EDR Geplaatst 21 December, 2010 Geplaatst 21 December, 2010 oh bah sandra...wat naar. Goed voor jezelf zorgen en lekker onder de wol.
Meiske74 Geplaatst 21 December, 2010 Geplaatst 21 December, 2010 Lieve Sandra getverderrie wat rot dat je ej zo ozeker voelt, ik begrijp het goed hoor!!! wat de temperatuur betreft, je hebt goed gehandeld, even goed in de gaten houden. MIsschien weet je het nog maar bij mij was de hoose temp. 38,6 en dat kon volgens de arts geen kwaad. Ik hoop dat het je enigszins geruststelt. Mijn temperatuur is ´s avonds als ik naar bed ga nog 37,6 , als ik in bed lig neemt het af. Goed dat je je ziekgemeld hebt, en neem je rust!!!! De verkleurig zit je ook niet op te wachten maar dat kan inderdaad voorkomen, ik wens je beterschap meid!!! liefs Babeth
Henne Geplaatst 21 December, 2010 Geplaatst 21 December, 2010 Ladies, volgende week dinsdag de eerste opnames. Ze gaan filmen bij de controle echo en dan daarna nog een interview. Mijn eerste gedacht: wat trek ik aan??? :happydance: Ben verder wel heel benieuwd naar de echo. Of ze misschien kunnen zien of m'n cyclus al weer op gang is. Behalve rugpijn (echt last van m'n onderrug nu, moeite met zitten) en pijn in mn bovenbenen merk ik op het moment niet veel. Wil je eindelijk eens ongesteld worden....
EDR Geplaatst 21 December, 2010 Geplaatst 21 December, 2010 Klaartje ik trek met echo's eigenlijk altijd een jurkje o.i.d. aan, net als met de puncties trouwens...loop je niet zo in je nakie voor mijn gevoel! Maar goed...dan de volgende vraag...welk jurkje??? Zou fijn zijn als je snel ongesteld gaat worden, als je in elk geval weet dat je cyclus weer op de rit is.
Sylvino Geplaatst 21 December, 2010 Geplaatst 21 December, 2010 Ja leuk even over kleren gaan dubben, plaats maar een selectie aan foto's dan zullen wij mee helpen uitzkiezen.
Henne Geplaatst 21 December, 2010 Geplaatst 21 December, 2010 Denk ook dat ik minder last van mn rug zal hebben als ik ongesteld word. Maar goed, je kunt 't niet dwingen he ;-) Jurkje, rokje of lang shirt. Doe ik ook meestal. Hoewel het me soms ook niet meer kan schelen. Maar ja, nu is er een camera bij.....duuuhhhh! 't Is ook vooral met dat interview. Maar ik bedacht net dat als het pas in 2012 wordt uitgezonden we er dus toch niet meer hip and happening uit zullen zien :laugh:
EDR Geplaatst 21 December, 2010 Geplaatst 21 December, 2010 Nee helemaal up to date zullen we wel niet meer zijn....dan maar leuk tijdloos of niet dan! Kunnen we wel hoor! Ik heb me eigenlijk voorgenomen om er gewoon uit te zien zoals ik er altijd uit zie en dat is best leuk...(verder ben ik niet verwaand hoor, meer een oppepper voor mezelf!) Dus ga niet uitgebreid shoppen (alhoewel het wel een errug goed excuus is om te gaan winkelen natuurlijk, en gisteren heb ik voor gerard nog even een nieuwe broek en col gescoord met het oog op...dus die vlieger gaat eigenlijk bij ons niet op). Hoezo tegenstrijdig. Ik heb genoeg kleren die ik best leuk vind en uiteindelijk gaan we vaker gefilmd worden dus kan ik nog wisselen ook. Maar goed idee sylvie...kom maar op met je klerenkast klaartje!
EDR Geplaatst 21 December, 2010 Geplaatst 21 December, 2010 Ik heb een nieuwe agenda...en daar stond een stuk in wat me raakte vanmorgen: Tegenslag in ons leven overkomt ons allemaal. Maar hoe je er vervolgens mee omgaat, dat bepaal je zelf. Natuurlijk zijn er zaken waarop je geen invloed kunt uitoefenen. Probeer te accepteren wat je niet kunt veranderen. Je hoeft niet de strijd met je gedachten aan te gaan, want dat is vaak een onmogelijke opgave. Maar je kunt wel proberen wat meer afstand te nemen van je gedachten, er kritisch naar te kijken. Ons hoofd kan soms flink op hol slaan. Geef gedachten of gevoelens die je wilt wegdrukken de ruimte. Want hoe harder je ze wegstopt, hoe harder ze terugkomen. Het helpt om de pijn te erkennen, het niet mooier of erger te maken dan het is en er met anderen over te praten. Je zult je ervaringen altijd met je meedragen, maar door je gevoelens op een realistische manier onder ogen te zien wordt de last lichter.
Henne Geplaatst 21 December, 2010 Geplaatst 21 December, 2010 Ja leuk even over kleren gaan dubben, plaats maar een selectie aan foto's dan zullen wij mee helpen uitzkiezen. Haha, ja als ik nou niks te doen had... ;-) Ik denk dat het een lange donkerblauwe soort trui/jurk wordt met hele diepe kraag. Blauw staat me altijd wel, ook als ik moe ben.
Henne Geplaatst 21 December, 2010 Geplaatst 21 December, 2010 Ik heb een nieuwe agenda...en daar stond een stuk in wat me raakte vanmorgen: Tegenslag in ons leven overkomt ons allemaal. Maar hoe je er vervolgens mee omgaat, dat bepaal je zelf. Natuurlijk zijn er zaken waarop je geen invloed kunt uitoefenen. Probeer te accepteren wat je niet kunt veranderen. Je hoeft niet de strijd met je gedachten aan te gaan, want dat is vaak een onmogelijke opgave. Maar je kunt wel proberen wat meer afstand te nemen van je gedachten, er kritisch naar te kijken. Ons hoofd kan soms flink op hol slaan. Geef gedachten of gevoelens die je wilt wegdrukken de ruimte. Want hoe harder je ze wegstopt, hoe harder ze terugkomen. Het helpt om de pijn te erkennen, het niet mooier of erger te maken dan het is en er met anderen over te praten. Je zult je ervaringen altijd met je meedragen, maar door je gevoelens op een realistische manier onder ogen te zien wordt de last lichter. Mooi Esther. Vooral dat je gedachten en gevoelens de ruimte moet geven: "letting the dragon out" noemt mijn acupuncturist dat (vanuit chinese gedachte).
EDR Geplaatst 21 December, 2010 Geplaatst 21 December, 2010 Ik merk dat ik juist momenteel dingen opkrop, wegduw. En dat is dus niet de juiste weg. Dus voor mij wel weer even een dingetje...schudt me wakker zeg maar.
Sylvino Geplaatst 21 December, 2010 Geplaatst 21 December, 2010 Hoe is het op het werk gegeaan Klaartje, meegevallen of niet. Jammer dat je geen tijd hebt, was leuke afleiding geweest. Esther dat is een mooi stukje e slaat de spijker op zijn kop. Ga het eens overschrijven. Net even zitten mailen met mijn schoonzusje. Ze vroeg ik een paar foto's wilde zien van haar en de babykamer. Heb er in een stukje ingezet over hoe ik me voel, eerst laten lezen door Jeroen maar wat vinden jullie. Moet toch even eerlijk zijn dat ik er tegenop zie om je nu weer te zien met iedereen erbij. Had graag nog even apart afgesproken ook al zou het maar heel kort zijn. Maar ik snap dat door drukte, vermoeidheid en vooral goed aan jezelf denken dat er momenteel niet in zit. Het moet geen verplichting zijn. Heb niets meer gehoord dus hoop niet dat het verkeerd is gevallen.
EDR Geplaatst 21 December, 2010 Geplaatst 21 December, 2010 sylvie je geeft heel duidelijk, eerlijk en kwetsbaar aan dat je het moeilijk vind en dat je er echt behoefte aan had om haar nog even alleen te spreken. Tegelijkertijd dek je haar a.h.w. in door aan te geven dat je begrijpt waarom het evt. niet zou kunnen. Ik kan me niet voorstellen dat iemand dit verkeerd op zou kunnen vatten. Je bent zuiver en eerlijk hierin en het zou kunnen dat ze gewoon domweg niet weet wat ze hierop moet zeggen? Denk niet dat het aan jou ligt hé!
Sylvino Geplaatst 21 December, 2010 Geplaatst 21 December, 2010 Denk vraag nog even feedback, Jeroen is daar makkelijk in en vindt volgens mij alles wel prima. Maar je weet nooit met hormonen. Interessante agenda heb jij eingelijk met die wijsheid erin.
EDR Geplaatst 21 December, 2010 Geplaatst 21 December, 2010 Hoe vind je het als ze je vraagt of je foto's wil zien? Heb je daar momenteel behoefte aan? En echt hoor, m.i. niks mis met dat stukje! Ik heb een mooie agenda...'leven in balans' heet hij. Elke pagina heeft mooie uitspraken en er staan stukjes in waar ik echt even door aan het denken wordt gezet.
Sylvino Geplaatst 21 December, 2010 Geplaatst 21 December, 2010 De foto's heb ik gezien en ik kan er ook weer tegen. Door al die rothormonen heb ik echt veel meer moeite mee. Zit echt nu veel beter in mijn vel. Ze heeft een hele mooie buik en ze is echt heel lief en aardig. Als ze het verkeerd opneemt is dat haar probleem en niet het mijne. Als je nog meer mooie of goede uitspraken tegenkomt en deel ze maar met ons, misschien komen wij dan ook meer in balans.
Sylvino Geplaatst 21 December, 2010 Geplaatst 21 December, 2010 Babeth ben eigenlijk wel benieuwd hoe het met jou schoonzusje gaat, heb je haar nog gezien of gesproken?
EDR Geplaatst 21 December, 2010 Geplaatst 21 December, 2010 Okido...ik zal er elke week eentje delen....:) Fijn hoor dat je merkt dat je er beter tegen kunt. Wat doen hormonen dan veel met je hé! En respect dat je haar op deze manier omschrijft!
Sylvino Geplaatst 21 December, 2010 Geplaatst 21 December, 2010 Jou zus nog steeds aan de AB met bedrust?
Testr Geplaatst 21 December, 2010 Geplaatst 21 December, 2010 Mooi Esther! En Silvie, heel duidelijk, lief en netjes dit hoor. Ik laat zelf altijd woorden als "moet" weg, daar zijn mensen gevoelig voor. En als ik een reactie wil, eindig ik altijd met een vraag. Dan hou je het 'open'. Nu een 'gesloten' bericht en dat is prima. Maar wellicht een verklaring waarom je geen reactie hebt. Ze weet net als jij wellicht even niets te zeggen! Een dikke knuffel gaat vast een hoop goed maken. Net als hier. Hoe is het op het werk gegeaan Klaartje, meegevallen of niet. Jammer dat je geen tijd hebt, was leuke afleiding geweest. Esther dat is een mooi stukje e slaat de spijker op zijn kop. Ga het eens overschrijven. Net even zitten mailen met mijn schoonzusje. Ze vroeg ik een paar foto's wilde zien van haar en de babykamer. Heb er in een stukje ingezet over hoe ik me voel, eerst laten lezen door Jeroen maar wat vinden jullie. Moet toch even eerlijk zijn dat ik er tegenop zie om je nu weer te zien met iedereen erbij. Had graag nog even apart afgesproken ook al zou het maar heel kort zijn. Maar ik snap dat door drukte, vermoeidheid en vooral goed aan jezelf denken dat er momenteel niet in zit. Het moet geen verplichting zijn. Heb niets meer gehoord dus hoop niet dat het verkeerd is gevallen.
EDR Geplaatst 21 December, 2010 Geplaatst 21 December, 2010 Antibiotica was afgelopen vorige week maar ze zit er weer aan. Opnieuw een fikse blaasontsteking met rugpijn en harde buiken. Ze heeft geen bedrust maar we noemen het maar bankrust! Toch is ze zelf vol vertrouwen dat het goed gaat komen, dat is fijn want dat geeft ons ook wat meer vertrouwen.
Meiske74 Geplaatst 21 December, 2010 Geplaatst 21 December, 2010 dames wat is er weer veel geschreven!!! KLaartje, zo snel de opnames al, jeetje, wat ontzettend spannend!!! volgens mij zie jij er nog leuk in een vuilniszak dus dat komt op tv. ook helemaal goed..., heel erg veel succes! Heb je overigens al weer wat uurtjes gewerkt? Esther, wat een mooie tekst in die agenda van jou, het zet je echt tot nadenken over het eea, erg mooi en toepasselijk vooral!. Jullie hebben toch ook bijna het eerste gesprek of vergis ik me nu? Sylvie, ik vind dat er ook helemaalt niets mis is met de mail die je hebt gestuurd hoor, ik kan me niet voorstellen dat ze jouw gevoelend niet begrijpt. Toch wel goed van haar dat ze je gevraagd heeft of je het eea. wil zien, dan laat ze de keus aan jou. niets is zo erg (tenminste dat vind ik) dat men voor jou keuzes maakt. Ik snap je gevoel erg goed, 2de kerstdag zie ik voor het eerst sinds 1-8 de vriendin van mijn zwager, ze is nu zo´n 22 weken en heb haar dus alleem maar niet zwanger gezien. Erg vreemd maar ja, mijn zwager is sowieso al erg op zichzelf.
Gast Mart Geplaatst 21 December, 2010 Geplaatst 21 December, 2010 Ik vind het zelf ook een prima stukje hoor Sylvie, maar ik probeer het net als Miki net alstijd iets zachter te laten klinken. Moet door Ik wil komt iets minder dringend over. Maar hier moet ze wel iets mee kunnen. En waarom zou je schoonzusje ook niet lief en aardig zijn. Zij is zwanger hoe moeilijk het ook is in onze situatie. Het is wel hoe het hoort te zijn, ook bij ons...
Sylvino Geplaatst 21 December, 2010 Geplaatst 21 December, 2010 Dit kwam er in een keer uit dus heb het zo laten staan. Ook helemaal niet op woordkeuze gelet, och ja. Bedankt vorr de tip!
Sylvino Geplaatst 21 December, 2010 Geplaatst 21 December, 2010 Ik vind het zelf ook een prima stukje hoor Sylvie, maar ik probeer het net als Miki net alstijd iets zachter te laten klinken. Moet door Ik wil komt iets minder dringend over. Maar hier moet ze wel iets mee kunnen. En waarom zou je schoonzusje ook niet lief en aardig zijn. Zij is zwanger hoe moeilijk het ook is in onze situatie. Het is wel hoe het hoort te zijn, ook bij ons... Ben nogal een dwingend typje, da mot zo, op zijn Brabants. Haha.
Aanbevolen Berichten