag niet goed is voor innesteling, maar wat er iig bij mij gebeurt is dat de temp wel omhoog gaat, maar dan weer heel snel naar beneden en het is de bedoeling dat hij dan bij die 36,7 blijft. Ben trouwens al aangekomen, wel met gemengde gevoelens, moet er nu nog 1 kilo bij om op een BMI van 21 te komen. Ik hoorde gister van iemand dat een kennis weer andere richtlijnen had om af te vallen, 3 x per dag eten tot je vol zit, zij was daar ook 10 kilo mee afgevallen... ben wel benieuwd als ik straks weer kan fietsen, werken en sporten als m'n hand het weer doet of ik die kilo's vast kan houden, zit nl al 4 maanden op m'n gat..... Zóóóveel zin om weer dingen te doen...

 

@Tabitha, ik hoop zó voor je dat ze iets vinden waar jullie mee verder kunnen.

 

@ Nikkie, veel succes, je moet er idd weer positief ingaan, anders wordt je gek!

 

@ Kriskras, heel erg veel succes, mooi dat je 2 eitjes hebt, ga heel hard voor iedereen duimen

(wel nog even met één duim, die andere mag ik nog niet gebruiken ;-D)

 

Liefs Nina

Geplaatst

@Nikkie: Decapeptyl bij IUI? Zou iets voor mij zijn, heb altijd een vroege eisprong van mezelf en bij alledrie de inseminaties was (volgens mijn temperatuurgrafiek) de eisprong al de dag ervoor geweest :(. Helaas wil de VU hier niet aan.

Inmiddels begonnen aan poging 4 met Menopur.

Geplaatst

Kriskras, je bent me weer een paar dagen voor. Nou veel succes morgen!

 

Nikkie, goed zo meid! Ben benieuwd hoe je uitgangsecho was.

 

Nina, knap dat je bent aangekomen. Natuurlijk met gemengde gevoelens, want je hebt vast een mooi lijntje. Ik heb trouwens wel eens gehoord dat spierweefsel zwaarder is als vetweefsel, dus misschien valt het wel mee als je weer gaat bewegen.

 

Kee, veel succes! Staat er al iets gepland?

 

Heb vandaag een 2e fm gehad. Het ei wil niet zo hard dit keer(13.5mm). De iui staat pas voor volgende week dinsdag gepland.(dag 17, vorige keer was het op dag 12). Het is onze laatste iui poging en ik merk dat ik best wat meer spanning voel. Eerlijk gezegd zien wij nu best op tegen ivf. Maar ja, we hebben ook nog geen idee hoe dat zal gaan. Nog maar niet over nadenken..

 

Groet van Ellie

Geplaatst

Hoi allemaal,

 

Helaas lees ik niet echt goede berichten. Ik ben net terug van een weekje zon en dat heeft erg goed gedaan!!

Ik ben een beetje over de eerste schok heen dat ik nog een half jaar zelf moet klussen en dat we zo een goede kans hebben.

Zie het nu wel positief in maar dat wisseld erg.

 

Het is hier rustig de laatste tijd dat is jammer ik had gehoopt op veel goede berichten bij terugkomst.

Heel veel sterkte allemaal en hoop snel op goede berichten. Zet 'm op!!!

Geplaatst

Hee Begina, leuk dat je meeleest! Ja veel positief nieuws is er nog niet. Misschien over 5 dagen.... lees ik op je ticker.

 

Ik neem vandaag voor de laatste keer op het iui-wachtbankje plaats. Met veel twijfels of het een goede poging is geweest. Het was erg laat in mijn cyclus, maar daar zit soms wel een week verschil in, het was ook nog eens lekker pijnlijk en ik verloor naderhand ook nog bloed. Nou ja, afwachten maar.

Testen op 26 oktober.

 

Groet van Ellie.

Geplaatst

He Ellie wat een onzekerheid!

 

Wat vervelend allemaal... is het vaker dat je bloed verliest naderhand? Ik ben nog niet heel erg thuis in het hele proces.

Het lijkt me allemaal vrij heftig. Nu is het dus twee weken wachten??? Heel veel sterkte daarbij.

Ik moet inderdaad nog 5 dagen wachten maar voel het al aankomen en voel me helemaal niet zwanger dus heb eigenlijk geen hoop.

Maar we zien wel. Heel veel sterkte met wachten en ik blijf iedereen volgen natuurlijk!!

 

Liefs

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.




  • Berichten

    • Hoi allemaal, Wij zijn vier masterstudenten Klinische Psychologie aan Tilburg University en doen onderzoek naar hoe vrouwen hun zwangerschap beleven, zowel op psychosociaal als seksueel vlak. Zwangerschap wordt vaak neergezet als iets alleen maar moois, maar veel vrouwen ervaren ook onzekerheden, veranderingen in welzijn, relatie- of intimiteitsvragen. En juist daar is nog verrassend weinig onderzoek naar gedaan. Daarom zijn wij op zoek naar vrouwen (18+) die op dit moment zwanger zijn, zowel na een spontane zwangerschap als na IVF, IUI of ICSI, en die de Nederlandse taal goed beheersen. Het invullen van de vragenlijst duurt ongeveer 30–40 minuten en is volledig anoniem. Je kunt op elk moment stoppen of vragen overslaan. 💻 Meedoen kan via deze link: https://tilburgss.co1.qualtrics.com/jfe/form/SV_eXUeNCATdqLcOeW?Q_CHL=qr Met jullie deelname helpen jullie om meer kennis te verzamelen over hoe vrouwen hun zwangerschap écht ervaren – zodat professionals in de toekomst beter kunnen aansluiten bij wat er speelt. Heb je vragen? Dan mag je altijd mailen naar: Welzijntijdenszwangerschap@tilburguniversity.edu Alvast heel erg bedankt 🤍 Maaike  Namens de onderzoeksgroep Jij en je Zwangerschap Tilburg University   ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Het onderzoek is goedgekeurd door de Ethics Review Board van Tilburg University (TSB_RP1810). Deelname is vrijwillig en volledig anoniem. Deelnemers vullen online vragenlijsten in (ongeveer 30–40 minuten) en kunnen op elk moment stoppen of vragen overslaan
    • Good morning ladies, does anybody here have some feedback and experience doing ICSI at LUMC? What are the questions and test that I should ask for in the first appointment? We have already done ICSI for multiple years (at AMC and C&C), now LUMC will be our last possible round, so I want to be as prepared as possible. Many thanks!
    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
  • Topics

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden