Ga naar inhoud

Cryo TP in eigen cyclus


Aanbevolen Berichten

  • Reacties 885
  • Aangemaakt
  • Laatste Reactie

Top Posters in dit Topic

Geplaatst

Hmm dit keer was mijn cyclus 33 dagen en ik moet ook op dag 10 komen...

 

Ik bedoel meer van na hoeveel dagen na je eerste echo krijg je ongeveer je TP...

ik moet 25 maart voor me eerste echo... wanneer kan ik +- me TP verwachten??

Geplaatst

Dat ligt er helemaal aan hoe groot je eitje in je eigen cyclus is...zelf had ik op cyclusdag 11 een eiblaasje van 18 en uit mn urine en bloed haalde ze eruit dat ik al een mooie lh piek had...3 dagen later had ik terugplaatsing...

Geplaatst

Ja was het voor mij ook ! ;) En ik vind het nog steeds reuze spannend...wel vind ik een cryo tp veel prettiger...je hoeft je geen zorgen te maken,met prikken of daarna die vervelende bollen....gewoon helemaal niks das wel fijn vind ik zelf...

Succes voor de komende week!!

Geplaatst

Zeker een verschil zonder die bollen! Door die bollen voel je gelijk al zoveel en dat maakt je dan weer aan het twijfelen.

Over voelen gesproken... Voelen jullie al wat?

Geplaatst

Ik heb deze keer gelukkig ook geen bollen mijnbaby, tijdens de verse pogingen wel.

Weet jij net dat je zwanger bent of is dat je eerste kindje?

Geplaatst

Hoi,

Om 9.30 mag ik bellen of de ontdooing goed is gelukt dan hoor ik ook meteen hoe laat vanmiddag de terugplaatsing is.

Heb erg slecht geslapen.

Gr Esther

Geplaatst

Spannend weer allemaal Esther, heel veel succes

 

Hoi,

Om 9.30 mag ik bellen of de ontdooing goed is gelukt dan hoor ik ook meteen hoe laat vanmiddag de terugplaatsing is.

Heb erg slecht geslapen.

Gr Esther

Geplaatst

Hoi Zara,

 

Tijdens mijn eerste poging heb ik ipv die bollen pregnyl gespoten HEERLIJK!

 

Nee dat is mijn zoontje die is nu 17,5 maand....

we gaan ny voor een brusje.....

 

is dit jullie eerste poging?

Geplaatst

Esther ik las in je handtekening dat het er 1 is geworden... Misschien wel jammer maar je hebt er in ieder geval 1!! Succes de komende 2 weken!

 

Caroline

Geplaatst

Hoi dames,

 

Ik heb zojuist gebeld of ik vandaag een terugplaatsing heb.

Beide embryo's zijn niet verder gaan delen. Dus geen terugplaatsing vandaag. Mijn embryo's zijn nu op.

 

Wat een domper.

Geplaatst

Maureen ik weet precies hoe je je nu voelt... zwaar klote. Je weet dat het kan maar toch ga je er niet van uit, 1 van de 2 zal toch wel goed zijn? Wat een domper inderdaad, terug bij af. Heel veel sterkte de komende dagen!

 

Caroline

Geplaatst

Hoi,

 

Ik wil me hier graag toevoegen.

vandaag 2e echo gehad... eitje was goed 19mm

vanavond voor de zekerheid 1 spuit pregnyl zetten

en woensdag terugplaatsing van hopelijk 2 embryo's.

wordt de eerste keer in eigen cyclus...

 

voor iedereen die al een terugplaatsing heeft gehad heel veel succes met wachten!!

 

Maureen wat een vervelend bericht... heel veel sterkte...

Geplaatst

@maureen; inderdaad wat een domper zeg.. Heb je twee mooie cryo's. Ben je weer soort van "blij gemaakt met een dode mus".

sterkte met opladen voor de volgende poging als jullie dit gaan doen.

 

Hier is het ook nogal onduidelijk momenteel. Heb vandaag 2 weken geleden iui gehad. En daar mocht ik altijd 2 weken later voor testen. gisteravond had mijn man al testjes gehaald. Dus toen ik thuis kwam van mijn werk (22:00) dacht ik eerst toch een testje doen voordat ik moet gaan slapen. En die was dus maagdelijk wit.(dus weer ff wat traantjes gelaten).

Ben dus bang dat het niet gelukt is. Maar vandaag ook nog niet ongesteld. Dus ik weer aan het twijfelen natuurlijk. As donderdag is het 2 weken na de TP van mijn cryo.

Ik ga morgenvroeg nog maar eens testen. Theoretisch kan het natuurlijk nog, maar mijn gevoel zegt dat het weer niet zo is.

 

Vanmiddag waren mijn ouders nog even op bezoek en toen vroegen ze ook hoe het nu ging. Ook weer ff wat traantjes dus. Daarna ben ik wel nog even lekker met mijn moeder gaan "shoppen" bij de kringloop. Daar weer een heel leuk kastje gekocht om op te knappen. Heb ik in ieder geval weer leuke afleiding komende weken.

Achteraf dus nog een heel leuke middag gehad.

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.




  • Berichten

    • Hoi allemaal, Wij zijn vier masterstudenten Klinische Psychologie aan Tilburg University en doen onderzoek naar hoe vrouwen hun zwangerschap beleven, zowel op psychosociaal als seksueel vlak. Zwangerschap wordt vaak neergezet als iets alleen maar moois, maar veel vrouwen ervaren ook onzekerheden, veranderingen in welzijn, relatie- of intimiteitsvragen. En juist daar is nog verrassend weinig onderzoek naar gedaan. Daarom zijn wij op zoek naar vrouwen (18+) die op dit moment zwanger zijn, zowel na een spontane zwangerschap als na IVF, IUI of ICSI, en die de Nederlandse taal goed beheersen. Het invullen van de vragenlijst duurt ongeveer 30–40 minuten en is volledig anoniem. Je kunt op elk moment stoppen of vragen overslaan. 💻 Meedoen kan via deze link: https://tilburgss.co1.qualtrics.com/jfe/form/SV_eXUeNCATdqLcOeW?Q_CHL=qr Met jullie deelname helpen jullie om meer kennis te verzamelen over hoe vrouwen hun zwangerschap écht ervaren – zodat professionals in de toekomst beter kunnen aansluiten bij wat er speelt. Heb je vragen? Dan mag je altijd mailen naar: Welzijntijdenszwangerschap@tilburguniversity.edu Alvast heel erg bedankt 🤍 Maaike  Namens de onderzoeksgroep Jij en je Zwangerschap Tilburg University   ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Het onderzoek is goedgekeurd door de Ethics Review Board van Tilburg University (TSB_RP1810). Deelname is vrijwillig en volledig anoniem. Deelnemers vullen online vragenlijsten in (ongeveer 30–40 minuten) en kunnen op elk moment stoppen of vragen overslaan
    • Good morning ladies, does anybody here have some feedback and experience doing ICSI at LUMC? What are the questions and test that I should ask for in the first appointment? We have already done ICSI for multiple years (at AMC and C&C), now LUMC will be our last possible round, so I want to be as prepared as possible. Many thanks!
    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
  • Topics

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden