Ga naar inhoud

iui en 2 eitjes


Aanbevolen Berichten

Geplaatst

Ik dacht al dat ik gek aan het worden was, of héél slecht aan het lezen! Maar goed, hier zit dus een dame die niet zwanger gaat worden en waarvan haar partner de zwangere dame moet gaan worden.

Ik zou ook lekker het ziekenhuis bellen en even bloed gaan prikken.

groet,

Jeanine

  • Reacties 1,5k
  • Aangemaakt
  • Laatste Reactie

Top Posters in dit Topic

Top Posters in dit Topic

Geplaatst

:wav: Gefeliciteerd!!!!! ben heel blij voor jullie Pippe

 

he he eindelijk een zwangere in deze topic, dat je deze trend maar mag doorgeven hier!!!!

 

liefs Medusa

Geplaatst

Gefeliciteerd Pippe! Wat ontzettend fijn voor jullie? Hoeveelste poging was dit?

Hier is het eerste puistje ontdekt, mijn haar zit slecht en begint krampgevoel te komen. Ongesteldheid is nabij....

groet,

Jeanine

Geplaatst

jeeeeetje das ook erg vaak, was de 1e keer icsi en daarna iui??? o jaaa weet het weer jullie wilde niet over op ivf. nou aanhouder wint in jullie geval

Geplaatst

Ja, de eerste keer was icsi, omdat we eicellen gedoneerd hebben. Daaruit hebben we zelf ook een poging gehad en nog 2 cryo's in de vriezer. Maar omdat het op de 'gewone' manier zou moeten lukken hebben we doorgezet op IUI. Als bleek dat het zo écht niet ging lukken waren we uiteindelijk wel overgestapt hoor.

 

Dames, ik hoop op meer groen hier! Ik duim echt voor jullie!

Geplaatst

Jeanine, geef de moed niet op. Lees mijn berichten eens terug, wij hebben vandaag op wd 14/15 (als je de dag van IUI meerekend) pas echt een positieve test. Dus er kan nog vanalles gebeuren. Ik geloofde voorheen ook niet in deze woorden, maar nu we het zelf meemaken besef je pas dat dat echt zo is..

Geplaatst

mooi gebaar Pippe, zeker omdat jullie het ook van donor moeten hebben, volgens mij heb je dat een keer in de chat verteld kan dat???

 

Ik hoop dat je het mis heb Jeanine.

Geplaatst

Ik ben ook stom om elke keer zo vroeg te testen. Met Tuur had ik ook pas een héle lichte streep op dag 13. Zelfs op dag 14 was hij nog niet héél sterk. Maar ik denk dat mijn vermoeden klopt.. Ach ja, we zien het woensdag wel en anders gaan we de laatste iui in...

In elk geval één positieve test hier! Dat geeft de burger moed!!!

Welterusten allemaal.

Geplaatst

Gefeliciteerd Pippe!!! Wat een goed nieuws zeg!

Ik ben echt ontzettend blij voor jullie. In ieder geval 1 die positief heeft!!

 

Ik ben vanochtend ongesteld geworden. Ik baal echt als een stekker. Had het echt totaal niet aan zien komen. Het was echt nog vroeg. Had verwacht als ik ongesteld zou worden dat ik het pas donderdag zou worden. En stiekem had ik wel goede hoop dat ik zwanger zou kunnen zijn. Toen ik vanochtend het ziekenhuis belde om het door te geven, waren ze ook een beetje verbaasd. Ze hadden toch ook goede hoop met al die klachten dat ik dan toch misschien wel zwanger kon zijn, maar helaas....

 

Nu even een paar maanden rust, en daarna verder met IVF. Eerst 3 maart bijeenkomst en dan in juni verder.

 

Hoe is het met jou Jeanine? En met jou Medusa, het wachten al zat??

Geplaatst

Oooooo schepster wat balen voor je, was zooo fijn geweest als de laatste iui raak was geweest, zijn nu ook die eiblaasjes uit je buik???

 

Ik liep gister echt dubbel van de buikpijn vandaag een stuk minder gelukkig maar nog steeds buikpijn, maar ja dat zal nog van de IUI komen, verder kan ik er natuurlijk nog erg weinig van zeggen.

Ik ben eigenlijk wel relaxed, maar komt denk ik omdat ik het nu over me heen laat komen en er eigenlijk al wel op reken dat het ivf gaat worden. ( en het nog maar wd 3 is )

 

Schepster vind het echt heel erg naar voor je, had zo anders gehoopt

 

liefs Medusa

Geplaatst

Wat naar zeg, Medusa van die buikpijn. Als het te lang duurt, wel het ziekenhuis bellen he.

Heb je toevallig temperatuur al opgemeten? Als ie hoger is dan normaal, dan moet je zeker het ziekenhuis bellen!!

Wel goed van je dat je alles nu over je heen laat komen!! Wellicht dat het dan wel raak is.

 

Baal er inderdaad wel van, maar ja, niets aan te doen. DAn wordt het gewoon de IVF (zeg ik wel makkelijk hoor, maar vind het echt niet leuk dat het zo loopt, maar wie wel he!)...

 

Die eiblaasjes gaan vanzelf weg met de menstruatie, hoef je dus (gelukkig) niets voor te doen.

Heb overigens wel weer heeeeeel veel energie nu ik ongesteld ben geworden.

Ik was echt zo moe, en had echt overal last van (voelde me zo'n oude zeur!), en dat is nu helemaal weg. Raar he eigenlijk wat hormonen met je doen!!

Geplaatst

Nou dames, hier kom ik nog even de rode cijfers opkrikken! Ook hier vandaag ongesteldheid doorgebroken. Erg raar, want normaal kan ik er de klok op gelijk zetten en had ik morgen ongesteld moeten worden. Voelt nu een beetje alsof de eisprong te vroeg is geweest... Maar ja, daar heb ik niks aan. Snel verder voor poging 6. Wij ook 3 maart de bijeenkomst en na deze gelijk door voor ivf. Schepster, waarom gingen jullie ook pas weer in juni verder?

Medusa, goed in de gaten houden hoor, anders naar de dokter!!!!

groet,

Jeanine

Geplaatst

Ook Jeanine, wat balen zeg, ik was de vorige keer ook zo vroeg ongi terwijl ik altijd de klok op gelijk kan zetten. hangt in de lucht lijkt wel.

hoop dat de laatste iui je wel geluk brengt.

 

ja ik hou de buikpijn in de gaten, maar heb nog niet getempt. zal straks voor de zekerheid doen.

 

Liefs Medusa

Geplaatst

Jij ook, Jeanine... Wat balen zeg... Ik had gehoopt dat er misschien beter nieuws was na mijn slechte nieuws...

Nu nog 1 poging en dan IVF... Wellicht zien we elkaar op 3 maart, maar ik hoop het niet hoor, dat zou betekenen dat je zwanger bent!

Ik gun het je van harte! Wij gaan pas vanaf juni doen, omdat Erik in april naar Sri Lanka is, en wijzelf in mei lekker 2 weken naar Curacao gaan.

Daarbij wil ik even bijkomen, merk dat de hormonen wel goed z'n werk hebben gedaan (althans, door mij steeds te grazen te nemen), dus wil even lekker wat rust.

 

Is denk ik wel beter voor mij, begon het echt zwaar te vinden, merk ik. Dus ben blij om even met iets anders bezig te zijn!!

Geplaatst

Hoi,

Nou, je gaat ons zeker zien, want 3 maart ben ik denk ik nog aan het spuiten. Dus de voorlichting gaan we sowieso naartoe, zodat we daarna gelijk verder kunnen.

Is misschien inderdaad wel lekker even die rust. Ik heb daar zelf dan weer het geduld niet voor. Ik ben wel blij dat we gelijk door kunnen.

groet,

jeanine

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.




  • Berichten

    • Hoi allemaal, Wij zijn vier masterstudenten Klinische Psychologie aan Tilburg University en doen onderzoek naar hoe vrouwen hun zwangerschap beleven, zowel op psychosociaal als seksueel vlak. Zwangerschap wordt vaak neergezet als iets alleen maar moois, maar veel vrouwen ervaren ook onzekerheden, veranderingen in welzijn, relatie- of intimiteitsvragen. En juist daar is nog verrassend weinig onderzoek naar gedaan. Daarom zijn wij op zoek naar vrouwen (18+) die op dit moment zwanger zijn, zowel na een spontane zwangerschap als na IVF, IUI of ICSI, en die de Nederlandse taal goed beheersen. Het invullen van de vragenlijst duurt ongeveer 30–40 minuten en is volledig anoniem. Je kunt op elk moment stoppen of vragen overslaan. 💻 Meedoen kan via deze link: https://tilburgss.co1.qualtrics.com/jfe/form/SV_eXUeNCATdqLcOeW?Q_CHL=qr Met jullie deelname helpen jullie om meer kennis te verzamelen over hoe vrouwen hun zwangerschap écht ervaren – zodat professionals in de toekomst beter kunnen aansluiten bij wat er speelt. Heb je vragen? Dan mag je altijd mailen naar: Welzijntijdenszwangerschap@tilburguniversity.edu Alvast heel erg bedankt 🤍 Maaike  Namens de onderzoeksgroep Jij en je Zwangerschap Tilburg University   ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Het onderzoek is goedgekeurd door de Ethics Review Board van Tilburg University (TSB_RP1810). Deelname is vrijwillig en volledig anoniem. Deelnemers vullen online vragenlijsten in (ongeveer 30–40 minuten) en kunnen op elk moment stoppen of vragen overslaan
    • Good morning ladies, does anybody here have some feedback and experience doing ICSI at LUMC? What are the questions and test that I should ask for in the first appointment? We have already done ICSI for multiple years (at AMC and C&C), now LUMC will be our last possible round, so I want to be as prepared as possible. Many thanks!
    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
  • Topics

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden