Ga naar inhoud

Dusseldorf...het vervolg


Aanbevolen Berichten

Geplaatst

Wen, ja zeker spannend. Bijzonder dat jullie dochter ook een blasto was. Dat geeft een beetje hoop :happy7:. Had jij niet ook prednison gebruikt? Ik bedenk me nu trouwens dat de dag van de tp niet meetelt toch? Dus dan is dag 9 op woensdag en niet op dinsdag (tp was afgelopen maandag). Hoe is het met jou? Aan het genieten van die twee wondertjes?

  • Reacties 4,6k
  • Aangemaakt
  • Laatste Reactie

Top Posters in dit Topic

Top Posters in dit Topic

Geplaatst

De dag van de tp, tel ik inderdaad niet mee. Ga je woensdag al testen? Hoe is het nu? Ik ben zo benieuwd en duim keihard voor je!

 

Ik had inderdaad prednisolon gebruikt (mijn hele zwangerschap). Net zoals fraxiparine, aspirine, extra omega 3 en vitamine D3. Voorafgaand aan de terugplaatsing had ik ook trental gebruikt.

 

Ik ben inderdaad aan het genieten van mijn 2 wondertjes! Zo geweldig om de interactie tussen broer en zus te zien en te beleven. Mijn zoontje is trotse grote broer en is stapelgek op zn zusje. Mijn dochtertje begint helemaal te trappelen en te schaterlachen zodra ze haar grote broer ziet, dus dat zijn nu al spreekwoordelijk: "4 handen op 1 buik" En ik als mama geniet van elk moment en ben intens dankbaar dat ik dit mag meemaken! Zelfs de minder leuke kanten zoals gebroken nachten etc, storen mij (nog niet) heel erg. Een grote roze wolk. (en dat al 7 maanden lang...hihi).

Geplaatst

Wen, nee het word denk ik toch donderdag. Vriend wil het niet. Anders had ik misschien morgen al een testje gewaagd ;-).

 

Waarvoor is trental? Fraxipine en asperine is voor de doorbloeding? Als ik zwanger word moet ik vanaf 8 weken asperine slikken dit omdat ik de vorige zwangerschap complicaties had.

Verder gebruik ik ook vitamine d3, omega 3 en prednison.

 

Wat heerlijk die roze wolk! Wat een groot geluk he? En wat leuk dat ze zo op elkaar reageren.

Geplaatst

pfff. Nog 2 dagen in spanning, dus. Hoe voel je je?

 

Trental was mij voorgeschreven door Pf (op eigen verzoek). Trental is ook voor de doorbloeding. Ik heb wel eens ergens op het forum van Freya gelezen dat dit weer op een ander niveau werkt als aspirine en fraxiparine. Vandaar dat ik het aan Pf had voorgesteld.

Ik ben trental gaan slikken vanaf het moment dat mijn poging begon.

Na de tp ben ik met de trental gestopt en overgegaan op fraxiparine en aspirine.

Geplaatst

Ah, ik leer weer wat bij! Jammer dat je dat soort dingen allemaal zelf moet uitzoeken hè? Laatst weer een gesprek gehad met mijn huisarts over prednison en bloedtesten (ik heb een andere inmiddels) en het is toch lastig te begrijpen hoor voor artsen hier in NL.

 

Ja ik word nu wel ongeduldig. Van de week dacht ik van alles te voelen maar nu voel ik weer helemaal niks... We wachten maar af. In ieder geval nog niet ongesteld. Maar dat zegt ook niet zoveel nog.

Geplaatst

Bedankt voor jullie reacties. En leuk dat jullie hier ook even komen spieken. Vanmorgen toch wel een vrij duidelijk plusje bij de test van het Kruidvat. Ik kan het alleen echt niet geloven. En durf helemaal nog niet blij te zijn. Bij ons zoontje toch best veel terugplaatsingen gehad en nu van dezelfde poging een cryo die gelijk blijft plakken. Wel weer met prednison en vitamine d en omega 3.

Geplaatst
In januari heb ik een intake, dus dan komt er weer eentje bij...

 

 

 

Liefs,

 

Noes

 

noes, welkom hier. Ik ken je natuurlijk al van het wachtbankje. Wie weet blijft deze topcryo zitten en gaan jullie helemaal niet naar Dd. 

 

 

 

  • 1 maand later...
Geplaatst

Het is een beetje uitgestorven hier maar hoop toch dat iemand antwoord op mijn vraag heeft.

In Oktober hebben we onze laatste cryo terug laten plaatsen van de poging uit eind 2011/begin 2012. Helaas is dit uiteindelijk een miskraam geworden.

Nu vroeg ik me af als we zouden starten met een nieuwe icsi poging we de hormoonwaardes e.d opnieuw moeten laten bepalen voor de hoeveelheid medicatie? Of zou er in die tijd niet veel veranderd zijn? En is er voor een nieuwe poging een wachtlijst of telt dat niet als je al patiënt bent?

Op dit moment hebben we even een pauze ingelast maar in Februari of Maart hopen we eigenlijk wel weer te kunnen starten.

Geplaatst

Hi Twinkl, ik kon gelijk terecht, geen wachtlijst. Verder gebruiken ze in DD dezelfde medicatie als ik in NL ook kreeg. Ik heb wel hormoonwaardes geprikt maar hoor misschien nog wel wat ze daarmee doen.

Je hoort hopelijk nog iets terug van een echte ervaren DD ganger..

Geplaatst

He Twinkel,

 

Zoals je weet ben ik ook een dd-ganger. Na Irma een mail te hebben gestuurd, kon ik me gewoon weer aanmelden bij de eerstvolgende menstruatie. Er wordt dan een uitgangsecho gepland nog voor je weer denkt te menstrueren.

in principe krijg je dan hetzelfde schema als eerder daar. ,aar dat kun je altijd bespreken. Ik hoefde niet opnieuw waardes te laten bepalen. Als je dat zelf wel prettig vindt, doen ze daar vast niet moeilijk over.

mijn man hoefde ook niet opnieuw door de molen.

je hoeft iig niet weer op een wachtlijst of een intake te hebben, scheelt weer :)s

succes

Geplaatst

Bedankt voor jullie reacties. José, hoe gaat het met jou? Begint al op te schieten zie ik. Voel je je goed?

Okay, dat is fijn om te weten. Ik ga Irma nog wel even mailen maar verwacht dus geen gedoe met wachtlijsten enzo. Toen ik mailde voor de cryopoging moest ik wel wachten maar dat kwam waarschijnlijk door de vakantietijd en ziekte van dr. S.

Ik wil deze poging wel gaan combineren met echo's in NL (bij een echobureau in Amsterdam). Scheelt een hoop tijd en heen en weer rijden.

  • 4 weken later...
Geplaatst

Zijn er op dit moment meiden bezig met ivf/icsi in Dusseldorf? Ik vroeg me af hoe dat nu gaat met de medicatie. Aangezien de medicatie alleen nog maar door ziekenhuizen geleverd mag worden. Gaat dit dan via de ivf kliniek of via een Duitse apotheek?

Tevens wil dr.s dat ik mijn Amh waarde opnieuw laat bepalen. Dit ga ik nu via de huisarts doen zodat ik niet op en neer hoef naar Duitsland. Iemand daar ervaring mee? En hoe lang moest je wachten op de uitslag?

Geplaatst

Hoi Twinklestar, ik heb met de medicatie geen ervaring. Ik heb wel ooit mijn AMH door huisarts laten bepalen. Duurde een paar dagen.

Succes weer!!

Geplaatst

Sas, bedankt voor je antwoord. Hoe is het met jullie? En met Sam? Is hij inmiddels helemaal gezond? Geen ziekenhuizen meer? Hij ziet er in ieder geval goed uit op je profielfoto!

Geplaatst

Hi gaat super goed met Sam. Hij is helemaal gezond, we blijven nog wel onder controle van ziekenhuis,maar dat geeft niet..

[ATTACH=CONFIG]5541[/ATTACH]

Geplaatst

hoi Twinklestar.. Wij zijn op dit moment bezig met ivf/icsi in DD. De medicijnen kunnen niet meer bij elke apotheek besteld of gehaald worden. DD heeft voor ons een recept uitgeschreven en het via apotheek zorg laten lopen ivm nog een vergoedde poging. Blijkt dat het niet meer bij hun kan.. Uit eindelijk heeft menzis voor mij rond gebeld en een apotheek gevonden die de medicijnen op voorraad hadden. Mijn eigen apotheek kon niet meer aan die medicijnen komen. DD legt het je uit. Volgens mij kun je het recept van DD inleveren bij de Apotheek van het ziekenhuis bij jou in de buurt! Hoeft niet via Duitsland.. Vaak ook nog wat duurder.. is mij verteld. Succes

Geplaatst

Hi Twinkl, AMH heb ik via de huisarts gedaan. Was samen met nog wat andere test-wensen uit DD en duurde een weekje. Ik hoor weleens dat er in DD andere waarden uitkomen en daar snap ik echt niks van (dat kan toch eigenlijk niet?). Verder krijg ik komende week ook het medicatie probleem. Ik ga woensdag naar DD en moet dan daarna ook medicatie gaan vinden. Goeie tips zijn welkom Remmir! Moet je dan rondbellen naar ziekenhuizen waar ze het nog hebben?? Ik ga mijn verzekering er maar eens over bellen.

Ik vind het echt vaag.

Hou me op de hoogte dan doe ik dat ook bij jullie!

Groetjes,

Moes

Zijn er op dit moment meiden bezig met ivf/icsi in Dusseldorf? Ik vroeg me af hoe dat nu gaat met de medicatie. Aangezien de medicatie alleen nog maar door ziekenhuizen geleverd mag worden. Gaat dit dan via de ivf kliniek of via een Duitse apotheek?

Tevens wil dr.s dat ik mijn Amh waarde opnieuw laat bepalen. Dit ga ik nu via de huisarts doen zodat ik niet op en neer hoef naar Duitsland. Iemand daar ervaring mee? En hoe lang moest je wachten op de uitslag?

Geplaatst

@ moes.. S.choltes wou ons eerst het recept meegeven zodat wij zelf naar de Apotheek van ons ZH konden gaan. Die zouden dan de medicijnen bestellen! Zou een aantal dagen duren werd ons verteld!

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.




  • Berichten

    • Hoi allemaal, Wij zijn vier masterstudenten Klinische Psychologie aan Tilburg University en doen onderzoek naar hoe vrouwen hun zwangerschap beleven, zowel op psychosociaal als seksueel vlak. Zwangerschap wordt vaak neergezet als iets alleen maar moois, maar veel vrouwen ervaren ook onzekerheden, veranderingen in welzijn, relatie- of intimiteitsvragen. En juist daar is nog verrassend weinig onderzoek naar gedaan. Daarom zijn wij op zoek naar vrouwen (18+) die op dit moment zwanger zijn, zowel na een spontane zwangerschap als na IVF, IUI of ICSI, en die de Nederlandse taal goed beheersen. Het invullen van de vragenlijst duurt ongeveer 30–40 minuten en is volledig anoniem. Je kunt op elk moment stoppen of vragen overslaan. 💻 Meedoen kan via deze link: https://tilburgss.co1.qualtrics.com/jfe/form/SV_eXUeNCATdqLcOeW?Q_CHL=qr Met jullie deelname helpen jullie om meer kennis te verzamelen over hoe vrouwen hun zwangerschap écht ervaren – zodat professionals in de toekomst beter kunnen aansluiten bij wat er speelt. Heb je vragen? Dan mag je altijd mailen naar: Welzijntijdenszwangerschap@tilburguniversity.edu Alvast heel erg bedankt 🤍 Maaike  Namens de onderzoeksgroep Jij en je Zwangerschap Tilburg University   ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Het onderzoek is goedgekeurd door de Ethics Review Board van Tilburg University (TSB_RP1810). Deelname is vrijwillig en volledig anoniem. Deelnemers vullen online vragenlijsten in (ongeveer 30–40 minuten) en kunnen op elk moment stoppen of vragen overslaan
    • Good morning ladies, does anybody here have some feedback and experience doing ICSI at LUMC? What are the questions and test that I should ask for in the first appointment? We have already done ICSI for multiple years (at AMC and C&C), now LUMC will be our last possible round, so I want to be as prepared as possible. Many thanks!
    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
  • Topics

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden