Ga naar inhoud

Aanbevolen Berichten

Geplaatst

Het is nu zo ver

Het leven te aanvaarden

met alles zoals het is

En nu we met z’n tweeën blijven

overtreft onze liefde,

het nog pijnlijke gemis

 

(niet van mezelf, maar van Freya forum)

 

Vandaag heb ik de beslissing genomen te stoppen met het forum. De laatste jaren ben ik hier bijna dagelijks te vinden geweest en dan met name het tese topic. Mijn dappere man heeft maar liefst 2 x een tese ondergaan om onze grootste wens in vervulling te laten gaan. Maar helaas zal het voor ons niet zo zijn. Dagelijks hebben we hier verdriet van, maar we hebben ook geprobeerd om ons leven weer op te pakken. En ik moet zeggen het gaat ons redelijk af. Al ben ik bang dat we nooit van die kleine steken in ons hart afkomen.

 

Ik heb veel aan het forum gehad, het heeft me veel informatie gegeven en ook veel steun. Het is fijn de kunnen "praten" met mensen die hetzelfde meemaken en hetzelfde voelen. Het schept een band ook al ken je elkaar helemaal niet persoonlijk.

 

Ik hoop dat alle meiden en sommige mannen hier hun geluk vinden, helaas zal het niet voor ieder weggelegd zijn om de grootste wens in vervulling te laten gaan. Maar ik hoop dat ieder zijn of haar geluk vindt.

 

Bedankt, het ga jullie goed!!

 

Lfs Mari

Geplaatst

Mari,

 

Wat heftig zeg. Ik hoop dat jullie dit alles een plekje kunnen geven en lekker van elkaar kunnen genieten.

Heel veel sterkte hiermee.

 

Liefs Elke

Geplaatst

Mari,

 

Wat een pijnlijk bericht voor jou om hier neer te zetten.

Ik wil jou en je man heel, heel veel sterkte en kracht toe wensen.

Geplaatst

Jeetje Mari,

 

Wat een heftig bericht, knap dat jullie tot het besluit gekomen zijn om te stoppen met deze molen, ik wil jullie samen veel geluk wensen en hoop dat er nog veel moois op jullie pad mag komen.

 

Lieve groet

Babeth

Geplaatst

Mari ik kan je niet maar wat een moeilijke beslissing om te nemen. Hier zijn we allemaal bang voor.

 

Heel veel liefde, geluk en gezondheid voor de toekomst.

Geplaatst

Mari,

 

Het is precies zoals Sylvie schrijft, we zijn er allemaal bang voor, de beslissing te nemen is zo'n definitieve stap, het is goed om te lezen oa ook op freya, dat er veel mensen zijn die hierna weer hun leven op kunnen pakken, en zich na verloop van tijd beter gaan voelen, en die merken dat de liefde sterker is geworden door wat je samen meemaakt. Het leven heeft zoveel te bieden, en jullie hebben veel te geven, we zijn uiteindelijk allemaal meer dan onze kinderwens. Ook al kan ik het regelmatig voelen dat het anders lijkt...toch hou ik me daar aan vast, alle geluk voor de toekomst toegewenst en bedankt voor het plaatsen van het mooie lieve gedichtje, een knuffel van een onbekende lotgenoot

Geplaatst

Wat een moeilijke en pijnlijke maar ook dappere beslissing.

Ik wil jullie voor de toekomst veel liefde en geluk toewensen.

 

Lieve groet, beau

Geplaatst

Mari, wat een pijnlijk besluit, maar ook heel moedig...

Ik wens jullie voor de toekomst veel geluk samen en kracht voor het 'afsluiten van dit hoofdstuk'.

 

Lieve groeten José

Geplaatst

Hoi!

 

Ik ken je verder niet. Maar wat een rot beslissing om te nemen, vind het heel knap en moedig van jullie. Heel veel succes, en ik weet zeker dat er ZOVEEL andere mooie dingen in het leven zijn om van te genieten. Laat het leven lekker op je af komen!

Geplaatst

Mari, ik had al een berichtje geplaatst op het Tese topic maar wil je nogmaals heel veel sterkte wensen. Ik hoop dat jullie ondanks dit gemis samen heel gelukkig worden en er een mooie toekomst op jullie te wachten staat.

 

Liefs,

 

Twinklestar

Geplaatst

Hallo Mari,

 

Ik ken je niet maar lees net je berichtje en wil je laten weten dat ik het ontzettend dapper van je vindt! Heel veel sterkte toegewenst en ik hoop dat je, ondanks het grote gemis van een kindje, samen met je man een gelukkige toekomst tegemoet gaat!

 

Groetjes Esly!

Geplaatst

Mari,

 

Ook ik wil je.....ook al ken ik je niet toch heel veel sterkte toewensen met dit besluit.

Ik hoop dat je samen met je man het een plekje kunt gaan geven en dat jullie samen

toch kunnen gaan genieten van het leven.

Daarom wens ik jullie dan ook samen alle goeds toe!

 

Groetjes Hermien

Geplaatst

Ik word elke keer weer stil en verdrietig als ik deze berichten lees. Wat een moedig besluit.

Het voelt zo oneerlijk dat bij sommige mensen hun grote wens nooit uit gaat te komen.

Ik hoop dat jullie samen een heel gelukkig leven tegemoet gaan.

Geplaatst

Mari.. heel veel sterkte in deze moeileijke tijd. Ik sta zelf voor onze laatste ICSI behandeling maar ben in mijn hoofd ook al bezig met afsluiten.. Het is zwaar en ik denk inderdaad dat de steken in jullie hart nooit echt zullen verdwijnen..

Ik voel met je mee.. KrisKras

Geplaatst

Mari....

ik ken je niet, maar wil jou en je man heel veel sterkte wensen met dit besluit...een besluit waar we (zoals Sylvie al zegt) allemaal bang voor zijn en liever niet willen nemen, maar soms wordt de beslissing voor ons genomen...helaas...

 

heel veel geluk, liefde en een goeie gezondheid samen in jullie leventje...

 

liefs,

Nico

Geplaatst

Lieve Mari,

 

Ik weet nog goed dat ik op het TESE topic kwam, en waar jij me als een van de eersten 'opving' en informatie gaf. Ook ben je altijd

tot steun geweest voor mij en alle anderen daar! Ik heb ondertussen begrepen dat de 2e TESE poging niet gelukt is maar ik had het zo anders gehoopt

voor jullie....Zo oneerlijk dat jullie grote wens nooit werkelijkheid zal worden. Wat een dapper besluit nemen jullie nu, en ik hoop dat jij en je man samen

een hele mooie toekomst tegemoet gaan!

 

Liefs Miekske

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.



  • Berichten

    • Hoi allemaal, Wij zijn vier masterstudenten Klinische Psychologie aan Tilburg University en doen onderzoek naar hoe vrouwen hun zwangerschap beleven, zowel op psychosociaal als seksueel vlak. Zwangerschap wordt vaak neergezet als iets alleen maar moois, maar veel vrouwen ervaren ook onzekerheden, veranderingen in welzijn, relatie- of intimiteitsvragen. En juist daar is nog verrassend weinig onderzoek naar gedaan. Daarom zijn wij op zoek naar vrouwen (18+) die op dit moment zwanger zijn, zowel na een spontane zwangerschap als na IVF, IUI of ICSI, en die de Nederlandse taal goed beheersen. Het invullen van de vragenlijst duurt ongeveer 30–40 minuten en is volledig anoniem. Je kunt op elk moment stoppen of vragen overslaan. 💻 Meedoen kan via deze link: https://tilburgss.co1.qualtrics.com/jfe/form/SV_eXUeNCATdqLcOeW?Q_CHL=qr Met jullie deelname helpen jullie om meer kennis te verzamelen over hoe vrouwen hun zwangerschap écht ervaren – zodat professionals in de toekomst beter kunnen aansluiten bij wat er speelt. Heb je vragen? Dan mag je altijd mailen naar: Welzijntijdenszwangerschap@tilburguniversity.edu Alvast heel erg bedankt 🤍 Maaike  Namens de onderzoeksgroep Jij en je Zwangerschap Tilburg University   ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Het onderzoek is goedgekeurd door de Ethics Review Board van Tilburg University (TSB_RP1810). Deelname is vrijwillig en volledig anoniem. Deelnemers vullen online vragenlijsten in (ongeveer 30–40 minuten) en kunnen op elk moment stoppen of vragen overslaan
    • Good morning ladies, does anybody here have some feedback and experience doing ICSI at LUMC? What are the questions and test that I should ask for in the first appointment? We have already done ICSI for multiple years (at AMC and C&C), now LUMC will be our last possible round, so I want to be as prepared as possible. Many thanks!
    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
  • Topics

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden